По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Naujieji metai: VIEN TIK PIAZZOLLA

Пн 31.12.2018 18:00
Trakų Vokės dvaras, Vilnius
14.60 - 17.00
V Festivalis “KALĖDINIS VILNIUS”

Naujieji metai: VIEN TIK PIAZZOLLA

Dalia DĖDINSKAITĖ | smuikas
Gleb PYŠNIAK | violončelė
Tadas MOTIEČIUS | akordeonas

Naujiesiems metams beldžiantis į duris galvoje kirba vienas klausimas - kaip gi juos sutikti šiemet? Štai Jums originalus pasiūlymas: aistringi ir melodingi Naujieji tango ritmų apsuptyje. Gruodžio 31 dieną Trakų Vokės dvare unikalus smuiko, violončelės ir akordeono derinys leis jau visų gerai pažįstamiems Astor Piazzolla opusams nuskambėti ypatingai. Pagrindinis programos akcentas - ,,Metų laikai", kuriuos klausant galėsite prisiminti praėjusius metus ir pasvajoti apie ateinančius, be to girdėsite ir daug kitų širdžiai mielų ir pažįstamų kūrinių. Šventinę programą Lietuvos publikai pristatys tarptautinį pripažinimą pelnę violončelininkas Gleb Pyšniak ir smuikininkė Dalia Dėdinskaitė bei akordeonininkas Tadas Motiečius.

DALIA DĖDINSKAITĖ yra viena ryškiausių jaunosios kartos Lietuvos smuikininkių, respublikinių bei tarptautinių konkursų laureatė. Nuo 2017 metų - didžiausio pasaulyje muzikos universiteto Vienoje įžymaus austrų profesoriaus Christian Altenburger klasės asistente. 2010-aisiais Dalia laimėjo pagrindinį prizą tarptautiniame konkurse Vokietijoje „Violine in Dresden“, po kurio buvo pakviesta atlikti L. van Beethoveno koncertą smuikui prestižiniame festivalyje „Dresdner Musikfestspiele 2012“. D. Dėdinskaitė koncertavo daugelyje Europos valstybių, JAV ir Naujojoje Zelandijoje, griežė solo su Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, „Dresdner Kappelsolisten“ ir Drezdeno „Carl Maria von Weber“ simfoniniu orkestrais, diriguojant Sauliui Sondeckiui, Juozui Domarkui, Georgui Mark ir kt. Daugiau informacijos: www.dalia-dedinskaite.com

Dar būdamas 14 metų GLEB PYŠNIAK kaip solistas debiutavo su Lietuvos kameriniu orkestru (dirigentas prof. Saulius Sondeckis) Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje. Šiandien legendinės violončelininkės Natalijos Gutman auklėtinis pasirodo garsiausiose pasaulio salėse, tokiose kaip Vienos „Musikverein“, Amsterdamo „Concertgebouw“, Maskvos konservatorijos Didžiojoje salėje, pasirodė solo su Maskvos konservatorijos simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu, Šv. Kristoforo kameriniu, Porto simfoniniu orkestrais ir kt. Aukščiausius įvertinimus muzikas pelnė reikšminguose nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Daugiau informacijos: www.glebpysniak.com

Per pastaruosius dešimt metų TADAS MOTIEČIUS pasirodė begalėje Europos scenų ir festivalių, dalyvavo tarptautiniuose seminaruose ir projektuose. Tadas yra tapęs Karalienės Mortos premijos ir daugiau nei trisdešim-ties Lietuvos bei tarptautinių konkursų laureatu. Akordeonistas aktyviai koncertuoja Lietuvoje įsitraukdamas į unikalius projektus, bendradarbiaudamas su įvairialypiais kūrėjais.
Tadas Motiečius yra perspektyvus jaunosios kartos akordeonistas. Jis - Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokyklos alumnas bei buvęs Lietuvos muzikos ir teatro akademijos akordeono klasės studentas, nuo rudens gilinsiantis atlikimo meno žinias magistrantūros studijose (doc. Raimondas Sviackevičius).
Muzikos Tadas mokytis pradėjo gan vėlai - būdamas dešimties - bet jau po dvejų metų prasidėjo jo konkursinė ir koncertinė veikla. Jaunojo muzikanto atlikimas pasižymi nuoširdumu ir gaivumu. Šis gabus akordeonistas, įtaigiai grodamas tiek solo, tiek įvairios sudėties ansambliuose, atlieka įvairią muziką: nuo giliosios klasikos ir modernių originalių kompozicijų akordeonui iki lengvosios muzikos ir subtiliojo džiazo.

ARTĖJANT KONCERTUI BILIETAI GALI BRANGTI
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Naujieji metai: VIEN TIK PIAZZOLLA Пн 31.12.2018 18:00 Trakų Vokės dvaras, Vilnius 14.60 - 17.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 10% studentams, moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15% senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Žalioji a. 2A Vilnius Литва
Организатор
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius