По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

SHINING (NOR) - Animal Tour 2019

Вт 12.02.2019 19:00
Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius
13.50
SHINING (NOR) + special guest

Ar jūs kada pagalvojote, kaip gali derėti vienoje scenoje saksofonas ir metalas? Yra mažiausiai dvi garsios skirtingos skandinavų sunkiosios muzikos grupės, kurios vadinasi „Shining“. Vieni jų yra švedų death metalo atlikėjai, o čia - visas dėmesys norvegų progresyvaus ir avangardinio roko bei metalo grupei „Shining“, kuri kitąmet po ilgos pertraukos vėl koncertuos Lietuvoje ir pasirodys klube „Vakaris“ Vilniuje.

Šis kolektyvas susibūrė 1999 metais Osle kaip akustinio instrumentinio džiazo kvartetas. Grodami tokią muziką, jie 2001 ir 2003 metais išleido pirmuosius 2 savo studijinius albumus. Sulig trečiuoju leidiniu norvegai pasuko link avangardinio/experimental rock muzikos skambesio.

Vėliau dėl gana drastiškų muzikos metamorfozių - nuo progresyvaus iki klasikinio roko, ir nuo ekstremalaus avangardinio metalo iki hardroko - „Shining“ gretose padažnėjo muzikantų kaita. Per visą grupės istoriją čia pabuvojo net trylika narių. Šiuo metu grupėje jie yra penkiese, o vienintelis pastovus narys ir tikra grupės varomoji jėga - tai vokalistas ir dainų autorius, grojantis gitara bei saksofonu, Jørgen Munkeby. Galbūt jis vienintelis prisitaikė prie visų stilistinių pokyčių ir išliko grupėje dėka savo savotiško kredo: jei pasaulis ritasi velniop, tu gali tai tik stebėti arba dalyvauti ir kiek įmanoma pakreipti viską sau naudinga linkme.

Šiuo metu grupės „Shining“ diskografijoje iš viso yra 8 albumai, naujausias iš jų – šių metų spalį išleistas „Animal“, kurį grupė savo Europos turo metu ir pristatys Vilniuje.

https://youtu.be/qHdgtRI-zhg
https://youtu.be/iGwBp7Yr0Oo
https://youtu.be/J3La4C7yxo4
https://youtu.be/Qslyq8CcXu0
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
SHINING (NOR) - Animal Tour 2019 Вт 12.02.2019 19:00 Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius 13.50
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:30 val.
Renginio trukmė: ~4 val.
Pertraukos: 2
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Литва
Организатор
VILNIAUS VIEŠIEJI RENGINIAI MB
Buivydiškių g. 14-707 Vilnius
Другие даты Тот же организатор То же место проведения