logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023

Пн 05.06.2023 19:00
Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius

Prancūzų indie muzikos žvaigždės ir „Grammy“ laimėtojai „Phoenix“ vasarą naują albumą pristatys Lukiškių kalėjime

Naujas koncertų sezonas sostinėje bus įstabus! Dar viena svajonė ir sena meilė įsirašys Vilnių ir naują Lukiškių kalėjimo versiją į savo biografiją. Seniai norėti ir sapnuoti „Phoenix“ yra tikri vasaros festivalių favoritai, indie sceną pakeitę sunkiasvoriai ir „Grammy“ statulėlės laimėtojai. Kitą vasarą jie aplankys Baltijos šalis ir pristatys naujausią savo albumą „Alpha Zulu“, kurį įrašė Luvro muziejuje Paryžiuje. Vis dar sunku tuo patikėti, bet birželio 5 d. „Phoenix“ dovanos tikrą muzikinę šventę ir surengs klasišką pasirodymą atgaivintame Lukiškių kalėjime. Šaldom šampaną ir tokiu būdu artinam vasarą! Jie verti pažinties ir tokio didelio koncerto unikaliame paveldo objekte, kurio ašis šiandien – muzika ir kultūra.

Išankstiniai koncerto reikalai

Pirmieji bilietai visada pigiau! Žanro klasika – pigiausių užteks greičiausiems. Prisiekę „Phoenix“ fanai ir patys nekantriausi jau nuo lapkričio 17 d. 10 val. ryto galės bilietus įsigyti pigiau. Oficiali prekyba bilietais prasideda lapkričio 21 dieną 10 val. ryto. Jais, kaip visada, prekiaus „Bilietai LT“. Latvijoje tuo rūpinasi „Bilesu Serviss“. Netaupyk, bet sutaupyk! Parašyk „8 Days A Week“ žinutę feisbuke arba adresu www.8dw.lt, gauk specialų kodą ir sutaupyk. Bilietais raginam pasirūpinti iš anksto. Nepramiegok. Bus kaip su „Jungle“ ar Tash Sultana. O ko čia delsti? Juk apie „Phoenix“ pasirodymą Lietuvoje visi svajojom tikrai labai ilgai.

Fone – „Phoenix“ darbas „Tonight“ su Ezra Koeingu
https://youtu.be/FxTCTAnTP6Q

Prancūzų viešnagė Baltijos šalyse yra dar vienas didelis tolyn žvelgiančios agentūros „8 Days A Week“ pasiekimas. Jie taip pat organizuoja „Phoenix“ pasirodymą Siguldos pilyje Latvijoje, kur praėjusią vasarą atvirame ore magišką koncertą surengė ir Michaelas Kiwanuka. „Phoenix“ neabejotinai yra viena kiečiausių ir įtakingiausių šio amžiaus indie muzikos grupių. Jie pakeitė visą indie sceną, įkvėpė daug kitų grupių ir visada yra on top. Jie nepavaldūs nei laikui, nei žanrams ir pagaliau grįžta į didžiąsias scenas ir grojaraščius. Geras grupės bičiulis ir „Daft Punk“ narys Thomas Bangalteris talkino jiems studijoje ir prodiusavo naujausią grupės darbą, o pats albumas buvo įrašytas Luvro muziejuje Paryžiuje. Kokia dar grupė gali tuo pasigirti šiandien?

Apie „Phoenix“

„Phoenix“ kūryba ir idėjos leido paryžiečiams galingai įsitvirtinti 2000-tųjų pradžios scenoje. „Phoenix“ nariai – vokalistas Thomas Marsas, gitaristai ir broliai Laurentas Brancowitzas ir Christianas Mazzalai ir bosistas-klavišininkas Deckas D'arcy susipažino būdami berniukais didingame Versalyje, kur juos siejo meilė tokiems roko veteranams kaip „Pixies“ ir „Sex Pistols“. Visi prisimena jų debiutą „United“, kuris sėkmingai suklijavo juos kaip grupę ir išskyrė „Phoenix“ iš kitų.

Naujausias „Phoenix“ darbas „Alpha Zulu“
https://youtu.be/gqN9flclRio

Santykis augo ir stiprėjo, o grupės kūryba per 20+ metų karjeros visada buvo orientuota į jų pačių draugystę ir gerą laiką kartu. Muziką ketvertas visada vertino kaip galimybę susiburti draugams ir mylimiesiems. Praėjo daugiau nei 20 metų, o jų draugystė ir muzikoje, ir gyvenime yra pavydėtina. Jie visada viską daro kartu ir tai yra dar viena priežastis, kodėl „Phoenix“ yra tokie geri ir tikra grupė. Jokių pykčių, jokių nesąmonių ar dramų, tik muzika.

Nuo pat jų debiuto pradžios buvo aišku, kad prancūzų muzika pritaikyta prakaituotiems vakarėliams koncertų salėse ir didžiosioms festivalių scenoms – nuo „Coachellos“ iki „Glastonburio“. Kada „Phoenix“ grojo legendinėje „Madison Square Garden“ arenoje, viena scena su jais dalinosi ir jungtinį pasirodymą surengė jau minėti ir karjerą pabaigę „Daft Punk“.

Legendinis hitas „1901“
https://youtu.be/HL548cHH3OY

Iš tiesų, kai 2009 m. pasirodė albumas „Wolfgang Amadeus Phoenix“, jie tapo viena didžiausių praėjusio dešimtmečių grupių. Ne be reikalo – „Lisztomania“, „1901“ ar „Rome“ mūsų grojaraščiuose sukasi iki šiol, o albumas uždirbo jiems „Grammy“ statulėlę kaip geriausias alternatyvus albumas. Tai rinkinys, kuris savu laiku pakeitė daugumos mūsų gyvenimus ir įgarsino ne vieną etapą. Labai daug kitų grupių bandė atkartoti šį albumą ir jo sėkmę, bet nei vienai iki šiol nepavyko. O praėjo jau 13 metų.

„Jie yra geriausia šio amžiaus grupė“, – teigia ilgametis kolega ir „Vampire Weekend“ lyderis Ezra Koeningas, kuris paskolino savo balsą ir kūriniui „Tonight“ iš naujo albumo. Neverta su juo ginčytis. „Phoenix“ kūryba ilgaamžė, nesustojanti, jie patys vis dar daro įtaką visai popkultūrai. Septintasis pačios grupės prodiusuotas ir pandemijos viduryje Luvro muziejuje įrašytas „Alpha Zulu“ yra geras jų šlovės pavyzdys, įkvėptas gyvenimo ir aplink esančių istorinių meno kūrinių. Ar gali būti kas nors dar labiau prancūziškiau už tikrą prancūzų grupę svarbiausiame Prancūzijos kultūros pastate. Ikoniška.

Pasak kritikų, šis rinkinys yra viskas, ką „Phoenix“ daro geriausiai: su tik jiems būdingu lengvumu ir estetika. Smagus, bet tuo pačiu gylio pilnas įrašas atspindi nuolatinį grupės gyvybingumą ir norą sukurti kažką naujo. „Phoenix“ meistriškai supina šviesos ir tamsos elementus. Jie jau seniai skambėjo taip laisvai, tuo pačiu mesdami iššūkį klausytojui kiekviename žingsnyje.

Melodijos, kokybė, nuotaika ir skambesys tikrai leis „Alpha Zulu“ tapti vienu geriausių šių metų albumų. Šis albumas puikiai buvo sutiktas ir Lietuvoje. Radijo stotis LRT Opus visai neseniai jį suko savo grojaraščiuose ir paskelbė savaitės albumu. Prie jo prisidėjo legendinių „Daft Punk“ narys Thomas Bangalteris, kuris padėjo prancūzams po tragiškos kolegos ir prodiuserio Philippe Zdaro („Cassius“) žūties 2019-taisias. Šis albumas iš dalies – dedikacija jam ir jo draugystei. Albumo pavadinimo istorija irgi neeilinė – kartą grupės frontmen‘as Marsas, kurio gyvenimo moteris ir žmona yra pati Sofia Coppola, skrido privačiu lėktuvu ir patyrė turbulenciją audros metu, o pilotas tuo metu šaukė „Alpha Zulu!“ per lėktuvo radiją. Taip atsirado albumo pavadinimas ir pradinė jo idėja.

Visiška „Phoenix“ klasika „Lisztomania“
https://youtu.be/4BJDNw7o6so

Gyvi „Phoenix“ pasirodymai yra kažkas tokio. Patys kadaise matėm juos savo akimis ir norim dar. Pailsėję per pandemiją, dabar savo koncertais jie vėl mezga ryšį su gerbėjais, kurie prancūzų ilgai laukė. Ketvertas dabar atiduoda viską, ką turi ir iš naujo mėgaujasi kiekviena akimirka scenoje. Šiame ture jie naudoja labai efektingą scenografiją, kuri kiekvieną kūrinį nukelia į kitą teatro sceną. Jie kaip vynas – su metais vis geresni. Naujausias jų albumas yra lyg opera ir vertas perklausos nuo pradžios iki pabaigos. „Phoenix“ turim pačiu laiku ir pagaliau galėsim jų muzikos gyvastį patirti gyvai. Vilniuje ir Rygoje juos pamatyti būtina kiekvienam indie muzikos mylėtojui. Galim tik įsivaizduoti, kaip jie galingai skambės gyvai Lukiškių kalėjime ar Siguldos pilyje. Bus daug erdvės nostalgijai ir geriausiems prisiminimams!

„After Midnight“ iš naujo albumo
https://youtu.be/kVsgdURODeg

Susipažinimui su „Phoenix“:
„NME“ interviu su grupe iš Luvro: https://youtu.be/Fxy77W35l-s
„If I Ever Feel Better“: https://youtu.be/ub36ffWAqgQ
„Alpha Zulu“ gyvai iš Jools Hollando vakaro šou: https://youtu.be/FE-lhHLkAiM
„Winter Solstice“: https://youtu.be/IkqA-X82P_4
„Entertainment“: https://youtu.be/pDPmyZ9FGd4
„Long Distance Call“: https://youtu.be/owD3d1S0LFg
„Too Young“: https://youtu.be/IP5XPuXUMIo

Pokalbis su grupe iš „Primavera“ festivalio: https://youtu.be/OISCGynfI3Q

Nuorodos

https://wearephoenix.com
https://twitter.com/wearephoenix
https://www.facebook.com/wearephoenix
https://www.youtube.com/user/welovephoenix
https://www.instagram.com/wearephoenix

 

 

 

 

 

 

 

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023 Пн 05.06.2023 19:00 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius 51.00
Мероприятие Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023
Дата / Время Пн 05.06.2023 19:00
Место проведения Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Цена 51.00
Полезная информация
Maksimalus vieno pirkimo limitas: 4 bilietai
Durys atidaromos:  ~18:00
Pradžia: ~19:00
Renginio trukmė: ~3 val.
Pertraukos: 1, iki 30 min.
Renginio kalba: anglų
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų metų amžiaus
Amžiaus cenzas: N-18, jaunesni nei 18 m. asmenys turi būti lydimi suaugusio

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Lukiškių kalėjimas 2.0
Lukiškių skg. 6 Vilnius Литва
Организатор
8 Days A Week Agency, UAB
8 Days A Week Agency, UAB
Islandijos g. 6, Vilnius
www.8dw.lt / tickets@8dw.lt
Рег. №: 305527276
НСО LT100013541518
Мероприятие Phoenix - Alpha Zulu Tour 2023
Дата / Время Пн 05.06.2023 19:00
Место проведения Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Цена 51.00
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет M83 - European Tour 2023 M83 - European Tour 2023 Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Купить билет Weekend, 3 dienų bilietas Weekend, 3 dienų bilietas - Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Купить билет James Bay - Vilnius James Bay - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
Купить билет Denzel Curry - Vilnius Denzel Curry - Vilnius Lukiškių kalėjimas 2.0, Vilnius
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить