По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Naujieju metai su Tango

Пн 31.12.2018 18:00
Paliesiaus dvaras, Ignalina
61.00 - 101.00
Ar nesakoma, kaip pradėsite Naujus metus, tokie, jie ir bus? Ar nebūna taip, kad kiekvienų metų pabaigoje pagalvojame: kitais metais, pažadu, išmoksiu kažko naujo? Šiais metais kviečiame Naujuosius metus sutikti Paliesiaus dvare, nes čia ne tik galėsite pažiūrėti filmą, pasiklausyti koncerto, skaniai pavakarieniauti, bet taip pat dar ir išmoksite šokti Tango.

Šiais metais Paliesiaus dvaras Naujųjų metų sutikimo šventę paskyrė aistringajam Tango. Sakoma, kad Tango, tai kur kas daugiau negu šokis. Vieni jį vadina filosofija, kiti kova, dar kiti ginčijasi, sako, jokia tai kova, tai subtilus žaidimas, na dar kiti tai vadina vyro ir moters dialogu, sako, kad Tango apsvaigina ir panardina į iliuziją, tačiau kartu yra rafinuotas ir  reikalauja vidinio sutelktumo, formos subtilumo. Apie Tango prirašyta begalė knygų, o tema ši rašymui neišsemiama, bet mes norime, kad viską jūs patirtumėt patys, tad paruošėme tokią programą, kurioje apie Tango sužinosite viską!

Vakaro pradžia paskirta kino teatrui. Rodysime filmą Tango tema. Koks gi tai bus filmas sužinosite jau netrukus. Teko girdėti, kad po tokių filmų, dauguma traukia tiesiai į Tango pamokas. Mums irgi taip buvo, tad šį syki nusprendėme, kad viskas turi būti vienoje vietoje.

Po filmo kviesime pasivaišinti specialiai šiam vakarui kurta vakariene, su gardžiu desertu bei pasirinktu vynu. Viso vakaro metu taip pat veiks baras, kuriame rasite mėgstamiausių gėrimų, be abejonės, kavos, arbatos bei mūsų dvaro pasididžiavimo – šviežių cinamoninių bandelių tiesiai iš mūsų kepyklėlės.

Po vakarienės jūsų laukia Tango pamokos su garsiuoju Tango meistru Eduardo Gimenez. Eduardo yra tikras Argentinietiško Tango dainininkas, choreografas ir šokių instruktorius. Gimęs Montevidėjuje (Urugvajuje) ir augęs Entre Rios (Argentinoje) ir Las Piedras (Urugvajuje), tikroje Tango sostinėje, kurioje gimė Julio Sosa "el varon del tango", kitaip dar vadinamas vyriškasis Tango. Eduardo sako, kad Tango yra grožio, liūdesio, meilės ir aistros instrumentas, padedantis įveikti visus gyvenimo sunkumus, o save jis vadina Tango enciklopedija, jo koncertinė bei pedagoginė veikla plačiai žinoma pasaulyje. Jam teko koncertuoti daugybėje festivalių visame pasaulyje, jo klausėsi ir matė Montevidėjas, Čikaga, Majamis, Londonas, Barselona, Belgradas, Zagrebas, Hamburgas, Riga, Talinas, Kaliningradas, Seinajokis, Udinė, ir daugybė kitų garsiausių pasaulyje miestų. Be galo džiaugiamės, kad šis neeilinis artistas sutiko Naujųjų metų sutikimo progą surengti Paliesiaus dvaro klausytojams tikrą autentišką tango pamoką bei supažindinti su šiuo stebuklingu šokio menu.

Bet ir čia dar ne viskas. Vakaro pabaigą ir Naujųjų metų pradžią, vainikuos šio nuostabaus muzikanto koncertas, kurio metu Eduardo padainuos tikrų autentiškų Tango kūrinių. O po Naujųjų metų sutikimo, kuriam esame jums paruošę po putojančio vyno taurę ir gardų užkandžių stalą, iš garsiakalbių sklis muzika kviečianti suktis Tango ritmu ir išbandyti, ką išmokote, įtvirtinti tai šokių aikštelėje bei pasitikti Naujuosius metus Tango žingsneliu, įvaldžius, kaip Eduardo sako, naują grožio, liūdesio, meilės ir aistros instrumentą, padedantį įveikti visus gyvenimo sunkumus!

Daugiau apie atlikėją:
http://tangoakademija.lt/

Pasiklausyti:
https://www.youtube.com/watch?v=l8m0aHhipt8
https://www.youtube.com/watch?v=DihjzW2Mw2g
https://www.youtube.com/watch?v=UXDgAb-enCk

Nuo 18.00 iki 2:00 - pilna vakaro programa su nakvyne: 125 Eur.
Nuo 18.00 iki 2:00 - pilna vakaro programa be nakvynės: 100 Eur.
Nuo 22.30 iki 2:00 - koncertas ir Naujųjų metų sutikimas Paliesiaus dvare su užkandžiais ir šampano taure: 60 Eur.
Užsakyti Naujųjų metų vakaro programą ir daugiau informacijos: paliesiausdvaras.lt, el.p. info@paliesiausdvaras.lt  arba tel. 8 626 82 760.

Labai prašome atvykstant su vaikais, registruotis dėl nakvynės nurodytais kontaktais
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Naujieju metai su Tango Пн 31.12.2018 18:00 Paliesiaus dvaras, Ignalina 61.00 - 101.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~17:00
Renginio trukmė: ~8:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Dvaro g. 7, Paliesiaus kaimas Mielagėnų seniūnija Ignalina Литва
Организатор
Другие даты Тот же организатор То же место проведения