По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Šventinis koncertas Druskininkuose ''Meilės burtai Paryžiuje''

Ср 26.12.2018 16:00
Grand SPA Lietuva, Salė ''Nemunas'', Druskininkai
11.00
Meilės burtai Paryžiuje
Muzikinis klasikos spektaklis-komedija. Druskininkų tradicija

Kviečiame visus druskininkiečius ir miesto svečius į tradicinį Druskininkų miesto koncertą antrąją šv. Kalėdų dieną. Šiais metais džiugins jaunieji Lietuvos operos solistai Dovilė Kazonaitė, Elzita Girčytė, Petra Zahumenska, Edgaras Davidovičius ir akordeonistas Tadas Motiečius.

„Meilės burtai Paryžiuje“
– tai muzikinis spektaklis-komedija apie tris paryžietes, kurių mėgstamas ritualas yra penktadienio vakarais lankytis viename iš prabangiausių Paryžiaus restoranų ir varžytis tarpusavyje dėl gražiausio, turtingiausio ar sunkiausiai prieinamo džentelmeno dėmesio. Kaip tikros prancūzės jos puikuojasi savo flirto technikos subtilybėmis, mokydamos viena kitą ir stebindamos viliojimo išmone. Kiekvieną kartą išlieka intriga: kas šio vakaro laimikis ir kuriai jis atiteks? Vientisas spektaklio veiksmas be kalbamųjų intarpų, užpildytas gražiausiomis operų arijomis ir ansambliais iš G.Bizet, G. Verdi, G. Puccini ir kitų žinomų pasaulio operų kompozitorių, įtraukia publiką aistringai sekti įvykius scenoje. Restoraninę aplinką sukuria ne tik dekoracijos, bet ir akordeono garsai, jie žiūrovus nukelia į šarmingą, kupiną flirto ir žaismės Paryžių. Šie žavūs meilės burtai neabejotinai apžavės ne vieną koncerto svečią antrąją šventų Kalėdų dieną Druskininkų Grand Spa Lietuva salėje.
Nuotaikingo spektaklio pabaigoje visi keliame šampaną už meilę ir draugystę “pakelkim, pakelkim mes taurę linksmybių”!
„Meilės burtai Paryžiuje“  - tikra klasikos degustacija maloniame pavidale, todėl nepraleiskite progos patirti nepakartojamų įspūdžių!

Atlikėjai:
Dovilė Kazonaitė, sopranas
Elzita Girčytė, sopranas
Petra Zahumenska, mecosopranas
Edgaras Davidovičius, tenoras
Tadas Motiečius, akordeonas

Trukmė: 1 val. ir 15 min.

Koncertą pristato klasikos koncertų kūrėjai ir organizatoriai kompanija “Klasikos degustacija” ir jos prodiuserė Vigailė Karpavičiūtė. “Klasikos degustacija” Lietuvos ir Latvijos scenose pristatė dešimtis klasikinės muzikos koncertų su geriausiais Lietuvos, Latvijos ir Italijos artistais – italų tenoru Donato Ravini, maestro dirigentu Martynu Staškumi, dirigentais Robertu Bliškevičiumi ir Guntars Bernats ir jų kameriniais orkestrais, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto solistais – Joana Gedmintaite, Tomu Pavilioniu, Edgaru Davidovičiumi, Dovile Kazonaite, Aiste Pilibavičiūte, pianistais Aleksandru Vizbaru, Linu Dužinsku ir Rūta Blaškyte.

Organizatorius – Druskininkų kultūros centras
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Šventinis koncertas Druskininkuose ''Meilės burtai Paryžiuje'' Ср 26.12.2018 16:00 Grand SPA Lietuva, Salė ''Nemunas'', Druskininkai 11.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas: 
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
V.Kudirkos g.45, Druskininkai Druskininkai Литва
Организатор
Druskininkų kultūros centras
Vilniaus al.24 Druskininkai
То же место проведения