logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Muzikos žvaigždės | Šiauliai

Ср 20.12.2023 18:00
Šiaulių kultūros centras, Šiauliai
Premjera! Dainininkės Oneida Kunsunga ir Liepa Mondeikaitė pristato naują muzikinį projektą „Muzikos žvaigždės“.
 
 
Dvi puikiai visiems pažįstamos Lietuvos scenos žvaigždės – Oneida Kunsunga ir Liepa Mondeikaitė sujungia jėgas bendram muzikiniam projektui. Rudens pabaigoje dainininkės pakvies klausytojus į kamerinius pasaulinio populiarumo susilaukusių kūrinių koncertus „Muzikos žvaigždės“.
Penkiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Marijampolėje – vyksiančiuose pasirodymuose skambės tokių grupių ir atlikėjų kaip Eltono Johno, „Queen“, „AC/DC“, „The Beatles“, Madonnos, Tinos Turner, Whitney Houston, Michaelo Jacksono ir kitų, dainos. Šie atlikėjai ir jų hitai yra laikomi klasika, ir vis dar yra labai populiarūs, nes jų muzika turi universalų pranašumą, kuri sugeba suvienyti žmones, nepaisant jų kultūrinių, kalbinių ar religinių skirtumų. Atlikėjos neabejoja, jog visų mylimi kūriniai klausytojus nukels į gražius prisiminimus, mielas praeities akimirkas ir bus puiki proga pakalbėti apie muziką, kuri gydo, saugo ir sujungia žmones.
 
Akustiniai koncertai, kuriuose dainininkėms pritars talentingas pianistas Giedrius Nakas ir gitaros virtuozas Jurgis Sakalauskas, leis klausytojams dar kartą įsitikinti kodėl čia skambantys kūriniai yra užkariavę visų širdis, mylimi ir nepabostantys ne vieną dešimtmetį.
 „Dažnai mes muziką užglaistome aranžuotėmis, gražiais apgrojimais, o šis koncertas bus visiškai kitoks. Čia visiems žinomos dainos suskambės kitaip, nuogai  – girdėsis tik žodžiai ir nuostabios melodijos. Aš labai džiaugiuosi, kad būtent mums su Oneida pasisekė sukurti tokį projektą. Puikiai žinau, kad mes abi iš tos muzikos paimsime ir kitomis spalvomis atskleisime pačius gražiausius dalykus, išjausime kiekvieną natą, žodį, papasakosime slypinčias istorijas“, - sako Liepa.
„Atliksime visiems puikiai žinomas bei mums vienaip ar kitaip svarbias dainas, tad kiekvienas, klausydamas vieną ar kitą kūrinį, prisimins su juo susijusius gyvenimo įvykius ar tiesiog pasigrožės pažįstamomis melodijomis, įsitikinusi Oneida. Šie koncertai bus lyg laiko mašina po emocijas, jausmus, išgyvenimus, prisiminimus ar asociacijas.“
Dainininkės tikina, jog nėra žmogaus, kuris nežinotų kūrinių, skambėsiančių šiame koncerte. Anot Liepos, kiekviena daina yra apgalvota, apmąstyta, kodėl ji pasirinkta ir kodėl turi skambėti čia.
„Koncertas kartu bus ir pasakojimas apie tai, kaip tie kūriniai pakeitė muzikos pasaulį, žmonių mąstymą. Muzika yra vienas iš tų dalykų, kuris keičia žmones, keičia pasaulį ir turi labai daug įtakos mums visiems“.
„Mus su Liepa vienija meilė muzikai ir ta meile norime pasidalinti su klausytojais“, sako Oneida.
 
Koncertai „Muzikos žvaigždės“ vyks:
Lapkričio 12 d. Klaipėdos koncertų salėje
Lapkričio 25 d. Marijampolės kultūros centre
Gruodžio 8 d. Kauno Girstučio kultūros centre
Gruodžio 12 d. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje
Gruodžio 20 d. Šiaulių kultūros centre
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Muzikos žvaigždės | Šiauliai Ср 20.12.2023 18:00 Šiaulių kultūros centras, Šiauliai 23.00 - 32.00
Мероприятие Muzikos žvaigždės | Šiauliai
Дата / Время Ср 20.12.2023 18:00
Место проведения Šiaulių kultūros centras, Šiauliai
Цена 23.00 - 32.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 17:00
Renginio trukmė: 1:55
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Šiaulių kultūros centras
Aušros al. 31 Šiauliai Литва
Организатор
Trendis UAB
V. Nagevičiaus g. 3 Vilnius 08237 Vilnius
+37067847601/ simonas@pepperlive.lt (d.d. nuo 10 iki 18 val.)
Рег. №: 305137162
НСО ND
Мероприятие Muzikos žvaigždės | Šiauliai
Дата / Время Ср 20.12.2023 18:00
Место проведения Šiaulių kultūros centras, Šiauliai
Цена 23.00 - 32.00
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Muzikos žvaigždės | Kaunas Muzikos žvaigždės | Kaunas Kauno kultūros centro Girstučio padalinys, Kaunas
Купить билет Muzikos žvaigždės | Vilnius. PAPILDOMAS Muzikos žvaigždės | Vilnius. PAPILDOMAS Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
Продано Muzikos žvaigždės | Vilnius ПроданоПроданоMuzikos žvaigždės | Vilnius Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить