logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Rokas Yan | Rojus | Kauno sporto halė

Пт 22.11.2024 20:00
Kauno sporto halė, Kaunas

Dainininkas Rokas Yan surengs didžiausią iki šiol konceptualų šou Rojus

Vis garsiau muzikos padangę drebinantis, vienas klausomiausių šalies dainininkų ir muzikos kūrėjų Rokas Yan skelbia kol kas ambicingiausią karjeros žingsnį – didžiausią muzikinį šou „Rojus“. Pasak atlikėjo, surengti konceptualų koncertą buvo viso gyvenimo svajonė, kuriai įgyvendinti reikėjo laiko ir didesnė erdvės. Lapkričio 22 dieną, atsinaujinusioje Kauno sporto halėje įvyksiančiam šou dainininkas ruošiasi su talentingų muzikantų, šokėjų bei scenografų komanda ir žada sukurti įsimintiną vakarą.

Prieš du metus garsiau suskambėjęs ir ryškesnį muzikinės karjeros etapą pradėjęs atlikėjas Rokas Yan, šiandien yra vienas klausomiausių muzikos kūrėjų šalyje. Jo pirmosios dainos, tokios kaip „Vakar vakare“, „Surask mane“ ar su Jessica Shy įrašyti „Stadionai“ tapo super hitais.

Šiuo metu atlikėjas džiaugiasi dideliu klausytojų ratu, sėkmės sulaukusiu pirmuoju albumu „Melodramos“, svarbiausių šalies muzikos apdovanojimų „M.A.M.A.“ nominacijoms bei radijo stoties „Lietus“ apdovanojimu „Metų atlikėjo“ nominacijoje.

Neseniai atlikėjo pristatyti kūriniai „Ar būsi su manim?“, kartu su Evgenya Redko įrašytos „Melodramos“ ar su Monika Liu bei Vaidu Baumila „Gegužis“ užkariavo ne tik muzikos pasiklausymo platformų, bet ir šalies radijo stočių grojaraščių viršūnes.

Rokas Yan ir Evgenya Redko – Melodramos
https://youtu.be/jjcyMAYF6Ug?si=h9G7ebtiCtdURj00

Kuklus dainininkas džiaugiasi galimybe įgyvendinti savo svajones ir realizuoti kūrybą, todėl kiekvienas pasirodymas – smulkmeniškai apgalvotas ir klausytojams sukuriantis unikalią patirtį

Pasak Roko Yan, didesnėje erdvėje surengti koncertą buvo didelė svajonė, kurios siekė daug dirbdamas ir niekada neskaičiuodamas laiko tam, ką labiausiai myli – kūrybai.

Lapkričio 22 dieną Kauno sporto halėję įvyksiantis koncertas „Rojus“ – tai didelės profesionalų komandos darbas, kuriame susijungs muzika, choreografija, scenografija ir šou elementai. Pasak atlikėjo, tai tarsi tęsinys pavasarį sostinės Šv. Kotrynos bažnyčioje surengto pasirodymo, pavadinimu „Pasaulio pabaiga“.

„Išnarpliojus pasaulio pabaigos temas – atėjo laikas istorijos tęsiniui. Mintimis apie šį koncertą gyvenu jau keletą mėnesių ir gyvensiu iki pat lipant į sceną, lapkričio 22 dieną. Tai bus konceptualus, simbolika apipintas pasirodymas. Didesnė erdvė koncertui – kad įgyvendintume idėjas, kurioms mažesnėse nebuvo galimybių. Nieko panašaus dar nerodėme, su komanda dedame daugybę pastangų ir meilės, kad pranoktume viską, ką esame sukūrę anksčiau. Naktimis galvoj dėliojasi dainų sąrašo variantai, visos jūsų mylimiausios dainos nuskambės galingiau nei bet kada. O mano širdis labiausiai džiaugiasi, kad bus ir naujos muzikos, iš naujo kūrybinio etapo. Nekantrauju pagaliau atlikti gyvai ir pasidalinti kuo kvėpuoju paskutinius metus“, – pasakoja Rokas Yan.

Rokas Yan – Ar būsi su manim?
https://youtu.be/aQ463BPTIOo?si=ocggj2HjepI2tV42

Į lapkričio 22 dieną įvyksiantį dainininko Roko Yan koncertą Kauno sporto halėje platina Bilietai.lt Bilietų prekybos startas šiandien. 24 valandas bilietai bus parduodami už mažiausią kainą.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Rokas Yan | Rojus | Kauno sporto halė Пт 22.11.2024 20:00 Kauno sporto halė, Kaunas 33.00 - 48.00
Мероприятие Rokas Yan | Rojus | Kauno sporto halė
Дата / Время Пт 22.11.2024 20:00
Место проведения Kauno sporto halė, Kaunas
Цена 33.00 - 48.00
Полезная информация
Norėdami įsigyti 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:00
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos
 
Salės planas gali plėstis/keistis.

Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Билеты не подлежат обмену и возврату (в том числе в случае непосещения). В случае отмены или переноса мероприятия организатор несет ответственность за принятие решения о возврате билетов и возмещении расходов и несет ответственность за возмещение и ущерб. Распространитель билетов действует только как независимый агент и не несет ответственности за возврат или ущерб. Возврат билетов должен быть запрошен у организатора мероприятия. Для получения дополнительной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
 
 
Место проведения
Kauno sporto halė
Perkūno al. 5, Kaunas Kaunas Литва
Организатор
Eventful Lithuania, MB
Žaibo g. 1 – 45, Vilnius
henrikasdraugelis@gmail.com / +370 658 56 799
Рег. №: 306362589
НСО LT100016496515
Мероприятие Rokas Yan | Rojus | Kauno sporto halė
Дата / Время Пт 22.11.2024 20:00
Место проведения Kauno sporto halė, Kaunas
Цена 33.00 - 48.00
То же место проведения
Купить билет Festivalis Kaunas Blues Festivalis Kaunas Blues Kauno sporto halė, Kaunas
Купить билет Festivalis Kaunas Blues - ABONEMENTAS Festivalis Kaunas Blues - ABONEMENTAS - Kauno sporto halė, Kaunas
Купить билет Festivalis Kaunas Blues Festivalis Kaunas Blues Kauno sporto halė, Kaunas
Купить билет Jubiliejinė kaimo kapelų šventė GROK, JURGELI 2024 Jubiliejinė kaimo kapelų šventė GROK, JURGELI 2024 Kauno sporto halė, Kaunas
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить