logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Mantas Jankavičius: ''Kalėdos vasarą''

Ср 16.08.2023 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga

Mantas Jankavičius kviečia į didžiausią savo vasaros koncertą pajūryje „Kalėdos vasarą“!

Nors pavasaris pasirodyti dar neskuba, Mantas Jankavičius kviečia mintimis nusikelti ten, kur šilta. Talentingas ir žavingas, atlikėjas, aktorius ir dainų autorius skelbia didžiausią savo vasaros pasirodymą pajūryje „Kalėdos vasarą“ – rugpjūčio 16-osios vakarą Palangos koncertų salė užsipildys muzika, nuoširdžiomis emocijomis ir naujausia atlikėjo kūryba.

„Koncerto pavadinimas išduoda, jog tą vakarą visus rūpesčius teks palikti namuose – susitiksime pasidalinti gera nuotaika, atvirumu, ir kartu keliauti ten, kur mus nuneš muzika, – sako atlikėjas. –  Kažkas ypatingo yra tie pasirodymai pajūryje – galbūt tai vieta, galbūt saulė ir šiluma, galbūt laimingi žmonės ar visa tai kartu sudėjus, tačiau kiekvieną kartą jausmas ir atmosfera būna nepaprasti.“

Visai neseniai Mantas pristatė naujausią savo kūrinį „Mylėti ir kentėti“, tačiau atskleidžia, jog iki pasirodymo Palangoje jo kūrybos gerbėjai sulauks ir daugiau staigmenų. Atlikėjo planuose – dar ne viena nauja daina, o jas visas galima bus gyvai išgirsti pasirodyme Palangoje. Be abejo, koncerte tikrai suskambės ir klausytojų pamiltos „Vienam pasaulyje“, „Dangus nesibaigia“, „Drugeliai laisvi“ ir daugelis kitų dainų.

Mantas jau įrodė, kad savo koncertuose nepalieka publikos abejingos – savo energija, charizma ir nuoširdumu paliečia kiekvieną į koncertą atėjusį klausytoją, o kiekvienas pasirodymas nustebina vis kitokia scenografija, šviesų dizainu bei tema.

„Mane gerokai kankina perfekcionizmas, tad kiekvienam koncertui ruošiuosi itin atsakingai – apgalvoju, kaip jis turėtų atrodyti, kaip skambėti, galiausiai – kokias emocijas iš koncerto norėčiau, kad išsineštų klausytojai, – atvirauja atlikėjas. – Žinoma, kad ir kiek besiruoštum, niekada nežinai, kur nuves spontaniškumas ir bendravimas su publika – dažnai koncertai pakrypsta visiems netikėta, tačiau dar smagesne linkme. Bet jau dabar galiu pasakyti, kad rugpjūčio 16 d. klausytojų laukia stilingiausias ir svajingiausias koncertas pajūryje šią vasarą.”

Koncertas „Kalėdos vasarą“ įvyks rugpjūčio 16 d. Palangos koncertų salėje.

 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Mantas Jankavičius: ''Kalėdos vasarą'' Ср 16.08.2023 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 29.00 - 49.00
Мероприятие Mantas Jankavičius: ''Kalėdos vasarą''
Дата / Время Ср 16.08.2023 20:00
Место проведения Palangos koncertų salė, Palanga
Цена 29.00 - 49.00
Полезная информация

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Возврат билетов осуществляется только в случае отмены или переноса мероприятия. Дистрибьютор выступает в роли посредника, не связанного обязательствами. Для получения подробной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
Место проведения
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Литва
Организатор
Pepper live, VšĮ
Pepper live, VšĮ
DITUVOS G.35 VILNIUS VILNIUS
+37067847601/ simonas@pepperlive.lt (d.d. nuo 10 iki 18 val.)
Рег. №: 305589146
Мероприятие Mantas Jankavičius: ''Kalėdos vasarą''
Дата / Время Ср 16.08.2023 20:00
Место проведения Palangos koncertų salė, Palanga
Цена 29.00 - 49.00
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет JOHN LENNON ISTORIJA | Kaunas JOHN LENNON ISTORIJA | Kaunas Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Купить билет Holivudo žvaigždės | TAURAGĖ ПопулярноеПопулярноеHolivudo žvaigždės | TAURAGĖ Tauragės kultūros rūmai, Tauragė
Купить билет LINA RASTOKAITĖ: Muzika, pakeitusi Lietuvą / Plungė LINA RASTOKAITĖ: Muzika, pakeitusi Lietuvą / Plungė Plungės kultūros centras, Plungė
Купить билет Mulen Ružo legenda | Vilnius Mulen Ružo legenda | Vilnius Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить