По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Romantinė komedija ''Silvija arba meilės trikampis kitaip''

Вс 26.04.2020 18:00
10.30 - 17.20
Описание событияСкрыть описание

Mieli žiūrovai,

dėl pablogėjusios epidemiologinės situacijos nuo rugsėjo 25 d. uždrausti masiniai renginiai Šiaulių mieste. Nauja data bus paskelbta, kai bus leidžiama organizuoti renginius.

Į perkeltą renginį galios jau turimi bilietai.

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

Pasiruoškite juoktis iš visos širdies, nes Jūsų laukia drąsi, provokuojanti ir šmaikšti komedija apie santuoką ir šunį. Garantuojame, kad žiūrint spektaklį, tikrai baksnosite vienas kitam alkūnėmis, atpažindami savo gyvenimo detales!

Komedijoje yra neįprastas vaidmuo - kalytės Silvijos rolę turi atlikti moteris. Šį kalytė atskleidžia aktualias problemas šeimoje: vyrų amžiaus krizę, rutiną, vyro ir žmonos santykius, susvetimėjimą, gyvenimo suvaržymus ir laisvės trūkumą.

Kaip galvojate, ko imtųsi moteris, kai į jos vyro gyvenimą įsibrautų kalytė ir visiškai dingtų anksčiau buvęs vyro dėmesys?


Režisierius: Arvydas Lebeliūnas
Dailininkas ir scenografas: Artūras Šimonis
Vaidina: Ramūnas Šimukauskas, Eglė Mikulionytė, Ieva Zelionkaitė, Taura Kvietinskaitė
Daugiau info apie spektaklį:
https://www.lrytas.lt/kultura/scena/2018/10/05/news/spektaklio-kurejai-klausia-ko-imtusi-moteris-jei-i-jos-vyro-gyvenima-isibrautu-kalyte--7795460/?fbclid=IwAR0baCxOPWwQMLe3HUKy5hthnXxKSgTDKW8BWQUd7eyRag1YzOY5tbVcBLw

События
Мероприятия не были найдены
Мероприятие приостановлено (Perkeltas) Romantinė komedija ''Silvija arba meilės trikampis kitaip'' ПриостановленоПриостановлено(Perkeltas) Romantinė komedija ''Silvija arba meilės trikampis kitaip'' Koncertų salė Saulė, Šiauliai
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!
Загрузка...
Перезагрузить