По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Mylinčios muzikos vakaras - ''ŠIRDIES KELIONĖ''

Ср 14.02. 2018 19:00
Laisvalaikio namai NAUTILUS, Kaunas
Состоялось
Состоялось
ROMANTIŠKIAUSIAS ŠV.VALENTINO DIENOS KONCERTAS!!!

Visiems, kurie myli, ieško meilės ar nori vėl ja patikėti. Mylinčios muzikos vakaras - „ŠIRDIES KELIONĖ“ vasario 14 d. 19 val. Nautilus laisvalaikio namuose, KAUNE!

Po tūkstančius žiūrovų sutraukusio patyriminio šou „The Goddess“, Lietuvos muzikos mylėtojams dainininkė, kūrėja Andrė Amiya siūlo naują garsų, teigiamų emocijų ir sielą paliečiančių patyrimų šventę. Šį sykį, tai - subtilus, kamerinis, jaukus muzikinis pasikalbėjimas apie įvairiausias meilės spalvas muzikos garsais. Iš širdies į širdį.

Mylinti muzika „Širdies kelionė“ - tai muzikine kalba papasakotos jaudinančios meilės istorijos, kurias dainininkė Andrė Amiya atskleis drauge su žinomais talentingais muzikantais: pianistu Vyčiu Smolskumi ir smuikininke Agne Doveikaite.

Pasinerkime į atpažįstamas, giliai paliečiančias, o kartais niekur negirdėtas, stebinančias ir skatinančias svajoti Meilės nuotaikas kartu su stebuklinga, gurmaniška muzika.

Andrė Amiya Pabarčiūtė žinoma ne tik kaip džiazo dainininkė, kompozitorė, teatro ir šokio performansų kūrėja. Andrės parašytos knygos tapo bestseleriais. Jos gyvenimo praktika ir filosofija atsispindi ir jos muzikinėje kūryboje. Andrė kuria bendrus projektus su režisieriais, šokėjais, mados dizaineriais ir fotografais iš viso pasaulio. 2010 m. Elektroninis žurnalas www.JazzAlchemist.com  Amiya Andrę Pabarčiūtę pripažino viena geriausių laisvo improvizacinio džiazo dainininkių pasaulyje. Jos laisvojo džiazo albumas „Varpai“ buvo įvertintas 5/5 žvaigždėmis . „Varpai“ yra gaivus,  spontaniškas akustinis malonumas. Nuostabi klausymo patirtis“ – rašė Johnas Vincentas Barronas, ww.Jazzreview.com, vasaris, 2011.  Andrės veikla neapsiriboja muzika. Ji yra jau daugiau nei 10 metų sėkmingai veikiančio asmeninio augimo mokymų centro „SoulACTION“ bendraįkūrėja, mokymų programų moterims ir poroms autorė. Todėl  jos muzika ypatinga ir teikianti nepaprastą poveikį.  Andrė Amiya sako: „Muzika, kaip ir pats žmogus, gali būti chaotiška, o gali būti ir mylinti. Kai muzika myli, ji suteikia jausmus, patyrimus, suvokimus, kurie užpildo šviesa, prasme ir švelnumu mūsų širdis“.

Vytis Smolskas  – pianistas, klavišininkas, muzikos kūrėjas, pedagogas, daugelio novatoriškų projektų dalyvis, neretai priskiriamas džiazo žanrinei plotmei, tačiau puikiai girdimas toli už jos ribų. Jis sėkmingai dalyvavo tarptautiniuose konkursuose Lietuvoje ir svečiose šalyse: pelnyta III premija Londono tarptautiniame pianistų konkurse bei II-oji A. Rubinšteino konkurse Paryžiuje, konkurse „Vilnius Jazz Young Power“ muzikantui atskirai buvo įteiktas geriausio konkurso instrumentininko prizas. Nepriekaištingai, išpuoselėta technika grojantis pianistas yra vienas aktyviausių elektroninių klavišinių tyrinėtojų.  Vytis scena dalinosi su įvairiais Lietuvos džiazo bei populiariosios muzikos atstovais: Ieva Narkute, Jazzu ir Leonu Samovu, Linu Adomaičiu, Giedre Kilčiauskiene, Shorena, Merūnu Vitulskiu.
Agnė Doveikaitė - profesionali smuikininkė, tarptautinių bei respublikinių konkursų laureatė, baigė Nacionalinę M.K.Čiurlionio menų mokyklą bei Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Grojo rinktiniame Baltijos šalių maestro Gidono Kremerio vadovaujamame orkestre „Kremerata Baltica“ bei tarptautiniame orkestre "Orchestra Ensemble Kanawa" Japonijoje. Agnė griežė solo su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, kameriniu ir kitais žymiais orkestrais, nuolat koncertuoja su kitais garsiais Lietuvos atlikėjais, rengia įvairius meninius projektus ir su aktoriais, šokėjais bei meno terapeutais. Už tarptautinius nuopelnus Agnei paskirta Lietuvos prezidento Valdo Adamkaus padėka, o už meninius labdaros projektus suteiktas Pranciškonų ordino gėrio ambasadorės vardas.

Mylinčios muzikos vakare skambės originalios Andrės Amiya kompozicijos ir visiems gerai žinomos džiazo bei populiariosios muzikos dainos. Vakaras žada daug gyvo bendravimo, spontaniškai gimstančių muzikos improvizacijų ir romantikos.

Pradžiugink save ir savo mylimuosius Meilės kupina patirtimi!

INFORMACIJA IR BILIETAI
Data: VASARIO 14 D. (trečiadienis)
Pradžia: 19 val.
Trukmė: 1,5 val.
Vieta: NAUTILUS LAISVALAIKIO NAMAI, Savanorių pr. 124, Kaunas

Bilieto kaina: 13-25 Eur
Bilietus rasi: http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/mylincios-muzikos-vakaras-sirdies-kelione-235507/
Vietų skaičius ribotas. Paskubėkite!

Trumpasis koncerto VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=2eKyoYoF4UM

STRAIPSNIAI:
*Muzikos poveikis žmogui: gydo ir harmonizuoja (Delfi, 2017-10-17 d.):
https://www.delfi.lt/gyvenimas/psichologija/muzikos-poveikis-zmogui-gydo-ir-harmonizuoja.d?id=76079391#cxrecs_s
*Koncerte Mylinti muzika „Širdies kelionė“ daug meilės ir klausytojų daina (LTLIFE.LT, 2017-10-20 d.):
https://ltlife.lt/kultura/koncerte-mylinti-muzika-sirdies-kelionė-daug-meilės-ir-klausytojų-daina/

Laukiame koncerte!
www.soulaction.lt
Показать большеПоказать меньше
Состоялось
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Savanorių pr. 124 Kaunas Литва
Организатор
Art&Social Projects, VšĮ
Art&Social Projects, VšĮ
V. Krėvės pr. 29-2 Kaunas
Рег. № 1302760421