По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

SAKARTVELO ŠOKIŲ IR MUZIKOS ANSAMBLIS ''GORI'' | Palanga

Пт 21.12.2018 19:00
Palangos koncertų salė, Palanga
17.80 - 32.50
SAKARTVELO ŠOKIŲ IR MUZIKOS ANSAMBLIS „GORI“
Sakartvelo liaudies dainų ir šokių puoselėtojas ansamblis „Gori“ atvyksta į Lietuvą – gruodžio 21 dieną, Palangos koncertų salėje laukia užburiantis renginys!

„Gori“ pasirodymas – amą atimanti pažintis su Gruzijos kultūra, kurioje – traukos jėgą paneigiantys ir ore besisukantys šokėjai, įspūdingas balso galimybes demonstruojantys dainininkai, išskirtiniai kostiumai ir šimtmečių Gruzijos istoriją pasakojanti beveik 40 narių trupė.

Savo pasirodymų didžiosiose Lietuvos koncertų salėse metu ansamblis griausmingai atliks preciziškai atrinktą, paruoštą ir šiam laimečiui pritaikytą Sakartvelo liaudies dainų ir šokių programą.

Šių koncertų tikslas – padėkoti Lietuvoms žmonėms už didžią paramą Gori miestui, lygiai prieš 10 metų subombarduotam Sakartvelo – Rusijos karo metu.

Gori regiono šokėjų ir dainininkų ansamblis savo spalvingą istoriją kurią nuo 1920-ųjų. Nuo tada iki dabar pagrindine ansamblio misija išlieka tikslas atgaivinti ir kuo plačiau pristatyti Sakartvelo valstybei ir išskirtinai Gori regionui būdingas išskirtines liaudies šokio ir muzikos tradicijas.

Per visą gyvavimo laikotarpį su ansambliu „Gori“ dirbo daugybė išskirtinai talentingų choreografų ir chorvedžių, kurie tapo esminiu įrankiu Gori regiono šokių ir dainų išsaugojimui.

Iki šių dienų kiekvienas ansamblio vadovas stengiasi ir į ansamblio veiklą įtraukia kuo daugiau jaunų bendruomenės narių, adaptuoja ansamblio pasirodymus laikmečiui ir taip įdomiai, aktualiai ir išskirtinai populiarina Sakartvelo kultūrą.

Sakartvelo šokių ir dainų ansamblis „GORI“: https://youtu.be/HqSvpbSF4gY
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
SAKARTVELO ŠOKIŲ IR MUZIKOS ANSAMBLIS ''GORI'' | Palanga Пт 21.12.2018 19:00 Palangos koncertų salė, Palanga 17.80 - 32.50
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietø kreipkitës: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmë: ~2:30
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus, neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 10 % su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybæ dël ávykusio renginio ir jo kokybës. Pinigai uþ bilietus gràþinami tik neávykus renginiui ar nukëlus renginio datà. Platintojas veikia kaip atsiskleidæs tarpininkas. Detalià informacijà apie bilietø ir nuolaidø kuponø gràþinimus rasite „Vartotojø taisyklëse“ èia.
Место проведения
Vytauto g. 43 Palanga Литва
Организатор
UAB Metų Partneriai
UAB Metų Partneriai
Vytenio 50-10B, Vilnius Vilnius