По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Svečiuose - italų orkestras. ''I Solisti di Pavia''

Вт 27.11.2018 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
12.80 - 24.80

„Svečiuose – italų orkestras“
Orkestras “I Solisti di Pavia” (Italija)
Solistas  Enrico Dindo (violončelė, Italija)

Programa: Giachino Rossini, Jean Sibelius,
Astor Piazzolla, Roberto Molinelli, Bella  Bartok


„Manau, kad didžiausias muzikantų džiaugsmas yra muzikuoti kartu ir dalintis meile muzikai per pačią muziką“, – sako violončelininkas ir dirigentas Enrico Dindo. Jis yra Italijoje susibūrusio ansamblio „I Solisti di Pavia“ („Pavijos solistai“) įkūrėjas ir meno vadovas. E. Dindo ir jo ansamblis lapkričio 27 dieną, antradienį, 18.30 valandą koncertuos Klaipėdos koncertų salėje.
Kaip solistas violončele koncerte grieš ir pats meno vadovas. Jis yra pelnęs I premiją tarptautiniame M. Rostropovičiaus violončelininkų konkurse Paryžiuje, po kurio maestro sakė: „Šis talentingas violončelininkas ne tik laimėjo pirmąją premiją tarptautiniame konkurse. Jo pasirodymas tapo tikru triumfu. Jis turi nuostabų garsą, prilygstantį itališkam vokalui.“

Įdomu, kad būdamas 22-ų metų amžiaus, E. Dindo tapo violončelių grupės koncertmeisteriu garsiajame Milano „Teatro alla Scala“ orkestre ir šiose garbingose pareigose buvo net 11 metų. Laimėjęs I vietą anksčiau minėtame konkurse, atlikėjas pasinėrė į solisto karjerą, pradėjo intensyviai koncertuoti įvairiose šalyse, griežė su tokiais kolektyvais kaip BBC, Sankt Peterburgo ir Roterdamo filharmonijų, Pracūzijos nacionalinis, Tulūzos kapitolijaus, Milano „Filarmonica della Scala“, San Paulo, Tokijo, Toronto, Čikagos, Leipcigo „Gewandhaus“ simfoniniai orkestrai, bedradarbiavo su tokiais dirigentais kaip Jurijus Temirkanovas, Paavo Järvi, Valerijus Gergijevas, Riccardo Muti bei Mstislavas Rostropovičius ir kitais.

Greta aktyvios solisto veiklos E. Dindo kūrybingai darbuojasi su savo ansambliu „I Solisti di Pavia“, susibūrusiu 2001 metais. Po to, kai buvo viešai paskelbta, kad „garsusis violončelininkas ir dirigentas Mstislavas Rostropovičius sutiko būti ką tik susikūrusio kamerinio orkestro „I Solisti di Pavia“ garbės prezidentu“, muzikantai iškart pradėjo koncertinę veiklą. 2002 m. kolektyvas surengė pirmas gastroles užsienyje, o 2006 m. –intensyvų koncertinį turą pagrindinių Pietų Amerikos teatrų scenose. 2011 m. ansamblis debiutavo Milano „La Scala“ scenoje bei Sankt Peterburgo „Ermitaže“. 2014 ir 2015 m. kolektyvas surengė gastroles po Europos šalis, Kiniją, Pietų Ameriką. Jau tradicija yra tapę ansamblio rudeninių koncetų ciklai bei velykiniai pasirodymai gimtojoje Pavijoje..

„I Solisti di Pavia“ būdingas paslankumas ir universalumas, kas lemia jų atliekamų programų įvairumą. Muzikantai gali groti ir kaip mažas ansamblis, ir kaip kamerinis orkestras. Tai suteikia galimybę aprėpti plačią kamerinės muzikos panoramą.
Suvokdami šių dienų pulsą, atlikėjai pasitelkia ir įvairias medijas. Pavyzdžiui, pastaruoju metu jie įgyvendina originalų projektą, kuriame naudojamos ir kompiuterinės technologijos. Ansamblis daug dėmesio skiria jauniems kūrėjams bei edukacijai.

Kolektyvo repertuare apstu įvairių kompozitorių muzikos – nuo senosios iki šiuolaikinės, be to, nemažas dėmesys tenka italų dabarties kompozitorių kūrybos sklaidai. Tai liudija ir koncertų salėje pristatoma programa – įvairių epochų ir stilistikų vėrinys, jungiantis romantizmo žaismingumą (G. Rossini) bei svajingumą (J. Sibelius), argentinietiškojo tango aistrą (A. Piazzolla), italų dainingumą (R. Molinelli) ir XX a. kūryboje vyravusį racionalumą (B. Bartókas).
Maloniai kviečiame pasimėgauti italų muzikos meistrų programa!

________________________________
Į vakarinius koncertus, išskyrus edukacinius projektus, ikimokyklinio amžiaus vaikai neįleidžiami.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Svečiuose - italų orkestras. ''I Solisti di Pavia'' Вт 27.11.2018 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 12.80 - 24.80
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas: N-7
Trukmė: 1 val. 40 min.
Pertraukos: 1
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- su Daily Card kortele 20% nuolaida (2 bilietams). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- 10 % perkant 20 ir daugiau bilietų

Nuolaidos nėra taikomos BILIETAI LT aptarnavimo mokesčiui.
 
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Šaulių g. 36 Klaipėda Литва
Тот же организатор То же место проведения