logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Nuostabioji dainininkė GABIA VERONICA (Argentina)

Вс 18.12.2022 17:00
Vilniaus meno erdvė ''Kvartirnik'', Vilnius

Gruodžio 18 dieną, Vilniuje koncertuos Nuostabioji dainininkė GABIA VERONICA (Argentina)!

Populiarios, gyvos ir trykštančios aistra muzikos gerbėjų pageidavimu, gruodžio 18 d. (sekmadienį) Vilniuje, jaukioje kamerinėje meno erdvėje "Kvartirnik", adresu:  Antakalnio g. 39, pasirodys uždeganti, žavi ir talentinga Argentinos dainininkė GABIA VERONICA (GABIJA VERONIKA)! Muzikinis spektaklis prasidės itin patogiu sekmadienio laiku – 17.00!
GABIA VERONICA – unikalus reiškinys muzikos pasaulyje! Argentinos muzikos širdimi vadinamame Rosarijuje gimusi ir jaunystę praleidusi dainininkė nuo vaikystės traukė vietinių muzikos atstovų dėmesį, kurie jai patarė lavinti savo talentą už gimtosios šalies ribų! Jos programoje skamba tik laiko patikrintos auksinės ir labai melodingos romantiškos Argentinos, Urugvajaus, Brazilijos ir Anglijos baladės bei hitai! „Dievo pabučiuota“ jaunoji dainininkė turi retą derinį: sodrų ir gilų balsą, katinišką plastiką, išorinį ir vidinį grožį ir savitą stiliaus pojūtį (menininkė apsieina be mados dizainerių ir vizažistų pagalbos – jos sceninis įvaizdis - visiškas jos nuopelnas!) Kita reta jos savybė – pagarba ir domėjimasis visomis tų šalių kultūromis ir kalbomis, į kurias likimas atvedė dainininkę, todėl  romantiškų jausmų vedama į Lietuvą atvykusi GABIA VERONICA papildė savo jau turimą nemažą kalbinį repertuarą, kuriame yra : ispanų, katalonų, brazilų, anglų, iš dalies prancūzų ir  lietuvių kalba, kurią įvaldė labai neblogai! Būdama atviros ir kosmopolitiškos sielos, dainininkė draugauja su daugeliu pačių įvairiausių muzikos stilių atlikėjų: nuo DOMINIC MILLER ir kitų STINGo muzikantų (su kuriais ji dainavo ne kartą!) iki pačio Boriso Grebensčikovo!
Kiekvienas GABIA VERONICA pasirodymas – tai aistrų kova, aukščiausias profesionalumas, nematomas dialogas su kiekvienu atvykusiu į koncertą, seksualumo ir meilės jūra!
Nepaisant didelio užimtumo, dainininkė, organizatorių ir draugų prašymu rado galimybę artėjančių Šv. Kalėdų proga padovanoti vilniečiams ir miesto svečiams karštą, jausmingą ir romantišką šventę!
GABIJAI VERONIKAI akompanuos itin subtilus ir įvairiapusis pianistas Daumantas Slipkus.
Po jausmingo koncerto, vakaro svečiai galės nusifotografuoti ir gauti dainininkės autografą, taip pat organizatoriai vaišins visus atvykusius puikiu argentinietišku raudonuoju (nealkoholiniu) vynu!

Bilietai (kurių bus tik 35!) į vienintelį žavios dainininkės GABIA VERONICA (Argentina) koncertą gruodžio 18 d., 17.00 val. Vilniuje, labai jaukioje meno erdvėje „Kvartirnik“ (Antakalnio g. 39) parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu!
Visa informaciją dėl galimo bendradarbiavimo, meet & greet koncerto, vakarienės po koncerto ir bilietų užsakymo telefonais: +37064536403, +370 671 76502, +370 61801331

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Nuostabioji dainininkė GABIA VERONICA (Argentina) Вс 18.12.2022 17:00 Vilniaus meno erdvė ''Kvartirnik'', Vilnius 32.50 - 36.00
Мероприятие Nuostabioji dainininkė GABIA VERONICA (Argentina)
Дата / Время Вс 18.12.2022 17:00
Место проведения Vilniaus meno erdvė ''Kvartirnik'', Vilnius
Цена 32.50 - 36.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 40 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-7
Nuolaidos:
- 10% perkant 3 ir daugiau bilietų
 

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Возврат билетов осуществляется только в случае отмены или переноса мероприятия. Дистрибьютор выступает в роли посредника, не связанного обязательствами. Для получения подробной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
Место проведения
KVARTIRNIK U VATKINA
Antakalnio g.39-55 Vilnius Литва
Организатор
DRUG, UAB
Ligoninės g. 6 -15, Vilnius
markuliaforever@yahoo.com / +37064536403
Рег. №: 301696193
Мероприятие Nuostabioji dainininkė GABIA VERONICA (Argentina)
Дата / Время Вс 18.12.2022 17:00
Место проведения Vilniaus meno erdvė ''Kvartirnik'', Vilnius
Цена 32.50 - 36.00
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить