logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(PALANGA) Daddy Was A Milkman

Сб 21.08.2021 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga
21.00 - 51.00

„Daddy Was A Milkman“ dovana gerbėjams - trys vasaros koncertai

Atlikėjas Ignas Pociūnas, žinomas kaip „Daddy Was A Milkman“, gerbėjams ruošia ypatingą dovaną - tris vasaros koncertus. Kalendorinę vasarą su antra lietuvių kalba sukurta daina „Tinginio vasara“ pradėjęs atikėjas kviečia į išskirtinius koncertus: liepos 18 d. Trakų pilyje, rugpjūčio 1 d. „Monte Pacis“ komplekse Pažaislio vienuolyje ir rugpjūčio 21 d. Palangos koncertų salėje.

Bilietus į „Daddy Was A Milkman“ koncertus Trakuose, Pažaislio vienuolyne ir Palangoje galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt

„Daddy Was A Milkman“ - „Tinginio vasara“: https://youtu.be/TSI27BiRlyA

„Sukaupėme daug naujos muzikos - laikas pradėti ja dalintis“, - sako Ignas Pociūnas. „Koncertas Pažaislyje jau tapo nuostabia tradicija, be kurios neįsivaizduoju vasaros. Tai vienas mano laukiamiausių vakarų metuose, su savo ypatinga energija ir sugrįžtančiais, jau pažįstamais klausytojų veidais. Čia viskas savitai, vieni kitus matome ir jaučiame iš arti, nė kiek neabejojau, kad čia grosime ir šiemet“. 

Atlikėjas iki šiol atsimena ypatingą savo pirmąjį koncertą Trakuose.

„Man šiurpas per nugarą perbėga, kai prisimenu pirmą koncertą pilyje“, - prisimena Ignas Pociūnas. „Trakų pilis yra jau kartą išsipildžiusi svajonė, į kurią grįžtame milžiniškai pasiilgę groti žmonėms. Tikiuosi, kad šįkart viskas bus dar geriau“.  

Prieš penkerius metus debiutavęs „Daddy Was A Milkman“ greitai pelnė melomanų ir muzikos kritikų simpatijas. Geriausias to įrodymas - anšlaginiai koncertai. Pradedant 2016 m. vasarą vykusio debiutinio albumo „Daydreaming“ pristatymo koncertu ir baigiant didžiausiais karjeroje tapusiais pasirodymais Trakų pilyje, taip pat didžiausiose šalyje „Siemens" ir „Žalgirio" arenose. 

Scenos naujoką puikiai įvertino ne tik muzikos mylėtojai – „M.A.M.A.“ ceremonijoje „Daddy Was A Milkman“ pelnė „Metų proveržio“ ir „Metų elektronikos“ apdovanojimus. 2018-ieji atlikėjui buvo ypatingai sėkmingi. Jis buvo pristytas rekordiniam „M.A.M.A.“ apdovanojimų skaičiui. „Daddy Was A Milkman“ pretendavo laimėti net keturiose nominacijose – „Metų atlikėjo“, „Metų albumo“, „Metų koncertinio atlikėjo“ ir „Metų popmuzikos atlikėjo“. Ceremonijos metu Ignui Pociūnui buvo įteiktas svarbiausias titulas – „M.A.M.A.“ komisija jį išrinko „Metų atlikėju“.

„Daddy Was A Milkman“ yra vienas iš nedaugelio mūsų šalies atlikėjų, kurie sėkmės sulaukė ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Be to, kad atlikėjo dainas dažnai transliuoja užsienio radijo stotys, „Daddy Was A Milkman“ yra bene vienintelis mūsų scenos atstovas, rengiantis anšlaginius koncertus Rygos klube „Palladium“ ir „Arena Riga“ arenoje. Atlikėją savo programose nori matyti daugelis didžiųjų mūsų regiono festivalių organizatorių. Jau kelis kartus „Daddy Was A Milkman“ grojo didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“. Puikiais jo pasirodymais mėgavosi didžiausio Lietuvos muzikos festivalio „Granatos Live“ publika.

Prieš trejus metus „Daddy Was A Milkman“ išleido dvigubą studijinį albumą „Intimate Us“. Lietuvoje ir Latvijoje specialiuose renginiuose pristatytas darbas tapo puikia dovana muzikos išsiilgusiems gerbėjams.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
(PALANGA) Daddy Was A Milkman Сб 21.08.2021 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga 21.00 - 51.00
Полезная информация
Renginyje dalyvauti gali tik turintys Galimybių pasą.
 
Renginio metu prašome laikytis naujausia sveikatos apsaugos ministerijos tvarka: https://bit.ly/2QiEiaW
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Draudžiamas bilietų naudojimas bet kokiuose konkursuose ir reklamos kampanijose be koncerto organizatoriaus leidimo.
Kiekvienas renginio lankytojas (įskaitant bet kokio amžiaus vaikus) privalo turėti atskirą bilietą.

 

Обратите внимание, что перед покупкой билетов вы должны оценить текущую ситуацию с объявленными ограничениями Правительства Литовской Республики на мероприятия и их участников в связи с COVID-19. Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Palangos koncertų salė
Vytauto g. 43 Palanga Литва
Организатор
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37067302559 / press@livenation.lt
Рег. №: 302694149
НСО LT100006550317
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет (Perkeltas) (TRAKAI) Daddy Was A Milkman ПопулярноеПопулярное(Perkeltas) (TRAKAI) Daddy Was A Milkman Trakų pilis, Trakai 29.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет (KAUNAS) Daddy Was A Milkman ПопулярноеПопулярное(KAUNAS) Daddy Was A Milkman Monte Pacis, Kaunas 25.00 - 59.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!