По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Rygos saksofonų kvartetas, S.Zihs /akordeonas/

Ср 16.01.2019 18:30
Klaipėdos koncertų salė, I a. fojė, Klaipėda
7.80 - 14.80

„Efemeriniai sapnai“

Rygos saksofonų kvartetas
(Latvija):
Katrīna Kivleniece (sopraninis saksofonas), Artis Sīmanis (altinis saksofonas), Ainars Šablovskis (tenorinis saksofonas), Baiba Tilhena (baritoninis saksofonas)
Solistas Savva Zihs (akordeonas, Latvija)

Programa: Jean-Pierre Solves, Mārīte Dombrovska, Vaida Striaupaitė-Beinarienė, Benoit Stasiaczyk, Vladimir Zubitsky, Ástor Piazzolla, Alexis Ciesla, Sylvain Kassap, Philippe Geiss
 

Šis intriguojantis pavadinimas vilioja apsilankyti Rygos saksofonų kvarteto koncerte. Pernai kūrybinės veiklos 25-metį paminėjęs kolektyvas už aktyvią koncertinę veiklą ir aukštą meistriškumą buvo įvertintas Latvijos Didžiuoju muzikiniu apdovanojimu (Liela Mūzikas Balva). Ansamblis koncertavo beveik visoje Europoje, taip pat Kanadoje, Kinijoje ir JAV. Jau keletą kartų rygiečiai pasirodė ir Klaipėdos koncertų salėje. Kvartetas taip pat yra pagrindinis Rygoje vykstančio tarptautinio saksofono muzikos festivalio Saxophonia dalyvis.

Šįkart Rygos saksofonų kvartetas Klaipėdoje pristatys programą kartu su savo tautiečiu, jaunosios kartos akordeono atlikėju Savva Zihsu. Talentingas solistas jaučiasi laisvai atlikdamas įvairių žanrų ir stilių muziką, pradedant baroko ir baigiant tango nuevo kūriniais.

„Efemerinių sapnų“ programą sudarys originalios XX ir XX a. autorių kompozicijos akordeonui solo ir su saksofonų kvartetu. Džiugu, kad Rygos saksofonų kvartetas plečia savo repertuarą lietuviškais kūriniais – koncerte išgirsime Vaidos Striaupaitės-Beinarienės kūrinio premjerą. Jeigu koncerte dalyvauja akordeonas, tikėtina, jog skambės Ástoras Piazzolla. Šios ir dar daugiau intrigų jūsų laukia latvių atlikėjų programoje „Efemeriniai sapnai“.

______________________________

Koncertas vyks I aukšto fojė.
Į šį vakarinį koncertą ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Rygos saksofonų kvartetas, S.Zihs /akordeonas/ Ср 16.01.2019 18:30 Klaipėdos koncertų salė, I a. fojė, Klaipėda 7.80 - 14.80
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: N-7
Trukmė: 1 val. 50 min.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- su Daily Card kortele 20% nuolaida (2 bilietams). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui.
 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Šaulių g. 36 Klaipėda Литва
Тот же организатор То же место проведения