По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

PRIME ORCHESTRA simfo-šou ''Pasauliniai hitai'' | PALANGA

Чт 21.03.2019 19:00
Palangos koncertų salė, Palanga
19.50 - 32.50
PRIME ORCHESTRA
simfo–šou „Pasauliniai hitai“ | Palanga


Unikalus projektas „Prime Orchestra“ atvykstą į Lietuvą! Kovo 21 dieną Palangos koncertų salėje skambės išskirtinio vokalo savininkų, grupės ir orkestro atliekami pasauliniai roko, pop ir elektronikos hitai.

Savo pasirodymuose „Prime Orchestra“ atskleidžia kitokį, negirdėtą žymiausių kūrinių skambesį. Šiuolaikinių hitų garsai čia pinasi su klasikiniais orkestro elementais, o scenoje vienu metu pasirodo ne tik grupė ir orkestras, bet ir geriausi Ukrainos vokalistai ir elektronikos elementais koncertą papildantis didžėjus.

Vilniuje projektas atliks grupių „Red Hot Chili Peppers“, „Metallica“, „Depeche Mode“, „Police“, „Imagine Dragons“, taip pat Adele, Billy Joel, Tina Turner bei kitų geriausius hitus.

Simfoninio šou „Pasauliniai hitai“ ir „Prime Orchestra“ istorija prasidėjo 2014 metų pavasarį. Nuo tada projektas buvo pristatytas visame pasaulyje, o jį, didžiausiose šalių koncertų salėse pamatė tūkstantinės minios.

Pasiruoškit emocijų ir kokybiškų muzikinių eksperimentų pliūpsniui – geriausi šių dienų hitai pritariant orkestrui Palangoje skambės kovo 21 dieną!
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
PRIME ORCHESTRA simfo-šou ''Pasauliniai hitai'' | PALANGA Чт 21.03.2019 19:00 Palangos koncertų salė, Palanga 19.50 - 32.50
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 15% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Vytauto g. 43 Palanga Литва
Организатор
Metų pramogos, VšĮ
Vytenio g. 46 Vilnius
Тот же организатор То же место проведения