logo
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

(Perkeltas) Velvet x Garbanotas x jautì @Rezoliucija

Пт 27.08.2021 19:00
Gargaras, Kaunas
16.90

ATNAUJINTA 2021 - 04 - 23

Informuojame, kad renginys Velvet x Garbanotas x jautì @Rezoliucija, kuris turėjo įvykti spalio 24 d., o vėliau gegužės 1 d.  Gargare, yra perkeliamas į 2021 m. rugpjūčio 27 d. 19:00

Bilietai į perkeltą koncertą galios tie patys ir papildomai kreiptis dėl jų keitimo nereikia.

Jeigu Jums netinkama nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki 2021 m. gegužės 7 d. imtinai.

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/43766 .

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

Ei!

Mes niekur nedingome!

Jei esi pasiruošęs geriausiai nakčiai savo gyvenime, skubėk įsigyti bilietus į dar neregėtą jaunos muzikos festą - REZOLIUCIJA. Pažadame tau gyvą, alternatyvią muziką, nerealų vaibą ir neįkainojamas emocijas. Palik karantino liūdesį praeityje ir atkeliauk su mumis švęsti pavasario! Tokiam vakarui tu nei per jaunas, nei per senas, todėl nebūk mulkis, geriau tapk apelsinu ir rugpjūčio 27 d. išskrisk su mumis į kosmosą, kur kartu pasieksim mėnulį!

 

Renginio vaibą skleis:

 

Velvet - ši Alytuje susibūrusi grupė savo stilių įvardija kaip psichodelinį, pop alternatyvų roką. Alytiškių muzikos populiarumas ypač  išaugo su daina “Medžiai melagiai”, kuri „Youtube“ platformoje siekia beveik du milijonus peržiūrų!  Su šia daina atlikėjai žavi ne tik koncertų, festivalių scenose, bet turėjo galimybę pasirodyti ir LRT televizijos laidoje “Dainuok su manimi”! Grupė taip pat gerai įvertinta ir tokiuose konkursuose kaip Garažas'19 (pirmojo pusfinalio trečios vietos laimėtoja) bei AARVGDK’19 (pirmos vietos laimėtoja). Atlikėjai nuolatos kuria ir jau greit planuoja išleisti EP, savo mini dainų albumą, kurį jau galbūt išgirsite ir REZOLIUCIJOS festivalyje!

 

Garbanotas - neo-psichadelinio roko ir indie folkroko grupė. Šios grupės nariai savo veiklą kartu pradėjo dar 2008 metais. Jų muzika, kad ir kur bekeliautų, seka paskui klausytoją.  Grupės Garbanotas debiutinis albumas “Venera” buvo išleistas 2012 metais. Jau vėliau, 2015 metais, pasirodė naujasis albumas “Above Us”, užkariavęs ne tik Lietuvos muzikos gerbėjų širdis. Ši grupė dalyvavo ne viename festivalyje, tokiame kaip Great escape (JK), Liverpool sound city (JK), Ment Ljubljana Reeperbahn (DE), Tallin Music Week (EE). 2015 metais Garbanotas buvo išrinkta “Metų alternatyvos grupe” Lietuvoje M.A.M.A apdovanojimuose, o 2016 metais laimėjo publikos apdovanojimą Tallin Music Week festivalyje.

 

jautì – matematinio roko grupė. 2017 m. debiutavo su mini albumu "GAP YEAR", pasirodė įvairiuose muzikos festivaliuose, 2019 metais išleido debiutinį pirmą lietuvišką matematinio roko albumą „TOO FAT TO RUN“ ir surengė sėkmingą turą 7 Lietuvos miestuose. Šį pavasarį grupė išleido naują tik lietuvių kalba parašytą EP "Mulkis" ir vėl surengė turą dešimtyje Lietuvos miestų. Taip pat, šiais metais "jauti" buvo nominuoti „M.A.M.A.“ ir "TĖTĖ" muzikos apdovanojimuose „Metų roko grupės" kategorijoje.

 

Susitinkame nerealiausiame ateinančių metų feste “Rezoliucija”!

KUR: Kauno lofte ,,Gargaras” ( Raudondvario pl. 101, Kaunas)

KADA: 2021 m. Rugpjūčio 27 d. 19:00

Bilietus platina Bilietai.lt (www.bilietai.lt)

 

Organizatoriai pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų bei neblaivių asmenų.

 

 

 

Сайт мероприятия: http://www.rezoliucija.lt

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
(Perkeltas) Velvet x Garbanotas x jautì @Rezoliucija Пт 27.08.2021 19:00 Gargaras, Kaunas 16.90
Полезная информация

Приобретая 10 и более билетов обращайтесь: vipklientai@bilietai.lt

 

Двери открываются: ~18:00

Продолжительность мероприятия: ~7:00

Перерыв: нет

Язык мероприятия: литовский

Вход для детей бесплатный: нет

Возрастной ценз: нет

Скидки: нет

 

Обратите внимание, что перед покупкой билетов вы должны оценить текущую ситуацию с объявленными ограничениями Правительства Литовской Республики на мероприятия и их участников в связи с COVID-19. Распространитель билетов выступает в роли открытого посредника. Если мероприятие не состоится или откладывается, организатор мероприятия, а не продавец билетов, берет на себя ответственность за возврат купленных билетов.
Место проведения
Gargaras
Raudondvario pl. 101 Kaunas Литва
Организатор
Domantas Rapolas
Domantas Rapolas
Barkūnų g. 31 Kaunas
+37062438606/ domantas@rezoliucija.lt