logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Perkeliamas) MANTAS. Gyvai | Kaunas

Пт 04.09.2020 20:00
Adform kiemelis, Kaunas
Rugsėjo 4 d. turėjęs įvykti Manto koncertas “Adform kiemelyje” (Kaune) deja yra nukeliamas. Dėl šiuo metu Vyriausybės įvestų papildomų saugos reikalavimų, susijusių su atstumais tarp koncertų lankytojų ir stalų, “Adform kiemelis” yra priverstas perkelti renginius į 2021 metų sezoną. Todėl "Mantas I Gyvai" koncertas yra nukeliamas. Jau įsigyti bilietai į koncertą galios ir naujai paskelbtai datai. Daugiau informacijos suteiksim kaip įmanoma greičiau.

Charizmatiškasis scenos profesionalas, dainininkas Mantas Jankavičius kartu su gyvo garso grupe rugpjūčio 22 d. gerbėjus kviečia į koncertą Kaune, Adform kiemelyje.

Susitikimas vasaros vakaro ramybėje leis pasimėgauti besibaigiančio šiltojo sezono džiaugsmais po atviru dangumi, padės atitrūkti nuo kasdienybės ir įkvėps drąsiau pasidžiaugti buvimu drauge.

„Vasaros laikas ir susitikimai po atviru dangumi man visada reiškė tam tikrą magiją. Kai ore dvelkia vasaros vakaro ramybė, su klausytojais užsimezga tikrai betarpiškas, šiltas ryšys. Tikiu, kad ir šiame koncerte, mes, susirinkę po dangum, būsime atviri ir laimingi. Tikiu, kad bus daug šiltų šypsenų ir tikrų nesuvaidintų emocijų.“ – šypsosi Mantas.

Programoje su gyvos muzikos grupe skambės ir gerai žinomos dainos, ir nauji kūriniai: „Laisvi drugeliai“, „Čiuožki“, „Stok“, „Proto komitetas“, „Dangus nesibaigia“, „Vienam pasaulyje“ ir kt. Laisvė, juokas, nuoširdumas ir šokiai – tai pagrindiniai programos elementai, kurie neišvengiami kiekvienam Manto koncerte.

Vietų skaičius ribotas, o bilietai artėjant renginiui brangs.

https://www.youtube.com/watch?v=tojbO3iQhLs
https://www.youtube.com/watch?v=rnpj3MbLlwQ
https://www.youtube.com/watch?v=VMhMS3jNe9o

                     

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Perkeliamas) MANTAS. Gyvai | Kaunas Пт 04.09.2020 20:00 Adform kiemelis, Kaunas
Полезная информация
Renginio metu prašome laikytis naujausia sveikatos apsaugos ministerijos tvarka: https://bit.ly/2QiEiaW
 
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

 

Обратите внимание, что перед покупкой билетов вы должны оценить текущую ситуацию с объявленными ограничениями Правительства Литовской Республики на мероприятия и их участников в связи с COVID-19. Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Adform kiemelis
Rotušės a. 20 Kaunas Литва
Организатор
Meno upė, UAB
Pragiedrulių sodų g. 3-oji 3, Vilnius
mantas.koncertai@gmail.com/+37062665364
Рег. №: 304984546
НСО LT100012117312