По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Romansų vakaras | O.Šardt,T.Prokopovič

Пт 19.10.2018 18:30
Klaipėdos koncertų salė, I a. fojė, Klaipėda
 
„Vidinė muzika“
Romansų vakaras

Olga Šardt (Žorova) (sopranas)
Tamara Prokopovič (fortepijonas)

Programa: Aleksandr Guriliov, Aleksandr Varlamov, Aleksandr Aliabjev, Michail Glinka, Aleksandr Diubiuk, Aleksandr Vlasov, Nikolaj Rimskij-Korsakov, Sergej Rachmaninov, Isaak Dunajevskij, Juozas Gruodis, Algimantas Raudonikis


Olga Šardt (Žorova, sopranas) ir Tamara Prokopovič (fortepijonas) dovanos jausmingų romansų vakarą. Šįkart dėmesys skiriamas gražiausiems XVIII-XX a. kompozitorių klasikiniams romansams. Atlikėjų tikslas – pozityviai įkvėpti koncerto publiką, pakylėti žmones virš buities ir kasdienybės.

„Gyvename tokiais laikais, kai veiksmo greitis dažnai stipriai pranoksta žmogaus galimybes, todėl, norint išgyventi, tiesiog būtina rasti būdus sustoti. Man toks būdas yra romansai.“ – yra sakiusi aktorė Inga Jankauskaitė. Šis muzikos žanras gimė Rusijos imperijoje, pradininkais laikomi trys Aleksandrai –  Aliabjevas,  Varlamovas ir Guriliovas. Tai sentimentali dainuojamoji poezija, kuriai įtaką padarė ir čigonų kultūra.

Vėliau išsivystė ir kitokio tipo romansai. Gilių išgyvenimų pripildytas dainas kūrė garsūs kompozitoriai Michailas Glinka, Nikolajus Rimskis-Korsakovas, Serdejus Rachmaninovas, Aleksandras Vlasovas, Isaakas Dunajevskis ir kiti. Visų šių autorių kūrybą girdėsite koncerte „Vidinė muzika“. Tai dar ne viskas – programą papildys ir keletas pažįstamų lietuviškų dainų, kurias sukūrė Juozas Gruodis ir Algimantas Raudonikis.

„Man labai svarbu, ką spinduliuoja mano atliekama muzika, kokią nuotaiką ji skleidžia. Todėl renkuosi tokius kūrinius, kurie žmogų pakylėja virš jo buities ir kasdienybės, kurie įkvepia, suteikia vilties, ramybės, pripildo širdį džiugesio, suvirpina ją. Man labai svarbūs tekstai, todėl šios programos tekstai yra pozityvūs, praturtinantys į koncertą atėjusio žmogaus vidinį pasaulį, o mintis pripildantys šviesos.“ – sako koncerto solistė Olga Šardt.

Operinio dainavimo aukštumų siekianti klaipėdietė O. Šardt baigė Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatoriją, Gnesino valstybinį muzikos koledžą Maskvoje, tobulinosi Birmingemo konservatorijoje. Solistė yra daugelio konkursų prizininkė ir nugalėtoja. Ji dalyvauja ir televizijos projektuose – 2016 m. ji tapo projekto „Baltijos balsas“ finalininke. Olga pati organizuoja savo solinius koncertus Lietuvoje, Europoje ir Izraelyje. Ji yra ne tik puiki solistė, bet ir šiltas žmogus, viską daranti su begaliniu nuoširdumu, todėl publika ją akimirksniu įsimyli, o jos atliekami kūriniai nepalieka abejingų.

Pianistė Tamara Prokopovič koncertuoja Lietuvoje ir už jos ribų, dalyvauja įvairiuose festivaliuose, konkursuose. Daug dėmesio skiria visuomeninei, metodinei, švietėjiškai veiklai. Atlikėja – Europos fortepijono pedagogų asociacijos narė. Virš trisdešimties metų ji dirbo Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje, kur mokė skambinti fortepijonu, dėstė fortepijono meno istoriją.

Romansų vakaras Klaipėdos koncertų salėje – puiki proga sustoti ir pasimėgauti jausmingomis dainomis. Kviečiame!
____________________________________________________
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Romansų vakaras | O.Šardt,T.Prokopovič Пт 19.10.2018 18:30 Klaipėdos koncertų salė, I a. fojė, Klaipėda
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: N-7
Trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- su Daily Card kortele 20% nuolaida (2 bilietams). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui.
 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Šaulių g. 36 Klaipėda Литва
Тот же организатор То же место проведения