По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Monika Marija ir Lietuvos Balsas vaikai. Vienintelis koncertas Klaipėdoje

Чт 28.02.2019 19:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
25.00 - 40.00
Išskirtinis Monikos Marijos ir Lietuvos balso vaikų koncertas Klaipėdoje

Klaipėdos koncertų salė

Vasario 28 d. (ketvirtadienis) 19.00 val.

Monika Marija vasario 28 dieną savo gerbėjus Klaipėdoje nudžiugins išskirtiniu koncertu, kuriame susivienys dvi atlikėjų kartos. Konkurso „Lietuvos balsas“ 6 sezono nugalėtoja Monika Marija uostamiestyje koncertuos kartu su savo mokiniais – konkurso „Lietuvos balsas – vaikai“ finalininkais.

Po pergalės „Lietuvos balsas“ konkurse Monika Marija savo įspūdingu vokalu ir nuoširdumu sugebėjo papirkti įvairių amžiaus grupių klausytojų širdis. Po konkurso atlikėja aktyviai koncertavo, o praėjusių metų pabaigoje gerbėjams pristatė pirmąjį savo solinį albumą.

Koncerto Klaipėdoje metu skambės atlikėjos, kartu su gyvo garso grupe atliekamos naujojo albumo dainos. Kartu su atlikėja dainuos konkurso „Lietuvos balsas – Vaikai“ jaunieji talentai, Monikos Marijos mokiniai, kuriems tai bus pirmasis koncertas po neseniai pasibaigusio televizijos projekto.

Nepraleiskite progos išgirsti naujojo Monikos Marijos solinio albumo dainas ir pamatyti žymaus TV projekto nugalėtojus, kurie taip neseniai iš televizijos ekrano virpino mūsų širdis.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Monika Marija ir Lietuvos Balsas vaikai. Vienintelis koncertas Klaipėdoje Чт 28.02.2019 19:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 25.00 - 40.00
Полезная информация
VIP BILIETAS - bilietas į koncertą + Monikos Marijos albumas + vardinis autografas + nuotrauka su atlikėja

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 4 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Šaulių g. 36 Klaipėda Литва
Организатор
VšĮ Modernios politikos institutas
Baltijos pr. 73 - 3 Klaipėda
То же место проведения