По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Magic Men Klaipėda pristato - I.M.O.S. International Men of Steel

Пт 21.02.2020 20:00
Amberton Klaipėda renginių salė, Klaipeda
21.00 - 39.00

Į Klaipėdą atvyksta tobuliausias vyrų šokėjų derinys iš net 6 skirtingų pasaulio šalių! Vasario 21 dieną Amberton Klaipėda renginių salėje pasirodys I.M.O.S.
I.M.O.S. – tai unikalus vyrų striptizo šou kolektyvas, kurio įkūrėjas yra 22 metų patirtį šou versle turintis Julianas Mora (JAV).  Jau 2001 m. jis su „Kalifornijos svajonių“  vyrais  atvyksta su pasirodymais į Italiją, 2005 m. „Chippendales“  pakviečia jį prisijungti prie programos, kaip „ypatingą svečią “. Kartu su jais Julianas pasirodo Niujorke „Caesars Palace Las Vegas “, vėliau jo laukia gastrolės po pasaulį, kur jis susipažįsta su  Damien Casanova (Italija) ir 10 metų dirba kartu su garsia italų grupe „ Centocelle nightmare “.  Julianas Mora  ir Damienas Casanova nusprendžia sukurti  Italijos ir Amerikos kolektyvą I.M.O.S.
I.M.O.S.- tai geriausi striptizo šokėjai viename kolektyve. Žinomas visame pasaulyje striptizo choreografas ir šokėjas Andy Sk (Lenkija) dabar yra kolektyvo meno vadovas, atsakingas už meninę pusę ir naujų talentų atradimą. I.M.O.S. - tai šokėjai, aktoriai, akrobatai ir puikūs šou atlikėjai.
IMOS pasirodyme Jūsų lauks: Christian (Ispanija), Marco (Vengrija), Damian (Italija),  Andy (Lenkija),  Kevin (Vokietija), Rico (Brazilija). Būtent ši vyrų komanda susiburė 2018, tačiau tai pirmasis I.M.O.S. tarptautinis turas šia sudėtimi. Bet kiekvienas iš vaikinų jau turi ne mažiau 15 metų patirtį dirbant įvairiuose projektuose.
 
I.M.O.S. -  Atėjo laikas atsipalaiduoti ir nuvyktį į mūsų nuostabią kelione, kur išsipildys Tavo slaptos svajonės ir norai.

 

Nerandate sau tinkamo staliuko?

Paskambinkite telefonu +370 614 88814 ir mes pasirūpinsime, kad aistringiausią metų renginį stebėtumėte patogiai!

Turime įspėti, kad renginio dalyvių šypsenos bus fotografuojamos, filmuojamos ir gali būti publikuojamos socialiniuose tinkluose.

___________________

Schemoje nurodyta staliuko vieta yra preliminari, realus staliukų išdėstymas gali keistis, bet atstumas iki scenos nebus didesnis negu nurodyta plane.

 

Сайт мероприятия: https://www.facebook.com/events/955056038211531/

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Magic Men Klaipėda pristato - I.M.O.S. International Men of Steel Пт 21.02.2020 20:00 Amberton Klaipėda renginių salė, Klaipeda 21.00 - 39.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 3 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-18 (būtina turėti asmens dokumentą)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Amberton Klaipėda renginių salė
Naujojo sodo g. 1 Klaipeda Литва
Организатор
Taip ir ne kitaip, VšĮ
Vanagupės g. 26-80 Palanga
+37061488814 / vsitaipirnekitaip@gmail.com
Рег. №: 304636867
То же место проведения
Купить билет "Humoro klubas" su programa "4 Donatai" Klaipėdoje ПопулярноеПопулярное"Humoro klubas" su programa "4 Donatai" Klaipėdoje Amberton Klaipėda renginių salė, Klaipeda 13.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!