logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Magiškas LIŪTAS KARALIUS ir jo pasaulis... / VILNIUS

Сб 23.03.2024 14:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius

Įspūdingas gyvo garso teatralizuotas koncertas „Magiškas LIŪTAS KARALIUS ir jo pasaulis...“

Žymūs lietuvių aktoriai ir dainininkai Oneida Kunsunga, Simonas Storpirštis, Deivis Norvilas, gyvo garso grupė kartu su styginiais instrumentais, „Vilnius Voices“ chorasšou elementai, gražiausios Eltono Johno ir Hanso Zimmerio dainos iš broadway miuziklo, animacinio filmo „Liūtas Karalius“ – visa tai jau kovo mėnesį Kaune, Girstutyje bei Vilniuje, Compensa koncertų salėje.

 „Oskaru“ apdovanotas kino muzikos legendos Hanso Zimmerio garso takelis jau 27 metus formuoja pasaulinio pasisekimo sulaukusį animacinį filmuką „Liūtas karalius“ – afrikietiškus ritmus ir garsus derina su monumentaliomis, epiškomis melodijomis. Istoriją papildo nesenstantys sero Eltono Džono kūriniai „Hakuna Matata“, „Circle of Life“ ir „Can You Feel the Love Tonight“, o šių dviejų muzikos genijų duetas sukuria unikalią, įkvepiančią patirtį įvairaus amžiaus klausytojams.  

„Pasiruošimas pasirodymams vyksta labai intensyviai ir reikalauja labai daug pastangų ir begalės repeticijų, kadangi šiuose pasirodymuose bus atskleidžiamos ne tik liūto karaliaus dainų galingumas, bet ir pristatomos jos nauju, įspūdingu būdu. Kiekvienas garsas, kiekvienas judesys, kiekvienas žodis perduoda didžiulį emocinį krūvį, kuris tiesiog užburia. Koncertas neturintis amžiaus ribų – skirtas suaugusiems ir šeimoms. Tad labai visus kviečiu atvykti, pamatyti ir įvertinti“,- sako Deivis Norvilas.

Dainininkės bei aktorės Oneidos Kunsungos namuose dainos iš „Liūto karaliaus“ filmuko vienu metu skambėjo praktiškai be sustojimo – Oneida su nuo pat vaikystės mylima muzika supažindino ir savo tuomet trimetę dukrą Gilę, kuriai ši be galo patiko.
„Esu absoliuti „Liūto karaliaus“ gerbėja, visi šeimoje žavimės šia muzika. Ir visiškai neseniai į Lietuvą buvo atvykęs prof. Derek Barnes pas kurį lankiau vokalo pamokas, papasakojau jam apie „Liūto karaliaus“ dainų teatralizuotą projektą, atlikau dainą iš šio miuziklo, ir didžiausiai mano nuostabai paaiškėjo, kad Derekas yra atsakingas už muzikinių kūrinių paruošimą „Liūtas karalius“ miuziklui Londone! Iš profesoriaus  sulaukiau komplimentų ir kvietimo atvykti į Londoną,  į miuziklo „Liūtas karalius“ atranką. Man tai didelis įvertinimas ir padrąsinimas tęsti tai ką darau.“,- atvirauja Oneida. 

Koncerto režisierius ir atlikėjas Simonas Storpirštis džiaugiasi, kad šis ilgai lauktas koncertas pagaliau virsta į vieną didelį kūrinį, kuriame telpa didinga muzika ir gilus pranešimas apie meilę, draugystę ir ištikimybę. „Istorija mus moko vertinti ir saugoti mūsų artimuosius, rūpintis jais ir būti jiems palaikymo šaltiniu. Jis primena, kad kartais gyvenime mes turime išdrįsti kovoti už tai, kas mums brangu, ir niekada nepamiršti savo širdies norų.“.

Koncerto režisierius: Simonas Storpirštis
Koncerto choreografė: Evelina Kauklienė
Kostiumų dailininkė: Živilė Morkūnaitė
Šviesų ir scenografijos dailininkai: Paulius Varonenka ir Pijus Vasiliauskas

 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Magiškas LIŪTAS KARALIUS ir jo pasaulis... / VILNIUS Сб 23.03.2024 14:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 18.55 - 39.00
Мероприятие Magiškas LIŪTAS KARALIUS ir jo pasaulis... / VILNIUS
Дата / Время Сб 23.03.2024 14:00
Место проведения COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Цена 18.55 - 39.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
perkant 4 ir daugiau bilietų - 25 % nuolaida. Akcijos laikas ribotas.
 

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Организатор
Trendis UAB
V. Nagevičiaus g. 3 Vilnius 08237 Vilnius
+37067847601/ simonas@pepperlive.lt (d.d. nuo 10 iki 18 val.)
Рег. №: 305137162
НСО ND
Мероприятие Magiškas LIŪTAS KARALIUS ir jo pasaulis... / VILNIUS
Дата / Время Сб 23.03.2024 14:00
Место проведения COMPENSA koncertų salė, Vilnius
Цена 18.55 - 39.00
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет 90-ieji Lietuvoje (Kaunas) ПопулярноеПопулярное90-ieji Lietuvoje (Kaunas) Kauno kultūros centro Girstučio padalinys, Kaunas
Купить билет 90-ieji Lietuvoje (Klaipėda) ПопулярноеПопулярное90-ieji Lietuvoje (Klaipėda) Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
Купить билет Magiškas LIŪTAS KARALIUS ir jo pasaulis... / KAUNAS. Papildomas Magiškas LIŪTAS KARALIUS ir jo pasaulis... / KAUNAS. Papildomas Kauno kultūros centro Girstučio padalinys, Kaunas
Купить билет 90-ieji Lietuvoje (Vilnius) ПопулярноеПопулярное90-ieji Lietuvoje (Vilnius) Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить