По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Perkeliamas) Bi-2 (БИ-2) gitaristas Andrej Zvonkov ir Amžinybės kvintetas (Квинтет Вечности)

Пт 08.05.2020 19:00
WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius
ATNAUJINTA INFORMACIJA 2020m. liepos 29 d:
Tiksli informacija dėl grąžinimo termino ar kupono išdavimų bus patalpinta, kai tik renginio organizatorius priims sprendimą.
 
Pranešame, kad renginys Bi-2 (БИ-2) gitaristas Andrej Zvonkov ir Amžinybės kvintetas (Квинтет Вечности), turėjęs įvykti gegužės 8 d., bus perkeliamas.
 
Tiksli perkėlimo data bus paskelbta artimiausiu metu ir galimas bilietų grąžinimas taip pat bus pradėtas po paskelbimo apie datos perkėlimą.
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 

Gegužės 8-ąją grupės „Bi-2“ («БИ-2») gitaristas Andrej Zvonkov ir Amžinybės kvintetas («Квинтет Вечности») Vilniuje pristatys Pasaulio muzikos šedevrus!

„Muzika – tai visata, kurioje gyvena mūsų sielos!“ – teigė senovės kinų išminčiai ir buvo, kaip visada, teisūs!

Ir tai patvirtina žymaus gitaros Meistro, kuriam paklūsta visi žanrai (nuo klasikos iki roko), kūryba. Andrejus Zvonkovas kartu su Amžinybės Kvintetu, kuriame groja Rusijos klasikos scenos pasididžiavimas, Pasaulio Klasikos Šedevrus gegužės 8-ąją pristatys Vilniuje, pačios jaukiausios Senamiestyje  kamerinės salės White Piano Hall (Kėdainių g. 8) scenoje!

Klasikinės muzikos gerbėjai puikiai pažįsta Andrejų Zvonkovą, kaip aukso medaliu baigusį Gnesino mokyklą. Jis jau su didžiuliu pasisekimu koncertavo Vilniuje  ir su soliniu koncertu, ir su įžymiu pianistu Aleksandru Veršininu!

Roko ir popmuzikos gerbėjai nuolat žavisi nepriekaištingu Andrejaus Zvonkovo meistriškumu. Ankščiau jis buvo Zemfiros muzikantu, dabar yra pagrindinis garsios grupės „Bi-2“ gitaristas!

Andrejaus Zvonkovo ir Amžinybės kvinteto programa-projektas  vadinasi „Stygų teorija“.

Programoje: žymiausi D. Šostakovičiaus, J. S. Bacho, P. Čaikovskio, S. Rachmaninovo, A. Šnitkė. A. Vivaldi, F. Šopeno kūriniai!

Pagal energetiką, aukšto lygio profesionalumą, pasiaukojimą Andrejaus Zvonkovo ir Kvinteto pasirodymui negali prilygti joks roko koncertas! Aistra, begalinė meilė muzikai ir publikai, galinga kiekvieno muzikanto širdies šiluma, besiliejanti į kiekvieno į koncertą atėjusio žiūrovo širdį, daro tokį fenomenalų poveikį, kad žmonės ne tik nuoširdžiai ploja, bet, dažnai... net apsiašaruoja, jausdami tikrą palaimą!

Taigi, gegužės 8-ąją 19 val. tikrąją šventę mūsų sielai surengs:

Andrej Zvonkov – gitara

Viačeslav Achmetzianov – kontrabosas

Vladislav Narodnickij – 1 smuikas

Tatjana Maslennikova – 2 smuikas

Solomėja Protopopova – altas

Rostislav Burkin – violončelė

 

Bilietai į Vienintelį Andrejaus Zvonkovo („BI-2“) ir Amžinybės Kvinteto koncertą
gegužės 8-ąją 19 val. Vilniaus White Piano Hall (Kėdainių g. 8) scenoje

parduodami visose Bilietai.lt kasose!

Bet kokia informacija apie bendradarbiavimą, bilietų užsakymas ir kt. telefonu:

+370 671 76 502 ir +370 618 01 331

Vaizdo įrašai:

https://youtu.be/2iJhlfvHbKM - Bach

https://youtu.be/tDK7sFaf2gs - Vivaldi

https://youtu.be/VGucq5sFGu8 - Šostakovičius

https://youtu.be/a5DSmZn8t0Y - Bach

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Perkeliamas) Bi-2 (БИ-2) gitaristas Andrej Zvonkov ir Amžinybės kvintetas (Квинтет Вечности) Пт 08.05.2020 19:00 WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 40 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-5
Nuolaidos: netaikoma
 


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

 

Обратите внимание, что перед покупкой билетов вы должны оценить текущую ситуацию с объявленными ограничениями Правительства Литовской Республики на мероприятия и их участников в связи с COVID-19. Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
WHITE PIANO HALL koncertų salė
Kėdainių g. 8 Vilnius Литва
Организатор
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
markuliaforever@yahoo.com / +37064536403
Рег. №: 301696193
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет (Perkeltas) Rusijos teatro scenos sensacija - Ženios Berkovič spektaklis ''Skaičiuoklė'' Vilnius (Perkeltas) Rusijos teatro scenos sensacija - Ženios Berkovič spektaklis ''Skaičiuoklė'' Vilnius Šokio teatras, Vilnius 15.00 - 46.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет (Perkeltas) Rusijos teatro scenos sensacija - Ženios Berkovič spektaklis ''Skaičiuoklė'' Vilnius (Perkeltas) Rusijos teatro scenos sensacija - Ženios Berkovič spektaklis ''Skaičiuoklė'' Vilnius Šokio teatras, Vilnius 12.00 - 48.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет (Perkeltas) Borisas Grebenščikovas ir legendinis ''Аkvarium'' ПопулярноеПопулярное(Perkeltas) Borisas Grebenščikovas ir legendinis ''Аkvarium'' COMPENSA koncertų salė, Vilnius 33.00 - 55.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет (Perkeltas) Bliuzo ir roko legenda, genialusis gitaristas Jurijus Naumovas (New York, USA) (Perkeltas) Bliuzo ir roko legenda, genialusis gitaristas Jurijus Naumovas (New York, USA) WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius 20.00 - 49.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет (Perkletas) Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras | KAUNAS ПопулярноеПопулярное(Perkletas) Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras | KAUNAS Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas 22.00 - 62.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!