logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Perkeltas) NIK BÄRTSCH: PIANO SOLO

Ср 30.06.2021 19:00
Lietuvos nacionalinė filharmonija, Vilnius
32.00 - 55.00

Dėmesio!

Dėl tebesitęsiančio karantino koncertas iš kovo 5 d. perkeliamas į birželio 30 d. Visi įsigyti bilietai galioja.

Jei vartotojui netinka perkelta renginio data ir jei yra pageidavimas grąžinti įsigytus bilietus, pinigai už juos bus grąžinami per 14 dienų nuo perkeltos šio renginio datos. Dėl bilietų grąžinimo kreiptis el. paštu info@vilniusfestivals.lt . Tačiau jei nuspręstumėte bilietų negrąžinti, Vilniaus Festivaliai būtų nepaprastai dėkingi, nes šiuo sunkiu laiku parama kultūrai ir jos kūrėjams, atlikėjams, organizacijoms yra labai svarbi.

Lietuvoje koncertuos vienas ryškiausių pasaulyje pianistų, muzikos filosofu tituluojamas Nik Bärtsch. Vilniuje vyksiantis solinis menininko pasirodymas nesutalpinamas į žanro rėmus: tai – kelionė ne tik tarp klasikinės muzikos aiškumo ir džiazinės improvizacijos, bet ir tarp senovinės ritualinės japonų garsų dermės ir šiuolaikinio minimalizmo.

Šveicarų pianistą Nik Bärtsch kritikai vadina muzikos filosofu. Savo kuriamos muzikos jis neapriboja klasikos ar džiazo žanrais ir vadina ją tiesiog zen-funk arba ritual groove. Šis terminas nurodo tiek garsų sąskambį, tiek mąstymo sampratą: tai – švari, architektūriškai sustyguota garso plotmė, sklidina pasikartojančių, susipynusių ir hipnotizuojančių ritmų. Vieną kartą išgirdus šio pianisto kūrinius, su niekuo kitu jų nesupainiosite: jų erdvė – uždara, juose nuolat pasikartojančiai ir be galo lėtai auga įtampa, dėmesį prikausto minimali, vos juntama improvizacija. Pasak vieno svarbiausių džiazo žurnalų „Downbeat“, Nik Bärtsch muzika klausytojus užburia savo hipnotizuojančiu ir svaiginančiu daugiasluoksniškumu, tai – išmąstytos, psichologiškai paveikios ir kerinčio intelektualumo kupinos kompozicijos.

Jau trečią kartą Lietuvoje pasirodysiantis Nik Bärtsch teigia, kad didžiausią įtaką jo kūrybai padarė šiuolaikinės klasikinės muzikos kompozitoriai Steve Reich, Morton Feldman, Igor Stravinsky bei ritualinė japonų muzika. Inteligentišką, įtraukiančią bei konstruktyvumu išsiskiriančią Niko muziką neabejotinai paveikė ir jo itin platus bei įvairialypis išsilavinimas: be Ciuricho aukštosios muzikos mokyklos ir konservatorijos, jis baigė ir filosofijos, ir muzikologijos, ir lingvistikos studijas. Pianistas, išleidęs jau 12 savo muzikos albumų, solinio koncerto metu klausytojams pristatys kūrinius iš „Hishiryo“, „Ritual Groove Music“, „Live“, „Rea“ ir kitų įrašų.

Dialogas, į kurį savo koncertuose kviečia pianistas – tai ne tik pokalbis tarp kūrėjo ir klausytojų, bet ir gilus bei tiriantis žvilgsnis į save. Vilniuje rengiamas Nik Bärtsch koncertas sukurs išties neeilinį ir magišką vakarą.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
(Perkeltas) NIK BÄRTSCH: PIANO SOLO Ср 30.06.2021 19:00 Lietuvos nacionalinė filharmonija, Vilnius 32.00 - 55.00
Полезная информация

Двери открываются: ~18:30
Продолжительность мероприятия: ~1:00
Перерыв: нет
Язык мероприятия: английский
Вход для детей бесплатный: нет
Возрастной ценз: нет
Скидки: 10 и более билетов обращайтесь: vipklientai@bilietai.lt

 

 

Обратите внимание, что перед покупкой билетов вы должны оценить текущую ситуацию с объявленными ограничениями Правительства Литовской Республики на мероприятия и их участников в связи с COVID-19. Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Организатор
VšĮ ''Vilniaus festivaliai''
VšĮ ''Vilniaus festivaliai''
Ašmenos g. 8 Vilnius
info@vilniusfestivals.lt; +37052127364
Рег. №: 226190740
НСО LT100001983113