По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

MINDAUGAS STUMBRAS QUARTET

Вс 17.02.2019 14:00
Paliesiaus dvaras, Ignalina
8.50 - 21.00
Vasario 17d. Paliesiaus dvare tikras, šiuolaikinis, šviežias, modernus, jaunatve trykštas džiazas, skinantis laurus pasaulyje ir verčiantis didžiuotis Lietuvos jaunąja karta, ne tik, kad neatsiliekančia nuo senosios, bet ir daugeliu atvejų ją pranokstančia.

Mindaugas Stumbras – džiazo gitaristas gyvenantis, kuriantis ir studijuojantis Glazge, Škotijoje. Jis jaunosios kartos atstovas atliekantis tiek džiazą, tiek improvizacinę muziką. Lietuvoje M. Stumbras žinomas kaip grupės „Brave Noises“ narys. 2015-aisiais ši grupė nuskynė laurus konkurse „Vilnius Jazz Young Power“, o pernai išleido puikų, teigiamai kritikų įvertintą debiutinį albumą „Between the Dreams“. Tačiau šio muzikanto veiklos barai kur kas platesni. Jis ne tik 2016 m. nugalėjo konkurse „Gitarų šėlsmas“, bet ir aktyviai koncertuoja su skirtingais muzikantais bei kolektyvais visame pasaulyje. M. Stumbrą galite išgirsti improvizuojant su perkusininku Daliumi Naujokaičiu bei gitaristu Pauliumi Vašku, talkinant Danijoj išgarsėjusiam saksofonininkui Tadui Pasaravičiui bei kontrabosininkui iš Danijos Kennethui Dahlui Knudsenui ar netgi tokioms daugeliui gerai pažįstamomis asmenybėms kaip JAV perkusininkas Kenny Wollesenas bei škotų saksofonininkas Tommy Smithas.

Debiutiniame M. Stumbro leidinyje, albume „Our Kingdom“, M. Stumbrui talkino muzikantai iš Glazgo: saksofonininkas Mateuszas Sobieski, kontrabosininkas Markas Hendry, būgnininkas Gregas Ironsas bei trimitininkas Cameronas Thomsonas-Duncanas. Tai jaunosios kartos muzikantai, ieškantys savojo šanso atsiriekti pasaulinės džiazo rinkos gabalėlį. „Iš karto pagroję atradome tiek muzikinį, tiek žmogiškąjį ryšį, todėl labai džiaugiuosi, jog jie sutiko dalyvauti įrašuose“, – sako M. Stumbras.

,,Our Kingdom“ – gražus, kokybiškas ir plačiam klausytojų ratui suprantamas albumas. „Norėjau įamžinti muziką džiazo pavidalu, bet taip, kad ji nebūtų klausoma vien muzikantų, o būtų prieinama ir eilinio klausytojo ausiai. Šiame albume nėra epinių „soliakų“, nuo kurių žmonėms šiauštųsi plaukai, šis albumas ne apie tai“, – teigia gitaristas. Taip, šis įrašas kalba būtent apie grožį paprastume.“(Lietuvos Muzikos ir Informacijos Centras, Vitalijus Gailius).

Koncerto metu girdėsite visus albume „Our Kingdom“ skambančius kūrinius, taip pat albume savo vietos neradusias kompozicijas ir visiškai naujai sukurtus kūrinius. Koncerto metu šį albumą taip pat galėsite įsigyti.

Albumo recenzija:
http://www.mic.lt/lt/ivykiai/2018/06/21/mindaugo-stumbro-our-kingdom-grozis-paprastume/?fbclid=IwAR0CU2rCTd0oQXiHn35_N0VjrGqy3HLQ11sASJAqyvvFRX0U5a_xBR1wJq0

Daugiau informacijos apie atlikėją:
https://www.facebook.com/Mindaugas-Stumbras-Music-230836240682032/

Pasiklausyti:
http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013694464/dziazo-valanda-2018-06-16-23-00#wowzaplaystart=0&wowzaplayduration=3364000

https://open.spotify.com/album/3ZAFJEgQKycf3HfrCMjoSQ

Atvykusiems į koncertą su vaikais iki 7 metų, koncerto metu pageidaujantiems siūlome Vaikų darželio paslaugą (nemokamai)
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
MINDAUGAS STUMBRAS QUARTET Вс 17.02.2019 14:00 Paliesiaus dvaras, Ignalina 8.50 - 21.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~13:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:
- 50 % studentams, moksleiviams, senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Dvaro g. 7, Paliesiaus kaimas Mielagėnų seniūnija Ignalina Литва
Организатор