По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Stebuklų vakarai prie židinio pas Čiurlionį

Сб 29.12.2018 18:00
M.K.Čiurlionio namai, Vilnius
Gruodžio 28,29,30 ir 31 M. K. Čiurlionio namai, įsikūrę Savičiaus gatvės 11 numeriu pažymėtame name, kviečia į koncertų ciklą “Stebuklų vakarai prie židinio pas Čiurlionį”. Magiškai spragsint židiniui, jaukiame muzikos salone karaliaus puiki muzika ir poetinis žodis, nukelsiantis klausytojus į stebuklingą svajonių, pasakų, pasakėčių ir padavimų pasaulį.  Koncertų pertraukose klausytojai galės pasivaišinti vynu ar gaiviaisiais gėrimais.

Gruodžio 29 d. 18 val.
"Beautiful World" (Gražus pasaulis). Muzika neskubantiems

Baritonas Stein Skjervold ir pianistas Rokas Zubovas šį Kalėdų sezoną kviečia trumpam atsitraukti nuo šventinės sumaišties ir pasinerti į ramų garsų pasaulį. Koncertinėje programoje, apimančioje trijų šimtų metų muzikos istoriją, pristatomos dainos ir fortepijoninės miniatiūros. Barokinės J. S. Bacho arijos, romantinės F. Schuberto ir R. Schumanno dainos, F. Chopino noktiurnai, K. Weillo baladės bei vos prieš porą metų sukurta korėjiečių kompozitoriaus Chol Woo "Beautiful World" siuita kviečia neskubiai pasinerti į sielą švarinančias emocijas, ramiai pajusti supančio pasaulio harmoniją ir santarvę.

Koncerto programoje J. S. Bach, C. P. E. Bach. F. Schubert. R. Schumann. F. Chopin, G. Mahler, E. Korngold, K. Weill, Chol Woo dainos ir kūriniai fortepijonui.

Atlieka
Stein Skjervold, baritonas (Norvegija/Lietuva)
Rokas Zubovas fortepijonas
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Stebuklų vakarai prie židinio pas Čiurlionį Сб 29.12.2018 18:00 M.K.Čiurlionio namai, Vilnius
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Savičiaus g. 11 Vilnius Литва
Организатор
Другие даты Тот же организатор То же место проведения