По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Ovidijus Vyšniauskas

Чт 19.07. 2018 19:00
Palangos koncertų salė, Palanga
13.00 - 28.00
Ovidijus Vyšniauskas

Pernai savo 60 metų jubiliejų atšventęs Ovidijus Vyšniauskas, liepos 19 d. surengs išskirtinį koncertą Palangos koncertų salėje. Atlikėjas pakvies žiūrovus atversti ryškiausius ir svarbiausius jo gyvenimo puslapius bei prisiminti dainas, kurios atnešė jam populiarumą ir šlagerių karaliaus vardą. 

Vienas iš žinomiausių Lietuvos estrados atlikėjų jau daugiau nei 40 metų džiugina savo kūryba: apkeliavęs pusę pasaulio, dainininkas žurnalistams pripažįsta, kad jam iki šiol šiurpuliukai per odą bėgioja, kai jis pradeda dainą, o publika ją tęsia.

O. Vyšniausko dainos nepavaldžios laikui. Jos įamžina svarbiausias žmogaus gyvenimo akimirkas ir užfiksuoja tai, kas iš tikrųjų svarbu: atradimo džiaugsmą, praradimo skausmą, visaapimančią meilę, išsiskyrimą. Tai yra amžinos temos, kurios suvirpina kiekvieno klausytojo širdį. Gilūs O. Vyšniausko tekstai ir nuoširdus dainų atlikimas jau daugiau nei 40 metų daro dainininką vienu mylimiausių ir laukiamiausių atlikėjų ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje kitų pasaulio šalių.

Kūrėjas prisipažįsta, kad be muzikos ir gamtos neįsivaizduoja savo gyvenimo. Tad ir koncertas Palangoje, kuriam pritars Baltijos jūros bangų ošimas, bus kupinas ypatingos auros ir šventinės atmosferos. „Išdalinau“, „Mažytė“, „Už tuos, kuriuos mylim“ ir daugelis kitų populiariausių atlikėjo dainų nuskambės Palangos koncertų salėje liepos 19 d.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Ovidijus Vyšniauskas Чт 19.07. 2018 19:00 Palangos koncertų salė, Palanga 13.00 - 28.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Место проведения
Vytauto g. 43 Palanga Литва
Организатор
Bravo natos, VšĮ
Musninkų g. 22-39 Vilnius
То же место проведения