По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Maestro Virgilijus Noreika (tenoras)

Ср 21.03. 2018 19:00
Vaidilos teatras, Vilnius
9.00 - 39.00
2017 m. kovo 21 d. 19 val.
Virgilijus Noreika (tenoras)
Akompanuoja: Lina Giedraitytė (fortepijonas)


Garsiojo lietuvių dainininko Kipro Petrausko mokinys jau daugelį metų yra ryškiausia Lietuvos operos žvaigždė. Jis – pirmasis lietuvis, po Antrojo pasaulinio karo išvykęs į stažuotę Milano teatre „La Scala“, kur dainavo šešiose operose. Beveik visas šio solisto kūrybinis gyvenimas susijęs su Lietuvos nacionaliniu operos ir baleto teatru: čia V. Noreika sukūrė dešimtis vaidmenų, šešiolika metų (1975–1991) buvo teatro direktorius ir meno vadovas, o nuo 2003-ųjų vadovauja šio teatro Operos studijai. Vien Lietuvoje V. Noreika išugdė daugiau kaip dešimt puikių dainininkų. Be to, pedagoginį darbą jis dirba Taline kaip kviestinis Estijos muzikos akademijos profesorius. Ši aukštoji mokykla 2009 metais V. Noreikai įteikė Garbės daktaro regalijas.
Jis yra dainavęs daugelyje pasaulio scenų: nuo Maskvos didžiojo teatro ir Paryžiaus „Grand Opera“ iki Buenos Airių „Teatro Colon“ ir Čikagos lietuvių operos. Jis atliko pagrindines partijas populiariausiose operose: „Karmen“, „Liučija di Lamermur“, „Eugenijus Oneginas“, „Otelas“, „Meilės eliksyras“, „Toska“, „Bohema“, „Traviata“, „Rigoletas“, „Manon Lesko“ ir daugelyje kitų. Be to, solistas buvo kviečiamas į daugelio lietuvių kompozitorių (Kazimiero Viktoro Banaičio, Giedriaus Kuprevičiaus, Vytauto Klovos, Balio Dvariono, Vytauto Laurušo ir kt.) operų pastatymus.
Neeilinio talento tenoras yra surengęs daugiau kaip 700 solinių koncertų, dainavo solo partijas G. Verdi „Requiem“ ir L. van Bethoveno Devintojoje simfonijoje. Gastroliavo keliose dešimtyse užsienio šalių – nuo Lenkijos iki Peru.
Vien Lietuvoje maestro yra pelnęs vienuolika garbės vardų ir kitų aukščiausio lygio įvertinimų. Be to, jis yra Baltimorės miesto ir Merilendo valstijos (JAV) garbės pilietis, Švedijos karališkojo „Šiaurės žvaigždės“ I laipsnio ordino Riterio kryžiaus ir Estijos „Baltosios žvaigždės“ II-ojo laipsnio ordino kavalierius.
______________________________________________________

Gerbiami žiūrovai, prašome gerbti vieni kitus ir atkreipti dėmesį, jog vaikai iki 7 metų į „Vaidilos klasikos“ koncertus neįleidžiami.

#klasika21amziuje

Сайт мероприятия: http://www.vaidilosklasika.lt

Показать большеПоказать меньше
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė:
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N7
Nuolaidos:
- 20 % moksleiviams, studentams, ir asmenims su negalia 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10 % su OMNI ID kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 10 % su Daily Card kortele 1 bilietui (į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį)
- 10 % su “Nordea” banko kortele (į nuolaidos laukelį veskite pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 20 % nuolaida perkant 10 ir daugiau bilietų
*Nuolaidos nesumuojamos!

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
A. Jakšto g. 9 Vilnius Литва
Организатор
VšĮ ''Muzikinė erdvė''
Bitininkų g.6B-31 Vilnius
Рег. № 304292868