По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Naujieji metai: ''Širdies ritmu''

Вт 31.12.2019 19:00
Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius
17.15 - 20.00

VI Festivalis “KALĖDINIS VILNIUS”
Naujametinis koncertas: „Širdies ritmu

Dovilė KAZONAITĖ, sopranas
Tadas MOTIEČIUS, akordeonas

Festivalis „Kalėdinis Vilnius“ kviečia sutikti Naujųjų metų vakarą iškilmingai – tikrame dvare, skambant klasikinės muzikos šedevrams. Naujųjų metų išvakarėse, kadaise grafams Tiškevičiams priklausiusiame Trakų Vokės dvare, operos solistė DOVILĖ KAZONAITĖ ir akordeonininkas TADAS MOTIEČIUS atliks žymiausias operų arijas, prancūziškus musette kūrinius bei džiazo improvizacijas, klausytojus nukeldami į rafinuoto ir stilingo pokylio atmosferą.

DOVILĖ KAZONAITĖ nuo 2013 metų dainuoja Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. 2015 metais  Tel Avivo operos teatre, gastrolių metu su LNOBT, atlikusi Kerubino vaidmenį Mozarto operoje „Figaro vedybos”  kritikų įvertinta už aktorinį meistriškumą ir gražų balso tembrą.

2017 m. pelnė „Operos vilties” premiją už grafienės Gabrielės vaidmenį J. Štrauso operetėje „Vienos kraujas”. Taip pat LNOBT solistė yra atlikusi Barbarinos vaidmenį („Figaro vedybos” W. A. Mozart), Aninos vaidmenį („Traviata” G. Verdi), Mersedes („Karmen” G. Bizet) ir kt. 

Solistė yra kviečiama dalyvauti įvairiuose projektuose su Lietuvos valstybiniu dainų ir šokių ansambliu, kur sukūrė Eglės vaidmenį (V. Klovos opera „Pilėnai”), Marcelės vaidmenį (Al. Bražinsko muzikinė drama „Pagramančio šnekučiai”), VCO (Vilniaus city opera vad. D. Ibelhaubtaitė), kur atliko Mersedes vaidmenį (G. Bizet/ M. Basanov „E- Carmen”), dainininkės partiją (G. Puccini „Manon Lesko”). Su Baltijos kameriniu operos teatru aliko Tatjanos vaidmenį (P. Čaikovskis opera „Eugenijus Oneginas”), Lilos partiją (muzikinė drama „Lila”, režisierius Ž. Vingelis). Belindos partiją operoje „Didonė ir Enėjas” su choru „Aidija” (H. Purcell). Klaipėdos muikiniame teatre atliko Elviros vaidmenį operoje „Don Žuanas“ (rež. J. Vaitkus). 

Dainininkė rengia koncertines programas su Čiurlionio kvartetu, su Klaipėdos kameriniu orkestru atliko soprano partiją W. A. Mozart „Requiem”, bei  „Pamario giesmės” (J. Jurkūnas). Su akordeonininku Tadu Motiečiumi sukūrė mono spektaklį „Žemė prašė, kad žmonės mirtų” (F. Bajoro ciklo „Sakmių siuita” motyvais). 

Atlikėja yra labai vertnama šių laikų lietuvių kompozitorių, kurie kviečia solistę atlikti savo naujus kūrinius. Anot muzikologės Juditos Žukienės, solistės atliekami lietuviški kūriniai, malonaus tembro, savitos interpretacijos ir raiškios dikcijos dėka, atgyja ir gyvena. 

Solistė ne kartą yra dainavusi diriguojant M. Štaškui, G. Rinkevičiui, M. Pitrėnui, R. Gražiniui, J. Geniušui, R. Šervenikui, V. Miškiniui, J. Wallnig, D. Rustioni ir kt. Dainavusi operose su tokiais scenos partneriais kaip Kostas Smoriginas, Edgaras Montvydas, Justina Gringytė, Katerina Tretyakova, Merūnas Vitulskis ir kt.

Per pastaruosius dešimt metų TADAS MOTIEČIUS pasirodė daugelyje Europos scenų ir festivalių, dalyvavo tarptautiniuose seminaruose ir projektuose. Tadas yra tapęs Karalienės Mortos premijos ir daugiau nei trisdešimties Lietuvos bei kitų šalių tarptautinių konkursų laureatu. Akordeonininkas aktyviai koncertuoja Lietuvoje, įsitraukia į netikėtus projektus, bendradarbiauja su įvairiais kūrėjais.

Muzikos Tadas mokytis pradėjo gan vėlai – būdamas dešimties. Bet jau po dvejų metų prasidėjo jo konkursinė ir koncertinė veikla. Jaunojo muzikanto atlikimas pasižymi nuoširdumu ir gaivumu. Šis gabus akordeonininkas, įtaigiai grodamas tiek solo, tiek įvairiuose ansambliuose, atlieka įvairią muziką: nuo klasikos ir modernių, originalių kompozicijų akordeonui – iki lengvosios muzikos ir subtilaus džiazo.

 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Naujieji metai: ''Širdies ritmu'' Вт 31.12.2019 19:00 Trakų Vokės dvaro sodyba, Vilnius 17.15 - 20.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 15% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Trakų Vokės dvaras
Žalioji a. 2A Vilnius Литва
Организатор
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius
arslituanica@gmail.com/+37068754644
Рег. №: 303224736
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет ''Stebuklinga lėlės kelionė'': koncertas visai šeimai/ ČIURLIONIO KVARTETAS/ MUŠTAŠVILI ПопулярноеПопулярное''Stebuklinga lėlės kelionė'': koncertas visai šeimai/ ČIURLIONIO KVARTETAS/ MUŠTAŠVILI Vilniaus Rotušė, Vilnius 9.00 - 11.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет ''Thousand Seconds Of Our Life'': GOLOVANOV / MAKSIMOVIČ ПопулярноеПопулярное''Thousand Seconds Of Our Life'': GOLOVANOV / MAKSIMOVIČ Vilniaus Rotušė, Vilnius 9.80 - 12.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет ''Muzikos magija'': BALIUNYTĖ (arfa) / GURSTIS (fleita) ПопулярноеПопулярное''Muzikos magija'': BALIUNYTĖ (arfa) / GURSTIS (fleita) Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius 11.40 - 14.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет "Džiazas kitaip": ŠINKŪNAS (vibrafonas) / KANEVIČIUS (kontrabosas/gitara) ПопулярноеПопулярное"Džiazas kitaip": ŠINKŪNAS (vibrafonas) / KANEVIČIUS (kontrabosas/gitara) Vytauto Kasiulio dailės muziejus, Vilnius 11.40 - 14.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет Rusiškas smuikas: BARANOV / ZAJANČAUSKAITĖ ПопулярноеПопулярноеRusiškas smuikas: BARANOV / ZAJANČAUSKAITĖ Vilniaus Rotušė, Vilnius 9.80 - 12.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!