По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

MANGO (MAN-GO) vienintelis išskirtinis koncertas

Сб 20.10.2018 20:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Man-go“ gerbėjams dovanoja turbūt geriausią žinią. 1998 m. susikūrusi grupė švęs kolektyvo 20-metį ir ta proga savo gerbėjams padovanos ypatingą renginį Klaipėdos Švyturio arenoje. Į jį „Man-go“ pakvies 2018 m. spalio 20 d.

Grupė žada iš tiesų įspūdingą pasirodymą. Koncerte skambės populiariausios visų laikų grupės „Man-go“ dainos. Vienoje scenoje susirinks visos „Man-go“ kartos. Kartu ir vėl pasirodys Rima Petrauskytė-Paulauskienė, Lina Šerpytė, Viktorija Perminaitė-Emanuel, Gabija Sruogiūtė bei Justina Dovydėnė. Koncerte susivienys ne tik grupėje dainavusios ir tebedainuojančios merginos. Per tuos metus grupei teko bendradarbiauti su gausybe skirtingų atlikėjų ir kolektyvų, pradedant įvairiais dainininkais, baigiant sportinių šokių čempionais „Žuvėdra“ ar Klaipėdos muzikinio teatro kolektyvu. Tad merginos pakvies juos ne tik sudalyvauti gimtadienio šventėje, bet ir kartu pasirodyti scenoje. Grupė kartu su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto trupe surengs teatralizuotą šokio ir muzikos spektaklį. Koncerto spektaklio choreografiją kuria „Padėkos kaukės“ ir „Auksinio scenos kryžiaus“ nominantas ir laureatas choreografas Aurelijus Liškauskas. Renginio režisierė –  Klaipėdos miesto teatralų apdovanojimų „Padėkos kaukė“ nominantė Rūta Bunikytė. Režisierė yra režisavusi daug Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro spektaklių ir miuziklų. 2013-2014 m. V. Šekspyras „Romeo ir Džiuljeta“ (trikalbis dramos spektaklis), 2014 m. „The Beatles Show“, 2015 m. miuziklų reviu „Brodvėjus.LT“, 2016 m. F. Wildhorn miuziklas „Boni ir Klaidas“, 2017 m. J. Kander miuziklas „Čikaga“.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
MANGO (MAN-GO) vienintelis išskirtinis koncertas Сб 20.10.2018 20:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

VIP KLUBAS (C IR D SEKTORIAI)
Išskirtinė Švyturio arenos erdvė, kurios lankytojai gali mėgautis jiems skirtomis privilegijomis:
•             VIP parkingu;
•             Atskiru įėjimu (Nr. 3 iš Dubyso g. pusės);
•             Atskira rūbine;
•             Atskiru baru;
•             Atskirais WC;
•             Vaikų žaidimų kambariu (už vaikų priežiūra atsakingi tėvai);
•             Geriausio matomumo vietomis Klubo tribūnose;


Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 2,5 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Литва
Организатор
VšĮ Televizijos prodiuseriai
Baltijos pr. 117-90 Klaipėda
То же место проведения