По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Meilė Neapolyje. Tomas Pavilionis ir Martynas Staškus su kameriniu orkestru | Klaipėda

Сб 26.05. 2018 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
5.80 - 19.00
ĮSIMYLĖJĘS KAREIVIS. KLASIKA
Romantiška italų meilės muzika

Atlikėjai:

TOMAS PAVILIONIS, tenoras (LNOBT)
ARCHI QUARTETT, styginių kvartetas: Vitalija Makrickienė (smuikas), Ginta Kriščiūnaitė (smuikas), Mantas Makrickas (altas), Mykolas Rutkauskas (violončelė) ir
Donatas Butkevičius, kontrabosas

Kviečia švęsti meilę

Kokia tu graži – dar gražesnė šį vakarą, Mariȕ!
Žvaigždės šypsena šviečia mėlynose tavo akyse!
Ir net jei likimas rytoj bus nepalankus man,
šiandien esu šalia tavęs, kodėl dūsauti?
Kalbėk man apie meilę, Mariȕ,
(Parlami d'amore Mariȕ/ Kalbėk man apie meilę, Mariȕ. C.A. Bixio, E.Neri)

Vedantysis Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro tenoras Tomas Pavilionis ir styginių kvartetas „Archi Quartett“ kviečia švęsti meilę ir kovo 8-ąją - tarptautinę moters dieną, o gegužės 6-ąją – Mamos dieną romantiškos italų klasikimės muzikos vakare Vilniaus rotušėje.

Pritrūkote meilės žodžių mylimajai ar mylimajam, mylimai mamai? Pakvieskite į koncertą „Įsimylėjęs kareivis“! Itin produktyvus italų kompozitorius C. A. Bixio sukūrė vieną nuostabiausių meilės dainų „Parlami d‘amore, Mariu“ puikaus italų kūrėjo, kino režisieriaus, pelniusio net keturis Oskaro apdovanojimus Vittorio De Sica  balsui. Šis sudainavo ją debiutuodamas filme kaip aktorius. Kūrinį kompozitorius dedikavo mylimai žmonai, kurią švelniai vadino Mariȕ. Daina tapo viena sėkmingiausių ir dažniausiai atliekamų dainų visame pasaulyje. Kompozitorius parašė daugiau nei 500 melodijų ir net 150 muzikos kūrinių kino filmams.

Kovo 8-osios ir gegužės 6-osios vakarus šią kompozitoriaus Bixio dainą atliks Lietuvos tenoras Tomas Pavilionis. Pradėjęs savo solisto ir dainininko kelią Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre ir populiariosios klasikos grupėje “elFuego”, Tomas sėkmingai kuria operų herojų vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre bei dainuoja klasikinės muzikos koncertuose Lietuvoje ir užsienyje. Akompanuojant Kauno miesto simfoniniam orkestrui solistas dalyavavo net keliuose reikšminguose kompaktinių plokštelių įrašuose: Verdi operos „Rigoleto“ – čia jis atliko Borsos vaidmenį ir Bellini operos „Puritonai“ – dainavo Bruno partiją. Šiuose įrašuose Tomas dalyvavo kartu su pasaulio operos superžvaigždėmis Lawrence Brownlee ir Dmitri Chvorostovsky bei kitais garsiais ir įdomiais dainininkais, iš kurių artistas gauna vertingų pamokų.

Kaip ir daugelyje operose atliekamų vaidmenų, koncertuose „Įsimylėjęs kareivis“ Tomas dainuos apie meilę ir bus įsimylėjęs:  kareivis, rašantis ilgesio kupinus laiškus, ryžtingas mylintis vyras, kviečiantis pakilti į Vezuvijų ar sunerimęs, jog mylimoji paliks jį net neatsisveikinusi.

Tenorui akompanuos styginių kvartetas „Archi Quartett“ ir kontrabosistas Donatas Butkevičius. Dar studijų metais susibūręs kvartetas – Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio ir Lietuvos nacionalinės filharmonijos orkestrų nariai, kviečiami koncertuoti įvairiuose Lietuvos ir užsienio šalių festivaliuose, patys kuriantys ir organizuojantys puikius koncertus. Jų repertuare pateikiama ne tik klasika, bet ir žinomų kino filmų muzikiniai takeliai, kamerinėse salėse suskambantys naujai ir netikėtai. Muzika jiems tarsi žaidimas, tarsi naujas potyris ir visada - tik teigiamas. Todėl publika taip myli šį jaunatvišką kvartetą ir nedvejodama išperka visus bilietus! Daugiau apie kvartetą: http://styginiukvartetas.lt/

Koncertuose „Įsimylėjęs kareivis“ skambės romantinės italų klasikinės dainos, gerai pažįstamos Lietuvos bei pasaulio klasikinės muzikos gerbėjams – „O sole mio“ (O saule mano), „Santa Lucia“, „Marechiare“, „Mattinata“ (Rytas), „O surdato nnamuratto“ (Įsimylėjęs kareivis) ir kitos.

Koncertus publikai pristato kompanijos „Klasikos degustacija“ prodiuserė Vigailė Karpavičiūtė. „Klasikos degustacija“ kuria ir organizuoja klasikinės muzikos koncertus ir meno projektus Lietuvoje ir pasaulyje. Per trejus pastaruosius metus Vigailė kartu su partneriu, meno vadovu ir tenoru Donato Ravini sukūrė ir scenoje pristatė dešimtis puikių italų klasikinės muzikos koncertų Lietuvoje ir Latvijoje. Koncertuose dainavo italų tenoras Donato Ravini, viena geriausių Lietuvos operos solisčių Joana Gedmintaitė, tenorai Tomas Pavilionis, Edgaras Davidovičius, sopranai Dovilė Kazonaitė ir Aistė Pilibavičiūtė, akomponavo dirigentai Martynas Staškus, Robertas Bliškevičius ir Guntars Bernats bei jų vadovaujami kameriniai orkestrai, pianistai Aleksandras Vizbaras ir Linas Dužinskas, styginių kvartetas „Archi Quartett“. Aranžuotes kameriniam orkestrui parašė Lietuvos nacionalinės filharmonijos kompozitorius Arvydas Malcys ir kompozitorius Rimantas Giedraitis.

LABDARA. Kompanija „Klasikos degustacija“ dovanoja 10 bilietų seneliams ir skiria 0,50 euro centų nuo kiekvieno parduoto bilieto Vilniaus moterų krizių centrui.

Dėkojame, kad lankotės mūsų koncertuose, su meile lauksime ir šiuose.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Meilė Neapolyje. Tomas Pavilionis ir Martynas Staškus su kameriniu orkestru | Klaipėda Сб 26.05. 2018 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 5.80 - 19.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 45 min.
Pertraukos: 1 (15 min.)
Vaikai įleidžiami nemokamai: nuo 7 iki 12 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:
- 20% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20% muzikos mokyklų mokiniams iki 18 metų (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20% su šeimos kortele (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Место проведения
Šaulių g. 36 Klaipėda Литва
Организатор
UAB Klasikos degustacija
UAB Klasikos degustacija
Mindaugo g. 27 - 28 Vilnius
Рег. № 304445246