logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

(Perkeltas į Kauno areną) ANDRIUS MAMONTOVAS | KITOKS PASAULIS

Сб 03.09.2022 19:00
Avia Solutions Group Arena, Vilnius

Informacija dėl ANDRIAUS MAMONTOVO koncerto, turėjusio įvykti rugsėjo 3 d. „Avia Solutions Group“ arenoje, Vilniuje.
Koncertas yra perkeliamas į š.m. gruodžio 25 d. , Žalgirio arena, Kaunas !

Andrius Mamontovas nuoširdžiai apgailestauja dėl susiklosčiusios situacijos ir perduoda žinutę savo gerbėjams: „Mieli bičiuliai! Apgailestaudamas noriu pranešti, kad dėl nepalankiai susiklosčiusių aplinkybių rugsėjo 3 d. planuotas koncertas ASG Arenoje, Vilniuje, neįvyks. Tačiau turiu ir gerą žinią. Skelbiu naują koncerto datą ir vietą - gruodžio 25 d., Kauno „Žalgirio” arena! Skubu nuraminti visus įsigijusius bilietą į Vilniaus koncertą - Jūsų turimas bilietas galioja* (*Jums bus suteiktas naujas bilietas tos pačios arba didesnės vertės). Šalia atsiprašymo už sukeltus nepatogumus, pažadu, kad išsaugojusieji bilietą (pasikeitę bilietą į gruodžio 25 d. koncertą) gaus dovaną - kompaktinę plokštelę su mano naujausiu albumu „Paleisk”. Koncertas KITOKS PASAULIS. KALĖDOS bus papildytas naujomis dainomis, dar įspūdingesniais sceniniais efektais ir, aišku, gera nuotaika, juk Kalėdos - tai stebuklų metas!
Susitinkame per Kalėdas, gruodžio 25 d. Žalgirio arenoje!” AM

Jei norite pasikeisti bilietą naujai datai į Žalgirio areną + dovana kompaktinis diskas PALEISK su atlikėjo parašu, prašome užpildyti lentelę.
DĖL BILIETŲ PAKEITIMO AR BILIETŲ GRĄŽINIMO PRAŠYMĄ PRAŠOME UŽPILDYTI ČIA:
https://bit.ly/3SSxBvv

•       Bilietų keitimui iki š.m. rugsėjo 20 d. yra rezervuotos geriausios vietos!  Bilietai bus keičiami tai pačiai kainos kategorijai (arba didesnės). Jums bus pasiūlyto keletas variantų pasirinkimui ir tik po patvirtinimo, kad vietos tinkamos, bus išsiųstas naujas bilietas. Stovimos vietos ir vietos į fanų zoną keičiamos automatiškai.  Dovaną bus galima atsiimti pateikus bilietą reklaminės atributikos prekybos vietoje, Žalgirio arenos pirmame aukšte.

*Dovaną - kompaktinį diską PALEISK su atlikėjo parašu gaus 500 pirmųjų užpildžiusių prašymą dėl bilieto pakeitimo.


 
Andriaus Mamontovo koncertas „Kitoks pasaulis“ – rudenį Vilniuje
 
Rugsėjo 3 d. Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje vyks jau trečias Andriaus Mamontovo koncertas „Kitoks pasaulis“. Įspūdingi du pirmi pasirodymai jau įvyko Kaune bei Klaipėdoje ir pakerėjo tūkstančius žiūrovų neįprasta scenografija, vandens, ugnies ir specialiųjų efektų gausa. Daugiau kaip dviejų valandų trukmės koncerte skambėjo populiariausi Andriaus kūriniai, sukurti per keturis dešimtmečius, o taip pat seni geri „Foje“ hitai. Dvi pilnutėlės gerbėjų arenos kone mintinai dainavo visą repertuarą - „Ufonautai“, „Ar prisimeni mane?“, „Kai tu atversi man duris“, „Geltona. Žalia. Raudona“, „Ar tai būtum tu?“, „Mono arba Stereo“, „Saulės miestas“, „Meilės nebus per daug“, „Laužo šviesa“ ir daugybę kitų. Koncertuose pasirodė ir svečias iš Ukrainos – saksofonininkas Andrejus Chmutas, daug koncertavęs su ukrainiečių atlikėja Jamala ir puikiai pritapęs A. Mamontovo grupėje.
 
Užburiantys fontanai, 200 kvadratinių metrų vandens ekranas, įvairūs specialieji šviesos efektai – prie šou „Kitoks pasaulis“ sukūrimo ne vieną mėnesį dirbo daugiau kaip 50 Lietuvos ir užsienio šalių apšvietimo, įgarsinimo, vaizdo grafikos profesionalų. Tai vienas brangiausių ir techniškai sudėtingiausių muzikinių renginių Lietuvos istorijoje, kurį rugsėjo 3 d. pamatys ir sostinės žiūrovai. Verta priminti, kad šis koncertas bus vienas paskutinių didelių renginių „Avia Solutions Group“ arenoje, nes planuojama, jog rudenį salė užsidarys rekonstrukcijai.
 
Andrius Mamontovas – žmogus, kurio pristatinėti Lietuvoje nebereikia. Jis - kompozitorius, aktorius, visuomenininkas, solo atlikėjas bei kultinės Lietuvos grupės „Foje“ lyderis. Nuo 1983 m. aktyviai muzikuojantis Andrius savo diskografijoje turi 21 solinį albumą. Paskutinis jų – plokštelė „Paleisk“ - pasirodė pernai  rudenį. Dar 10 studijinių albumų A. Mamontovas įrašė drauge su savo grupe „Foje“.
 
Beje, A. Mamontovui priklauso ir išskirtinis Lietuvos rekordas – grupės „Foje“ atsisveikinimo koncerte 1997-ųjų gegužės 17 d. Vilniaus Vingio parke dalyvavo 60 tūkstančių žmonių. Tai yra iki šiol didžiausias Lietuvos atlikėjo koncerte apsilankiusių žmonių skaičius šalies istorijoje.
 
 
Koncertas „Kitoks pasaulis“ įvyks rugsėjo 3 d. 19:00 val. Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje.
 
Bilietus platina - www.bilietai.lt
Koncertą organizuoja:  Medusa Concert - www.medusaconcert.lt
 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Perkeltas į Kauno areną) ANDRIUS MAMONTOVAS | KITOKS PASAULIS Сб 03.09.2022 19:00 Avia Solutions Group Arena, Vilnius
Мероприятие (Perkeltas į Kauno areną) ANDRIUS MAMONTOVAS | KITOKS PASAULIS
Дата / Время Сб 03.09.2022 19:00
Место проведения Avia Solutions Group Arena, Vilnius
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

BONUS (107 sektoriaus) klubo privalumai:
  • 20 % nuolaida maistui ir gaiviesiems gėrimams arenos maitinimo baruose;
  • Nemokamos rūbinės paslaugos bendrose arenos erdvėse

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Возврат билетов осуществляется только в случае отмены или переноса мероприятия. Дистрибьютор выступает в роли посредника, не связанного обязательствами. Для получения подробной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
Место проведения
AVIA SOLUTIONS GROUP Arena
Ozo g. 14 Vilnius Литва
Организатор
Medusa Concert UAB
Medusa Concert UAB
Aušros tak. 10-3 Kaunas
info@medusaconcert.lt
Рег. №: 135812959
НСО LT358129515
Мероприятие (Perkeltas į Kauno areną) ANDRIUS MAMONTOVAS | KITOKS PASAULIS
Дата / Время Сб 03.09.2022 19:00
Место проведения Avia Solutions Group Arena, Vilnius
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет (Perkeltas) TARJA - Christmas Together (Perkeltas) TARJA - Christmas Together COMPENSA koncertų salė, Vilnius 33.00 - 73.00
Мероприятие приостановлено (Atšauktas) DEAD CAN DANCE ПриостановленоПриостановлено(Atšauktas) DEAD CAN DANCE COMPENSA koncertų salė, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить