По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

SLIM | MalibuDisco! 02/23!

Сб 23.02.2019 23:00
Naktinis Klubas MALIBU, Vilnius
10.00
SLIM | MalibuDisco! 02/23!

Jis turi jau 5 solinius albumus, kurie užėmė topų viršūnes, taip pat buvo dalimi GUSLI (Guf + Slimus) ir Centr projektų.

BeatMaker'is, prodiuseris, muzikos ženklo AZIMUTZVUK steigėjas. Šiais metas Slim pristatė naują koncepcinį muzikos albumą. Jis susideda iš dviejų dalių: lengvos ir lyrinės «Место под солнцем» ir atlikėją atspindinčios sunkiojo repo «Место под луной».

Vasario 23 dieną atlikėjas pasirodys MALIBU DISCO scenoje. Ne tik senos, visiems žinomos, bet ir naujos dainos drebins Vilnių. Tu tikrai norėsi būti to dalimi!
--------------------------------------------------------------На его счету 5 сольных студийных альбомов, лидировавших в топ-чартах, и несколько релизов от сайд-проектов, среди которых и GUSLI (Guf / Slimus), и альбомы группы Centr.

Битмейкер, саунд-продюсер, основатель музыкального лэйбла AZIMUTZVUK. В этом году Вадим презентовал новый концептуальный музыкальный релиз. Пластинка, состоящая из двух частей: лёгкий и лиричный «Место под солнцем», и вторая часть – жёсткий фирменный саунд от Slim’a «Место под луной».

23 февраля Slim поставит свой флаг на площадке клуба MALIBU DISCO. Это больше, чем календарный столичный концерт. Гостей концерта жду как новые треки, так и все полюбившиеся всем проверенные временем хиты и шоу.

-Malibu Disco, Žirmūnų g. 106d!
-Bilietų pardavimas www.malibu.lt ir www.bilietai.lt
-Staliuko REZERVACIJA NIEKO NEKAINUOJA +37061631660 !
-N-18, Facecontrol, Dresscode

Klubas pasilieka teisę keisti įėjimo kainą, neįleisti nepageidaujamų asmenų, be papildomo paaiškinimo ir jaunesnių nei 18 metų.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
SLIM | MalibuDisco! 02/23! Сб 23.02.2019 23:00 Naktinis Klubas MALIBU, Vilnius 10.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 23:00
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-18
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Žirmūnų g. 106D Vilnius Литва
Организатор