logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Niko Barisas | Televizijos bokštas | Albumo pristatymo koncertas

Вт 13.12.2022 19:30
TV bokštas, Vilnius
Pranešame, kad dėl atlikėjo ligos, renginys Niko Barisas | Televizijos bokštas | Albumo pristatymo koncertas yra perkeliamas iš lapkričio 9 d. į gruodžio 13 d. 19:30 val.
 
Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.
 
Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki lapkričio 20 d.
Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 

Vasaros pradžioje Niko Barisas užsiminė apie naują albumą, kurį ruošė savo klausytojams. Atlikėjo gerbėjams teko šiek tiek lukterti, bet pagaliau Niko prakalbo apie albumą ir dalinasi daugiau detalių.

„Šis albumas man yra itin svarbus – jis yra apie mano kelią. Tiek kaip atlikėjo, tiek kaip žmogaus. Nuo tada kai pradėjau kurti perėjau daug skirtingų etapų savo gyvenime. Būtent apie tai šiame albume ir kalbu.“ – dalinasi Niko Barisas.

Atlikėjas neslepia, kad jam buvo itin svarbu ir pats albumo pristatymas klausytojams. Šiam koncepto sugalvojimui buvo skirta nemažai laiko ir pergalvota ne kartą kaip viską padaryti, kad iš koncerto žmonės išsineštų geriausius įspūdžius.

„Kai rašiau šį albumą visada galvojau, kad jį savo gerbėjams pristatysiu kitaip. Tik mintys dar nebuvo aiškiai susigulėjusios. Dabar jau žinau kaip tai bus padaryta.“ – pasakoja Niko Barisas. „Albumas bus pristatytas lapkričio 9 d. Televizijos bokšte. Visus kūrinius išgirsite ten pirmieji. Ir tik po to albumas bus patalpintas į platformas, kuriose galėsite jo klausytis“.

Tačiau tikslios datos kada albumas bus pristatytas atlikėjas dar neatskleidžia. Tik užsimena, kad ir pats albumas bus pristatytas kiek kitaip nei įprastai.

„Albumo išleidimo data dar negaliu pasidalinti, bet galiu pasakyti tiek, kad tai dienai irgi ruošiu šiek tiek staigmenų. Taip pat galiu pasakyti dar vieną dalyką – albumas vadinsis kaip ir jo pristatymo koncertas „Apie blogį – ša“.“ – dalinasi Niko Barisas.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Niko Barisas | Televizijos bokštas | Albumo pristatymo koncertas Вт 13.12.2022 19:30 TV bokštas, Vilnius 41.00
Мероприятие Niko Barisas | Televizijos bokštas | Albumo pristatymo koncertas
Дата / Время Вт 13.12.2022 19:30
Место проведения TV bokštas, Vilnius
Цена 41.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: -
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-16
Nuolaidos: netaikomos

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Возврат билетов осуществляется только в случае отмены или переноса мероприятия. Дистрибьютор выступает в роли посредника, не связанного обязательствами. Для получения подробной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
Место проведения
Vilniaus TV bokštas
Sausio 13-osios g. 10 Vilnius Литва
Организатор
Kasparas Barisas
Ukmergės g. 300E, Vilnius
info@nikobarisas.lt / +370 627 79783
Рег. №: Ind. veikl. paž. nr.: 778458
Мероприятие Niko Barisas | Televizijos bokštas | Albumo pristatymo koncertas
Дата / Время Вт 13.12.2022 19:30
Место проведения TV bokštas, Vilnius
Цена 41.00
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить