logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Marijonas Mikutavičius ir Kauno bigbendas

Сб 29.07.2023 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga
MARIJONAS MIKUTAVIČIUS IR KAUNO BIGBENDAS
 
Ovacijų sulaukęs projektas – Marijonas Mikutavičius ir Kauno bigbendas –  liepos 29 d. grįžta į Palangą! Vienintelis pasirodymas kurorte šią vasarą!
 
Garsiausios ir mėgstamiausios Marijono dainos su ryškiausiomis spalvomis ir kurortiniu bigbendo skambesiu. Džiugesys ir valiūkiška nuotaika – garantuota!
 
Marijonas drauge su Kauno bigbendu pristato vasaros dainų programą, kurioje skambės ir garsiausi hitai, ir naujausi kūriniai. Jų aranžuotes sukūrė vyriausiasis Kauno bigbendo dirigentas, milžinišką aranžavimo patirtį turintis, Jievaras Jasinskis.
 
Kauno bigbendas – itin aukšto meistriškumo orkestras, per trisdešimt gyvavimo metų grojęs pačio įvairiausio stiliaus muziką ir bendradarbiavęs su garsiais solistais iš Lietuvos ir užsienio.
 
Pernai gimęs ir būtent Palangoje pirmą kartą pristatytas Marijono ir bigbendo duetas buvo rizikingas sumanymas. Iš anksto buvo gana sudėtinga įsivaizduoti, kaip akompanuojant Kauno bigbendui suskambės naujai aranžuoti Marijono superhitai.  Ar „Trys milijonai“ vis dar bus tokie pat didingi?  „Ar mylėsi tu mane?“ vis dar skambės taip pat pašėlusiai? O ar „Ši vasara“ išvis gali būti atliekama su bigbendu?
 
Marijonas prisipažino, kad klausimai ji tikrai kankino. Prieš pirmąją repeticiją su bigbendu dainininkas gerokai jaudinosi, bet kai išgirdo orkestro atliekamas pirmąsias dainas, išsyk suprato: projektas pavyks!
 
Ir buvo visiškai teisus – Marijonui ir Kauno bigbendui publika plojo atsistojusi. Ir ne tik Palangoje, bet ir Kaune, Vilniuje...
 
Po pirmojo pasirodymo Palangoje, Marijonas pažadėjo kitąmet vėl į kurorto koncertų salę sugrįžti.
 
Ir pažadą ištesėjo – Marijonas ir Kauno bigbendas 2023-ųjų liepos 29-ąją Palangos koncertų salėje!
 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Marijonas Mikutavičius ir Kauno bigbendas Сб 29.07.2023 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 36.20 - 51.10
Мероприятие Marijonas Mikutavičius ir Kauno bigbendas
Дата / Время Сб 29.07.2023 20:00
Место проведения Palangos koncertų salė, Palanga
Цена 36.20 - 51.10
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 1:40
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų imtinai, neužimant papildomos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Литва
Организатор
Promostar, UAB
Manufaktūrų g. 20, P9 ofisas Vilnius
info@promostar.lt / +370 (618) 55 689 (d.d. 9:00 - 17:00)
Рег. №: 300633425
НСО LT100002847516
Мероприятие Marijonas Mikutavičius ir Kauno bigbendas
Дата / Время Сб 29.07.2023 20:00
Место проведения Palangos koncertų salė, Palanga
Цена 36.20 - 51.10
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить