logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

(Atšauktas) Super Džo

Сб 03.12.2022 20:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Pranešame, kad renginys Super Džo, turėjęs įvykti gruodžio 3 d., yra atšaukiamas.
 
Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki gegužės 18 d.
 
Pirkusius kasose, prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application
 
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.
 
Pastarąjį kartą, 2017 metais žadą atimančiais areniniais koncertais džiuginusi iki šios dienos galėjo surengti jau ne vieną įspūdingą šou turą. Jų idėjas be paliovos generuoja dainininkę supanti profesionalų komanda. Deja, tu planuoji, o pandemija juokiasi. Tačiau ateina laikas nusijuokti į veidą pačiam Covidui.  Ir tai nutiks gruodžio 3 dieną: tik vieną vakarą, vienintelėje Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks nepakartojamas Džordanos Butkutės koncertas „Super Džo“. 

 Ambicingas atlikėjos šou bus išaustas iš judančių  plieno konstrukcijų, galingų pirotechnikos efektų ir TOP kūrinių, susijusių su pagrindiniais Džordanos kūrybinio kelio etapais.

Ugnis ir drąsa, deganti nuo jos pirmojo arenų šturmo ture „Nesudeginta ant laužo“.

Šviesos dailininkų ir scenografų sprendimai, atplėšę nuo žemės Džordanos koncertinėje kelionėje „Iki Mėnulio ir atgal“.

Brangakmeniais žaižaruojantį scenos divos statusą užtvirtinantis lygis ture „Aš – Karalienė“.

Jos gaivališkas šėlsmas, jaunystė, polėkis programoje „Neoninės pelių uodegos“.

Visa tai gruodžio 3 d. susilies į vieną koncertinį „Super Džo“ paveikslą, – gyvą, spindintį, kintantį žiūrovų akyse.

„Norime viską padaryti taip, kaip dar nebuvo. Ieškome sprendimų, kurie apstulbintų, nes tiesiog nustebinti – ne mūsų kelias, – sako būsimojo areninio Džordanos koncerto prodiuseris Elegijus Strasevičius. – Daug dėmesio skiriame muzikinei programai, kurią sudarys ir senos dainos, ir stipriausi vėlesnio kūrybinio etapo hitai. O visa tai bus apipinta naujųjų technologijų ir pirotechnikos stebuklais, kuriuos mūsų komandos alchemikai jau kuria savo dirbtuvėse.

Išskirtiniam Džordanos koncertui pasirinktas „Super Džo“ pavadinimas dvelkia Laukiniais Vakarais, vesternais. Ir tai tobulai tinka jai – legendinei herojei, kuri išlieka gyva bet kokiame susišaudyme. Kaubojiškais auliniais perbėga įkaitusiais stogais, šoka į balną ir lekia dideliais šuoliais į priekį. O pavymui sukeltame dulkių debesyje plevena afišos su jos portretu, po kuriuo užrašyta „Wanted“.

Taip, ji – reikalinga, geidžiama ir vienintelė tokia. Taip, ji – Super Džo.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
(Atšauktas) Super Džo Сб 03.12.2022 20:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Мероприятие (Atšauktas) Super Džo
Дата / Время Сб 03.12.2022 20:00
Место проведения Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Полезная информация

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų neužimant sėdimos vietos (bilietų kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Ramirent PREMIUM klubo bilietus gali įsigyti visi norintys (klubo narystės turėti nereikia). Su klubo bilietu naudokitės atskiru įėjimu į areną, atskira nemokama rūbine bei tik klubo svečiams skirtos lounge zonos ir baro paslaugomis. Apie AUDI klubą daugiau informacijos ČIA. / Apie Ramirent PREMIUM klubą daugiau informacija ČIA.


Neįgaliesiems turintiems judėjimo negalią: į nuolaidos laukelį įveskite kodą "neįgaliesiems" ir turėsite galimybę pasirinkti bilietus 105-107, 111 ir 112-113 sektorių 18 eilėje už mažiausią neakcijinę kainą (kontrolės metu pateikti neįgaliojo pažymėjimą).
Lydintiems neįgaliuosius su judėjimo negalia: Neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. SVARBU, jog su vienu neįgaliuoju bus įleistas tik vienas lydintysis. Neįgalusis vietoje privalo pateikti neįgaliojo pažymėjimą.

„Žalgirio“ arenos AUDI klubo nariams
Esami klubo nariai perkasi bilietus prasidėjus 2022/2023 sezono klubo prekybai. Numatoma data 2022.09.01 


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Возврат билетов осуществляется только в случае отмены или переноса мероприятия. Дистрибьютор выступает в роли посредника, не связанного обязательствами. Для получения подробной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
Место проведения
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Литва
Организатор
Elegijus Strasevičius
Raudondvario pl. 196 – 12 Kaunas
680 55718
Рег. №: paž. nr 593945
Мероприятие (Atšauktas) Super Džo
Дата / Время Сб 03.12.2022 20:00
Место проведения Kauno Žalgirio arena, Kaunas
То же место проведения
Купить билет Elderbrook ПопулярноеПопулярноеElderbrook Kauno Žalgirio arena, Kaunas 45.00 - 60.00
Купить билет Muzikinis spektaklis visai šeimai ''Pasakų medis'' - Kaunas Muzikinis spektaklis visai šeimai ''Pasakų medis'' - Kaunas Kauno Žalgirio arena, Kaunas 28.70 - 63.70
Купить билет Laima Vaikule | Christmas Rendez Vous / KAUNAS ПопулярноеПопулярноеLaima Vaikule | Christmas Rendez Vous / KAUNAS Kauno Žalgirio arena, Kaunas 29.00 - 86.53
Купить билет Rokas Yan | Kaunas Rokas Yan | Kaunas Kauno Žalgirio arena, SDG Amfiteatras, Kaunas 15.00 - 18.00
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить