По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Koncertas ''Prisiminimai'' fortepijoninis duetas Giedrė Žalytė-Lutz ir Rimvydas Kisevičius

Пт 08.02.2019 18:00
Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys
10.58
„Muzika tiesioginiu taikymu pasiekia proto gelmes ir atveria vartus į jausmų pasaulį. Ji jaudina, provokuoja, išlaisvina.“ (Lorenz Marti, „Gyvenimo skambesys“).

Giedrės Žalytės-Lutz ir Rimvydo Kisevičiaus (Lietuva-Vokietija) nauja koncertinė programa „Prisiminimai“. tai tarsi padėka savo gimtajam kraštui ir jo žmonėms. Prisiminimus galima apibrėžti skirtingai, tačiau jie visada susiję su patirtimi. Šiuose „Prisiminimuose“ sukaupta atlikėjų patirtis, žodžiais neišreiškiami išgyvenimai, mintys ir jausmai. Visi tos patirties prisodrinti garsai vienaip ar kitaip paliečia klausytoją – galbūt kaip švelnus glustelėjimas, o kartais – kaip žiežirba ar žaibas, akimirksniu nušviečiantis mūsų esybę, giliai sielos gelmėse glūdinčius praeities ir dabarties klodus bei priverčiantis susimąstyti apie tai, kas svarbu, o į ką galima pažvelgti tik kaip į momentinę dekoraciją. Vieną akimirką keičia kita. Pajuntame, kiek daug vis dėlto patyrėme. Ir kartu laukiame kitos, staiga ryškiai suliepsnosiančios ir apšviesiančios žiežirbos.

Džiugu, kad šie muzikai, vieni iš daugelio po pasaulį išsibarsčiusių perlų, netrukus „įkris“ mums tiesiai į glėbį. Belieka jais džiaugtis, grožėtis, gėrėtis ir įsiklausyti į jų „pasakojimus“.

Vokietijos menotyrininkė Barbara Brockstedt sąlytį su menu, kuris yra mūsų tapatybės dalis, yra palyginusi su grįžimu į tėvynę. Tęsdama jos mintį, darau išvadą, kad tėvynė lydi menininkus visur ir visada. Tad leiskime ir mes Giedrei ir Rimvydui išgirsti jų muzikos sukeltą Jūsų sielų skambesį ir praturtinti jų tėvynės suvokimą, kurį jie išsiveš, skelbdami pasauliui apie mus ir primindami mums apie mus pačius. Įsijunkime į šį gaivinantį dialogą.
Irena Ülkekul

PROGRAMA
Samuel Barber (1910-1981)
Waltz / Pas de deux / Two-Step / Hesitation Tango (Souvenirs Op. 28)

Philip Glass (1937)
Opening („Glassworks“)
I und IV Movements („Four Movements“)
Closing („Mishima“)

Astor Piazzolla (1921-1992)
Café 1930 / Bordell 1900 / Nightclub 1960 (Histoire du Tango)

George Gershwin (1898-1937)
Rhapsody in Blue

Сайт мероприятия: http://www.paneveziomuzikinis.lt/index.php?

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Koncertas ''Prisiminimai'' fortepijoninis duetas Giedrė Žalytė-Lutz ir Rimvydas Kisevičius Пт 08.02.2019 18:00 Panevėžio muzikinis teatras, Panevėžys 10.58
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertrauka: 1
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
Vaikai nemokamai neįleidžiami.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Место проведения
Nepriklausomybės a. 8 Panevėžys Литва
Организатор
Panevėžio muzikinis teatras
Panevėžio muzikinis teatras
Nepriklausomybės aikštė 8 35227 Panevėžys