logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

POMME - consolation European tour

Сб 09.12.2023 20:00
Vaidilos teatras, Vilnius

Kylanti prancūzų muzikos žvaigždė Pomme koncertuos Lietuvoje

 

Kylanti Prancūzijos muzikos scenos žvaigždė Pomme pirmąkart koncertuos Lietuvoje. Geriausia metų atlikėja prancūzų muzikos apdovanojimuose „Victoires De La Musique“ pripažinta dainininkė savo pirmąjį pasirodymą surengs Vilniuje: Pomme koncertas įvyks gruodžio 9-ąją dieną „Vaidilos teatre“. Tai bus vienintelis Pomme gastrolių  „Conselation European Tour“ koncertas Baltijos šalyse.

 

Bilietus į Pomme koncertą Vilniuje galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete www.bilietai.lt

 

Pomme - „J'suis Pas Dupe“: https://youtu.be/rKpahxewYlU

 

Tarp Paryžiaus ir Monrealio gyvenanti prancūzų dainininkė, dainų autorė ir muzikantė Pomme prikausto klausytojus savo intymiu popmuzikos ir folkloro įtakotu kūrybos skambesiu, kurio centre - tokios temos kaip meilė ir mirtis. 

 

Gimusi Liono mieste Prancūzijoje, Pomme augo šeimoje su trimis broliais ir seserimis. Nuo 6-erių metų ji mokėsi muzikos teorijos, būdama 7-erių įstojo į vaikų chorą „La Cigale De Lyon“, o būdama 8-erių metų išmoko groti violončele.

 

Pomme - „Même Robe Qu'hier“ (Cardonal Seseions): https://youtu.be/4VVufX5jhf8

 

Netrukus jaunąją dainininkę pastebėjo įrašų kompanija „Polydor Records“, pasirašiusi su Pomme sutartį. 2017 m. buvo išleistas debiutinis atlikėjos albumas „À peu près“, o 2019 m. - antrasis darbas „Les failles“. Būtent šis įrašas Pomme (kurios tikrasis vardas Claire Pommet) įsitvirtino kaip vieną ryškiausių talentų ne tik Prancūzijoje, bet ir už jos ribų.

 

Pomme - „Je Sais Pas Danser“: https://youtu.be/fWbDZUBuCbo

 

Dainas albumui „Consolation“ Pomme pradėjo rašyti netrukus po to, kai 2021 m. vasarį Prancūzijos muzikos apdovanojimuose („Victoires De La Musique“) pelnė „Metų atlikėjos“ apdovanojimą. Naujasis įrašas, kuris pasirodė praėjusių metų rugpjūčio mėnesį, buvo išleistas po 2019 m. didelio pripažinimo sulaukusio antrojo albumo „Les Failles“. 

 

Pomme - „Anxiété“: https://youtu.be/WphQffikt-Q

 

Nors pandemija neleido muzikantei reklamuoti savo albumo gastrolėse, Pomme galiausiai susitaikė su tuo ir atrado ryžto rašyti trečiąjį albumą. Jausdama trauką elektroniniams garsams, Pomme kreipėsi į elektroninės muzikos prodiuserį Flavieną Bergerį, kad šis padėtų įrašyti naujausias dainas. 

 

Pomme - „Tombeau“ (A Colors Show): https://youtu.be/oPWGcx6t-A4

 

Albume „Consolation“, kuris buvo prodiusuotas kažkur Kanados kaime, daugiausia dėmesio skiriama ne tam, „kas buvo negerai“, kaip ankstesniame albume, o tam, „kas verčia jaustis gerai“. 

 

Įrašinėtas Burgundijos kaime Prancūzijoje, taip pat Paryžiuje, Monrealyje, Orleano saloje Kvebeke ir Ontarijuje, „Consolation“ iš pradžių buvo sumanytas kaip fortepijono ir vokalo albumas. Vėliau atsirado elektroninės muzikos tekstūros, kurios suteikė brandos ir išreiškė menininkės siekį atsinaujinti, tačiau kartu likti ištikimai savo pagrindiniam identitetui.

 

Pomme - „Nelly“: https://youtu.be/1aM8ipEtgs0

 

Šiemet vyksiančių gastrolių  „Conselation European Tour“ koncertuose prancūzė dainų autorė ir atlikėja Pomme ne tik pristatys naujausią albumą „Consolation“, bet ir atliks poouliariausias savo kūrybos dainas. Lietuvos Pomme koncertuos gruodžio 9-ąją dieną „Vaidilos teatre“ Vilniuje. Tai bus vienintelis Pomme gastrolių  koncertas Baltijos šalyse.

 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
POMME - consolation European tour Сб 09.12.2023 20:00 Vaidilos teatras, Vilnius 36.20 - 46.20
Мероприятие POMME - consolation European tour
Дата / Время Сб 09.12.2023 20:00
Место проведения Vaidilos teatras, Vilnius
Цена 36.20 - 46.20
Полезная информация

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė:
Pertraukos: nėra
Renginio kalba:
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

 

Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Vaidilos teatras
A. Jakšto g. 9 Vilnius Литва
Организатор
Live Nation Lietuva, UAB
Live Nation Lietuva, UAB
Ramybės g. 4-70 Vilnius
+37068280473 / press@livenation.lt
Рег. №: 302694149
НСО LT100006550317
Мероприятие POMME - consolation European tour
Дата / Время Сб 09.12.2023 20:00
Место проведения Vaidilos teatras, Vilnius
Цена 36.20 - 46.20
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет (Klaipėda) Jessica Shy - Pasaka ПопулярноеПопулярное(Klaipėda) Jessica Shy - Pasaka Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Купить билет (Vilnius) Jessica Shy - Pasaka ПопулярноеПопулярное(Vilnius) Jessica Shy - Pasaka AVIA SOLUTIONS GROUP Arena, Vilnius
Купить билет (Klaipėda) Natalija Bunkė - Kosmosas ПопулярноеПопулярное(Klaipėda) Natalija Bunkė - Kosmosas Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
Купить билет (Šiauliai) Natalija Bunkė - Kosmosas ПопулярноеПопулярное(Šiauliai) Natalija Bunkė - Kosmosas Šiaulių arena, Šiauliai
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить