По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Šventinis grupės RONDO ir choro BOŽOLĖ koncertas

Ср 19.12.2018 19:00
Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius
20.00
Šventinis grupės „Rondo“  ir choro „Božolė“ koncertas!

Artėjant šventiniam Kalėdų laikotarpiui dažnas suka galvą, kaip nustebinti artimus ir mylimus žmones. Nesnaudžia ir muzikantai, trokštantys ištikimiems klausytojams sukurti įsimintiniausią metų vakarą ir neprilygstamą muzikinę dovaną. Tokią dovaną gruodžio 19 d. pramogų salėje „Vakaris“ susibūrusiems geros muzikos fanams įteiks legendinė grupė „Rondo“, jėgas ir kūrybines idėjas vienysianti su jaunatvišku ir profesionaliu choru „Božolė“. Šventiniame pasirodyme skambės geriausios, laiko patikrintos ir tūkstantinių minių pripažintos „Rondo“ dainos, populiariausi visų laikų pasauliniai hitai ir laisve alsuojančios improvizacijos, kuriuos lydės netikėtumai ir jauki atmosfera.

Koncerto sumanytojai – kelis dešimtmečius aktyviai koncertuojanti ir pilnas sales klausytojų suburianti gyva lietuviškos estrados legenda, grupė „Rondo“, kurios vizitinė kortelė – išskirtinis muzikinis braižas, meistriškumas bei atsidavimas klausytojams. Šventiniame koncerte grupė jėgas vienys su dar 2012 m. televizijos projektui „Chorų karai“ susitelkusiu ir sėkmingai iki šių dienų koncertuojančiu jaunatvišku choro „Božolė”.

Božolė raudonąjį vyną someljė apibūdina kaip labai lengvą, dvelkiantį vaisių gaiva, tačiau charakteringą. Toks yra ir jaunatviškas, energingas, ryškiu charakteriu žavintis ir karštu temperamentu pasižymintis choras „Božolė“, kurį sudaro iš daugiau nei 250 pretendentų atrinkti geriausieji vokalistai. „Božolė“ – tai vienintelis televizijos projekte susibūręs choras, kuris išliko ir sėkmingai tęsia profesionalią koncertinę veiklą. Visi „Božolė“ atlikėjai įgiję muzikinį išsilavinimą; daugelis ir šiuo metu mokosi Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, džiazo vokalo kurse.

„Rondo“ muzika nereikalauja papildomų liaupsių, nes ji pati kuo puikiausiai laiduoja už save, tad tegalima priminti, kad laiko ir tūkstančių ausų patikrintame grupės muzikiniame arsenale rikiuojasi kūriniai lietuvių, anglų ir rusų kalbomis: nuo autorinių iki liaudies dainų, nuo Franko Sinatros iki „ZZ Top“ bei kitų žymiausių užsienio atlikėjų hitų koverių. „Egle, mano sese“, „Laukų gėlė“, „Pelenė“, „Palauk sustok“, „Sudie, Eliza“, „Rytas perone“ – tai laikui nepavaldžios dainos, su kuriomis užaugo ne viena lietuviškos muzikos mylėtojų karta ir kurios reprezentuoja gerą lietuvišką rokenrolą. Pergalėmis muzikos legendas vejasi ir choras „Božolė“, laimėjęs pagrindinį prizą televizijos projekte „Chorų karai“, kuriame rungėsi geriausi choristai iš įvairių Lietuvos miestų. Po metų pergalė pasiekta „Chorų karų“ projekte Minske. Choras „Božolė“ yra nuolatinis įvairių projektų dalyvis, be kurio neįsivaizduojami renginiai „Lietuvos garbė‘, „Gelbėkim vaikus“ „Gerumo akcija“  ir daugelis kitų.

Tiek Kauno „Božolė“ choras, tiek grupė „Rondo“ visada stebino originalumu, profesionalumu ir išradingumu, o šiuos nemarius postulatus puoselėja iki pat šių dienų. Dalis šventinio repertuaro neabejotinai sukels vaiskią nostalgiją ir sukurs jaukią aurą ramiam pasisėdėjimui ir įsiklausymui. Koncerte skambės  autorinės dainos, populiariausių tarptautinių hitų lietuviškos versijos, taip pat geriausi pasauliniai hitai. Programą taip pat papuoš ir atmosferą įkaitins energija, šokiu bei greitais ritmais trykštantys kūriniai, neleisiantys atvėsti parketui!

Šventinis grupės „Rondo“ ir choro „Božolė“ koncertas jau gruodžio 19 d., 19:00 val., pramogų salėje „Vakaris“. Pasirodyme visa tai, kas brandu, artima širdžiai, kokybiška ir nemaru per amžius!
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Šventinis grupės RONDO ir choro BOŽOLĖ koncertas Ср 19.12.2018 19:00 Pramogų salė VAKARIS Vilniuje, Vilnius 20.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18 val.
Renginio trukmė: ~2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Gerbiamieji lankytojai, didesnė bilieto kaina užtikrina Jums daugiau komforto mėgaujantis renginiu.

Pramogų salėje “Vakaris” yra atskira erdvė skirta 15-30 žmonių. Čia galite  paminėti svarbiausias Jūsų šventes mėgaujantis koncertu. Dėl rezervacijos rašykite el.paštu vilnius@vakaris.lt

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
A. Stulginskio g. 8 (''Pramogų bankas'' 3-4 aukštai) Vilnius Литва
Организатор
UAB ''Dirseta''
Minijos g. 178-33 Klaipėda
Другие даты Тот же организатор То же место проведения