logo
Выбрать период
Поиск на карте
Меню

Šventinis Big Daddy Wilson koncertas (Kaunas Blues)

Описание событияСкрыть описание
19:00 SHERNIKRO Trio (Malaizija/Lietuva)
20:00 Big Daddy Wilson & The Goosebumps Bros. (JAV/Italija)

Moksleiviams, studentams ir senjorams taikoma 20% nuolaida

Gali daug ko išmokti iš įvairių muzikantų, bet bliuze svarbiausias dalykas yra tai, ką tu jauti. Kalbu ne apie koncertą ar stilių. Bliuzas yra jausmas. – Big Daddy Wilson.
Prieššventiniu laikotarpiu – reta proga išgirsti gyvenimo įkvėptą bliuzo, soulo ir gospelo derinį Lietuvoje, Kauno sporto halėje.
Big Daddy Wilson gimė Šiaurės Karolinoje, Jungtinėse Valstijose, kur jį augino mama ir močiutė. Paauglystėje dirbo medvilnės bei tabako plantacijose, dainavo vietiniame bažnyčios chore. Būdamas šešiolikos metų įstojo į Jungtinių Valstijų kariuomenę ir buvo dislokuotas Vokietijoje. Čia, sutikęs dabartinę žmoną, liko gyventi ir susilaukė trijų vaikų.
Per daugelį metų išgarsėjo apdovanojimus pelniusiais įrašais. Naujausią, šių metų albumą „PLAN B“, atlikėjas su grupe „The Goosebumps Bros.“ pristatys bliuzo mylėtojams Lietuvoje ir pakvies į unikalią muzikinę kelionę – nuo protėvių bliuzo iki klasikinio soulo, nuo folko iki šiuolaikinių ritmų.
Bliuzas – gydytojas ir mokytojas. – Big Daddy Wilson.
 
Atlikėjai:
Big Daddy Wilson: vokalas, perkusija
Cesare Nolli: gitaros, pritariamasis vokalas
Paolo Legramandi: bosinė gitara, pritariamasis vokalas
Nik Taccori: būgnai, pritariamasis vokalas
 
Big Daddy Wilson apšildys SHERNIKRO Trio (Malaizija/Lietuva)

Talentingo muzikanto Sherman Tan (Malaizija) suburtas trio su muzikos profesionalais Nick Vintskevich ir Robertu Vilčinsku. Sherman talentas jau nuvilnijo ir per Lietuvą: 2023 m. jis dalyvavo konkurso "Lietuvos talentai" finale bei atidarė analogų neturintį Lucille Blues Bar Vilniuje.  

Сайт мероприятия: http://www.gmgyvai.lt

События

Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить