logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

(pakeista renginio vieta) Genialus JAV gitaristas, kompozitorius, dainininkas, bliuzo legenda Jurijus Naumovas

Вс 20.11.2022 18:00
Marijampolės dramos teatras, Marijampolė

Genialus JAV gitaristas, kompozitorius, dainininkas, bliuzo legenda Jurijus Naumovas lapkričio 19 dieną pirmą kartą pasirodys Kaune!

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje roko ir bliuzo legenda – unikalus muzikantas, dainų autorius, kompozitorius, genialus gitaristas iš Niujorko Jurijus Naumovas koncertuos Kaune, nedidelėje, bet labai jaukioje Menininkų namų 100 vietų salėje. (Kauno Menininkų Namai V. Putvinskio g. 56, Kaunas). Renginys vyks lapkričio 19 d., pradžia 18.00 val.!
 

Tai – TIKRASIS ĮVYKIS! Panašaus lygio profesionalumo ir dvasingumo koncertai – reti visame pasaulyje, nes tokie Kūrėjai – paties pagrindinio Kūrėjo vienetiniai Sutvėrimai! Kiek tokių buvo per visą žmonijos istoriją? Galima suskaičiuoti ant pirštų: J. S. Bach,  Jimmy Page,  Paul MacCartney... Į šią eilę drąsiai statome ir Jurijų Naumovą – bliuzo, baroko ir baladžių roko Genijų!

J. Naumovas realizavo save ir buvo pripažintas Pasaulio roko, bliuzo ir džiazo (JAV muzikos) Mekoje, įsikūręs Pasaulio širdyje – Niujorke! (Užeikite į jo puslapį, pasižiūrėkite, nepatingėkite, informaciją apie jį Internete, paklausykite jo dainų ir kompozicijų Youtube, ir Jūs patys įsitikinsite!) Jo italų-žydų kraujas susimaišė su pačia daugianacionaline kraujo grupe pasaulyje – Juodosios ir baltosios muzikos grupe, ir dabar jo gyslose, kunkuliuodama, teikdama gyvybės teka Didžioji roko šaknų energija!

Jo bliuzo kompozicijos seniai tapo gyvosios klasikos žanru, jo sukrečiančios baladės ir dainos: „Pasaka apie Karlą – rokenrolo karalių“, „Stanislavskio teatras“, „Žvaigždėta naktis“ ir kt. jau seniai priklauso Auksiniams pasaulio roko muzikos ir pasaulio kultūros klasikos lobynams!

Sveiki atvykę į Kauną, Maestro Jurijau Naumovai, mes labai pasiilgome Jūsų ir Jūsų lyg debesų keliančių ir į kažkokius nepažintus tolius sielas vedančių kūrinių, nieko nepaliekančių abejingais ir užkariaujančių kiekvieno klausytojų širdį muzikos stebuklų!!!


Bilietai į vienintelį unikalaus muzikanto Jurijaus Naumovo (Niujorkas) koncertą lapkričio 19 d., pradžia 18.00 val. Kaune, itin jaukioje 100 vietų miesto menininkų namų salėje (V. Putvinskio g. 56, Kaunas) parduodami visose Bilietai.lt kasose ir internetu!
Visa informacija apie bendradarbiavimą ir bilietų užsakymą telefonu:
+37064536403, +370 671 76502, +370 61801331

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(pakeista renginio vieta) Genialus JAV gitaristas, kompozitorius, dainininkas, bliuzo legenda Jurijus Naumovas Вс 20.11.2022 18:00 Marijampolės dramos teatras, Marijampolė
Мероприятие (pakeista renginio vieta) Genialus JAV gitaristas, kompozitorius, dainininkas, bliuzo legenda Jurijus Naumovas
Дата / Время Вс 20.11.2022 18:00
Место проведения Marijampolės dramos teatras, Marijampolė
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 40 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-6
Nuolaidos: netaikomos
 

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Возврат билетов осуществляется только в случае отмены или переноса мероприятия. Дистрибьютор выступает в роли посредника, не связанного обязательствами. Для получения подробной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
Место проведения
Marijampolės dramos teatras
P. Armino g. 2 Marijampolė Литва
Организатор
DRUG, UAB
Ligoninės g. 6 -15, Vilnius
markuliaforever@yahoo.com / +37064536403
Рег. №: 301696193
Мероприятие (pakeista renginio vieta) Genialus JAV gitaristas, kompozitorius, dainininkas, bliuzo legenda Jurijus Naumovas
Дата / Время Вс 20.11.2022 18:00
Место проведения Marijampolės dramos teatras, Marijampolė
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Poezijos vakaras ''MOTERIS - MEILĖ - VYNAS'' Poezijos vakaras ''MOTERIS - MEILĖ - VYNAS'' Kvartirnik, Vilnius 19.00 - 21.00
Купить билет Spektaklis ''Mano tėvas'' Spektaklis ''Mano tėvas'' Kauno menininkų namai, Kaunas 29.80 - 45.00
Купить билет Spektaklis ''Mano tėvas'' Spektaklis ''Mano tėvas'' Joniškio kultūros centras, Joniškis 9.10 - 13.00
Купить билет Spektaklis ''Mano tėvas'' Spektaklis ''Mano tėvas'' Šokio teatras, Vilnius 13.60 - 18.00
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить