По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Stebuklų vakarai prie židinio pas Čiurlionį

Пн 31.12.2018 18:00
M.K.Čiurlionio namai, Vilnius
Gruodžio 28,29,30 ir 31 M. K. Čiurlionio namai, įsikūrę Savičiaus gatvės 11 numeriu pažymėtame name, kviečia į koncertų ciklą “Stebuklų vakarai prie židinio pas Čiurlionį”. Magiškai spragsint židiniui, jaukiame muzikos salone karaliaus puiki muzika ir poetinis žodis, nukelsiantis klausytojus į stebuklingą svajonių, pasakų, pasakėčių ir padavimų pasaulį.  Koncertų pertraukose klausytojai galės pasivaišinti vynu ar gaiviaisiais gėrimais.

Gruodžio 31d. 18 val. Gruodžio 31d. 18 val. senuosius metus Čiurlionio svetainėje palydėsime jau tradicija tampančiu koncertu: puikiai Lietuvos klausytojams pažįstami pianistai Rokas Zubovas ir Justas Šervenikas vienam vakarui susiburs į fortepijoninį duetą. Koncerto programoje J.Haydn, G.Verdi, J.Brahms, E.Grieg ir kitų kompozitorių kūriniai. Kaip ir priklauso naujųjų metų nakčiai, čia klausytojų lauks ne vienas netikėtumas ir siurprizas: paslaptingi svečiai, netikėti susitikimai ir atradimai, židinyje jaukiai spragsinti ugnis ir putojantis šampanas. Nepraleiskite progos patikėti stebuklo galia naujų metų naktį.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Stebuklų vakarai prie židinio pas Čiurlionį Пн 31.12.2018 18:00 M.K.Čiurlionio namai, Vilnius
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Savičiaus g. 11 Vilnius Литва
Организатор
Другие даты Тот же организатор То же место проведения