logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Kaunas

Ср 21.12.2022 19:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Saulius Prūsaitis ir Iglė
 
„Pagaliau atėjo metas ir esame pilnai pasirengę didžiausiam koncertiniam turui savo grupės istorijoje“, – sako Saulius Prūsaitis.
 
Gruodį jis pradeda dešimties koncertų kelionę po Lietuvą. Joje neaplenks nei mažesnių miestų salių, nei didžiųjų šalies arenų. Drauge su Sauliumi į turą pirmą kartą leidžiasi ir Iglė, su kuria jis ką tik pristatė jau trečią bendrą dainą „Tas jausmas“.
 
Saulius Prūsaitis  jau dabar dėlioja būsimojo turo koncertinę programą ir kuria scenografiją.  Jis pasirūpins, kad išvystumėte aukščiausios kokybės, itin skoningą, originalų šou.
 
Jo programoje vien hitai ir superhitai. Šalia jau legendinių „Norim šokti“, „39“, „Vasara 3016“, „Tu nemoki“ sėkmingai rikiuojasi ir  „Pamela“, „Prie ežerėlio“ ir naujausias duetas su Igle „Tas jausmas“.
 
„Tai mano pirmasis turas, todėl jaudulio šiek tiek yra. Norisi apdovanoti klausytoją šiluma ir gerai praleistu laiku. Šventinis laikotarpis bus stebuklingas visiems“, – sako Iglė.
 
„Mes su Igle jau seniai išaugome mokinės ir mokytojo santykius. Ji daugiau nei verta leistis su mumis į koncertinę kelionę“, – teigia dainas „Tu nemoki“, „Tyliai išeinu pas kitą“ ir „Tas jausmas“ drauge su Igle atliekantis Saulius.
 
Jis –  ne tik visų savo dainų kūrėjas, prodiuseris ir atlikėjas. Jis pasirenka, kas su juo pasirodys scenoje, jis lemia viso koncerto eigą ir atmosferą. Iki smulkmenų sudėlioja ir savo ir muzikantų įvaizdį. Ir svarbiausia –  itin nuoširdžiai publikai perduoda šviesią energiją, nesumeluotus jausmus ir nepakartojamą požiūrį į pasaulį.
 
„Nusiperki bilietą už trisdešimt eurų, o mes atgal endorfinų duodame už tris šimtus“, – juokiasi jis.
 
Ir tiesa –  jo koncertuose negali išlikti abejingu. Net jei diena bloga, net jei nuotaikos nėra, net jei pavargai nuo darbų, buities ir pasaulio problemų, bent jau dvi valandas Sauliaus Prūsaičio koncerte apie tai tikrai negalvosi.  
 
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Kaunas Ср 21.12.2022 19:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 29.90 - 45.90
Мероприятие SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Kaunas
Дата / Время Ср 21.12.2022 19:00
Место проведения Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Цена 29.90 - 45.90
Полезная информация

 Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 1 val. iki renginio pradžios
Trukmė:  1 val. 40 min.
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Возврат билетов осуществляется только в случае отмены или переноса мероприятия. Дистрибьютор выступает в роли посредника, не связанного обязательствами. Для получения подробной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
Место проведения
Kauno Žalgirio arena
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Литва
Организатор
Muzikos dienos, VšĮ
Stirnų g. 28 Vilnius
info@promostar.lt / +370 (618) 55 689 (d.d. 9:00 - 17:00)
Рег. №: 302474701
Мероприятие SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Kaunas
Дата / Время Ср 21.12.2022 19:00
Место проведения Kauno Žalgirio arena, Kaunas
Цена 29.90 - 45.90
Другие даты Тот же организатор То же место проведения
Купить билет SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Klaipėda ПопулярноеПопулярноеSAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Klaipėda Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 29.90 - 49.90
Купить билет SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Vilnius ПопулярноеПопулярноеSAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Vilnius COMPENSA koncertų salė, Vilnius 29.90 - 49.90
Купить билет SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Alytus ПопулярноеПопулярноеSAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Alytus Alytaus kultūros centras, Alytus 29.90
Продано SAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Mažeikiai ПроданоПроданоSAULIUS PRŪSAITIS ir IGLĖ / Mažeikiai Mažeikių kultūros centras, Mažeikiai
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить