logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Perkeltas) Borisas Grebenščikovas ir legendinis ''Аkvarium''

Вс 03.10.2021 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
34.00 - 52.00
Pranešame, kad renginys Borisas Grebenščikovas ir legendinis ''Аkvarium'' yra perkeliamas iš gegužės 26 d. (vėliau spalio 21 d., balandžio 28 d. ir rugsėjo 27 d.) į 2021 m. spalio 3 d. 19:00 val.
 

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, dėl bilietų grąžinimo galite kreiptis iki 2021 m. liepos 29 d.

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766
 

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

 

Unikalus Boriso Grebenščikovo ir legendinės grupės „AKVARIUM“ koncertas Vilniuje įvyks!

Mielieji! Norėtumėte Jus nudžiuginti! Ir Borisas Grenbenščikovas kartu su puikiaisiais savo legendinės grupės „AKVARIUM“ muzikantais, ir koncerto Vilniuje organizatoriai yra visiškai pasirengę dovanoti Jums nepamirštamą Koncertą–Šventę!

Visi nukėlimai yra susiję tik su tuo, kad kol kas galioja apribojimai renginiams, o taip pat su tuo, kad AKVARIUMO koncertai yra neįmanomi su visokiomis „distancijomis“ tarp žmonių, su draudimais nesiartinti vieniems prie kitų... BG ir „AKVARIUMo“ koncertai – tai meilės ir gerų emocijų laisvės apimtų žmonių vienybė!

Pagal turimus duomenis, nuo vasaros prasidės draudimų palengvinimai, nuo rugsėjo turėtume grįžti prie įprastinio koncertinio gyvenimo!

Ir todėl Boriso Grebenščikovo ir legendinio „АKVARIUMo“ " koncertas iš balandžio 28-osios perkėlimas į rugsėjo 27-ąją! Toje pačioje Compensa salėje! Pilnu koviniu sąstatu! Su mylimiausiomis „auksinėmis dainomis“ ir intriguojančiais naujais, karantino metu sukurtais kūriniais! Ankščiau įsigyti bilietai, neabejotinai, galioja!

„Akvariumo“ grupę, aišku, pelnytai galima vadinti tarybinio roko pradininke. Jie pirmieji  sugebėjo „sunkią“ vakarų muziką atlikti „rusišku stiliumi“. Jos sąstatas per 46 metus keitėsi ne kartą, bet jos nepakeičiamu lyderiu taip ir lieka Borisas Grebenščikovas. Su grupės dainomis išaugo ne vieną, bet net kelios kartos. Didžiulis grupės bagažas yra sutvirtintas tuo, kad „AKVARIUM“ turi net visus 43 albumus. Galime drąsiai tvirtinti, kad Rusijos roko scenoje iki šiol „dega“ legendinio kolektyvo žvaigždė.

Jeigu Jūs norėtumėte gauti žodžiais neišreškiamus pojūčius, tai drąsiai ateikite į AKVARIUMo ir BG koncertą. Tai unikali galimybė pajausti šilumą širdyje, prisilietus prie tarybinio ir Rusijos roko istorijos. AKVARIUMo pasirodymas tartum atskira meno šaka. Jų muzika prieinama ne tik užkietėjusiems fanams, bet ir tiesiog neabejingiems klausytojams. Tekstai persmelkti giliausiomis prasmėmis, be „juodumo“. Nėra ne vieno žmogaus, kuris nežinotų grupės dainų. Ir išskirtinis lyderis Borisas Grebenščikovas – tokia charizmatiška asmenybė, kad  bet kurį savo pasirodymą paverčia tikra garsų, eilių ir subtilaus humoro fantasmagoriją. Jų dainos skambėjo ir filmuose, ir laidose, ir televizijoje. Jos – apie jausmus ir žmones, kurie gyvena dabar, sprendžia problemas ir išgyvena įvairias situacijas. Jos – apie tokius, kaip mes su Jumis.

Į „AKVARIMo“ koncertą mes patariame iš anksto įsigyti bilietus. Kad garantuotumėte sau unikalią ir laimingą galimybę patekti į neįtikėtinai mielą šventę, prisiminimai apie kurią ilgam liks Jūsų sieloje ir nuolat šildys ją! 

Bilietai į vienintelį Boriso Grebenščikovo koncertą rugsėjo 27-ąją 19 val. „Compensa“ salėje (Kernavės g. 84, Vilnius) parduodami visose Bilietai.lt kasose!
Informacija apie koncertą, bilietų užsakymas: +370 645 36 403, +370 671 76 502
Informacija dėl visapusiško bendradarbiavimo: +370 618 01 331

 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
(Perkeltas) Borisas Grebenščikovas ir legendinis ''Аkvarium'' Вс 03.10.2021 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 34.00 - 52.00
Полезная информация
Приобретая 10 и более билетов обращайтесь: vipklientai@bilietai.lt
 
Двери открываются: 18:00
Продолжительность мероприятия: 3:00
Перерыв: нет
Язык мероприятия: русский
Вход для детей бесплатный: нет
Возрастной ценз: -
Скидки: -

 

Обратите внимание, что перед покупкой билетов вы должны оценить текущую ситуацию с объявленными ограничениями Правительства Литовской Республики на мероприятия и их участников в связи с COVID-19. Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Организатор
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
markuliaforever@yahoo.com / +37064536403
Рег. №: 301696193
Тот же организатор То же место проведения
Мероприятие приостановлено (Perkeltas) Akustinis Svetlanos Surganovos ir Orkestro koncertas | Kaunas ПриостановленоПриостановлено(Perkeltas) Akustinis Svetlanos Surganovos ir Orkestro koncertas | Kaunas Kauno valstybinė filharmonija, Kaunas
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет (Perkeltas) Rusijos teatro scenos sensacija - Ženios Berkovič spektaklis ''Skaičiuoklė'' Vilnius (Perkeltas) Rusijos teatro scenos sensacija - Ženios Berkovič spektaklis ''Skaičiuoklė'' Vilnius Šokio teatras, Vilnius 15.00 - 46.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет (Perkeltas) Rusijos teatro scenos sensacija - Ženios Berkovič spektaklis ''Skaičiuoklė'' Vilnius (Perkeltas) Rusijos teatro scenos sensacija - Ženios Berkovič spektaklis ''Skaičiuoklė'' Vilnius Šokio teatras, Vilnius 12.00 - 48.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет (Perkeltas) Bliuzo ir roko legenda, genialusis gitaristas Jurijus Naumovas (New York, USA) (Perkeltas) Bliuzo ir roko legenda, genialusis gitaristas Jurijus Naumovas (New York, USA) WHITE PIANO HALL koncertų salė, Vilnius 20.00 - 49.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Купить билет (Perkeltas) Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras | VILNIUS (Perkeltas) Didysis Šventinis Maskvos Danilos Vienuolyno patriarchalinis vyrų choras | VILNIUS Vilniaus kultūros, pramogų ir sporto rūmai, Vilnius 22.00 - 55.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!