По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Šventinis vasario 16-osios koncertas

Сб 16.02.2019 16:00
Paliesiaus dvaras, Ignalina
8.50 - 21.00
Vasario 16-oji visų mūsų šventė, sujungianti mus į vieną darnią šeimą. Šią svarbią dieną praleisti kartu Paliesiaus dvare kviečia kamerinis orkestras Cantus su vad. prof. Ričardu Sviackevičiumi priešaky. Jau 13-ką metų gyvuojantis orkestras propaguoja klasikinę ir kamerinio lengvojo žanro muziką, aktyviai dalyvauja koncertinėje veikloje bei tarptautiniuose projektuose. Kolektyvas įvairias koncertines programas yra pristatęs ne tik prestižinėse Lietuvos koncertų salėse, bet ir Lenkijoje, Latvijoje, Baltarusijoje; dažnai koncertuoja su įvairiais Lietuvos solistais (Julija Stupnianek – Kalėdiene, Ilona Pliavgo, Gabriele Vasiliauskaite, Natalija Katiliene, Jonu Filmanavičiumi, Agne Stančikaite ir kt.). Šis kartas taip pat ne išimtis. Orkestras pasirodys kartu su nuostabia operos soliste Julija Stupnianek-Kalėdiene.

Julija Stupnianek-Kalėdienė (sopranas) ‒ LNOBT solistė, daugelio tarptautinių konkursų laureatė, iš kurių pažymėtini Kijevo tarptautinis dainininkų konkursas ir tarptautinis jaunųjų operos solistų konkursas „Art and Education in the XXI-st Century“ Suomijoje, kuriuose laimėjo Didįjį prizą, tarptautinio forumo „Musical Performance and Pedagogy“, vykusio Italijoje, vokalistų konkurso Grand Prix laimėtoja, prestižinio konkurso „Romansiada“ Maskvoje laureatė ir kt. Turinti dievo dovaną ‒ nuostabų krištolinio skaidrumo balso tembrą, puikiai įvaldžiusi dainavimo techniką, žavinti profesionalumu, muzikalumu, vokaline kultūra, sugebanti įtaigiai derinti stilių ir emocijas, laisvai besijaučianti tiek kamerinėje, tiek operos scenoje. Julija Stupnianek jau 16 metų Nacionaliniame operos ir baleto teatre kuria pagrindinius vaidmenis. Solistė yra parengusi soprano partijas W. A. Mozarto, R. Schuberto, J. Haydno ir kt. oratorinio pobūdžio kūriniuose, kameriniuose koncertuose dažnai dainuoja ne tik lietuvių, bet ir čekų, vokiečių, prancūzų, italų bei rusų autorių dainas, dažnai koncertuoja su ansambliais „Musica Humana“, „Vilniaus arsenalas“, su italu vargonininku Gianluigi Spaziani ir kitais, jos pasirodymų sąraše tokios šalys, kaip Austrija, Danija, Didžiojoje Britanija, Lenkija, Rusijea, Suomija, Švedija, Šveicarija, Italija, Vokietija ir daugybė kitų. Solistė bendradarbiavo su dirigentais Sauliumi Sondeckiu, Jonu Aleksa, Juozu Domarku, Liutauru Balčiūnu, Martynu Staškumi, Vytautu Viržoniu, Robertu Šerveniku, Donatu Katkumi, Algirdu Vizgirda, Josephu Walnigu, Bernhardu Siebereriu  ir Manfredu Honecku.

Šventinėje koncerto programoje įvairių epochų lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai.

Daugiau informacijos apie atlikėjus:
https://www.muzikusajunga.lt/nariai/julija-stupnianek-kalediene

Pasiklausyti:
https://www.youtube.com/watch?v=aS8vnEnYPGA
https://www.youtube.com/watch?v=3qD5imb10cM
https://www.youtube.com/watch?v=TQaqPKQPTwc

Atvykusiems į koncertą su vaikais iki 7 metų, koncerto metu pageidaujantiems siūlome Vaikų darželio paslaugą (nemokamai)
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Šventinis vasario 16-osios koncertas Сб 16.02.2019 16:00 Paliesiaus dvaras, Ignalina 8.50 - 21.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~15:00
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 12 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N-7
Nuolaidos:
- 50 % studentams, moksleiviams, senjorams 1 bilietui (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Dvaro g. 7, Paliesiaus kaimas Mielagėnų seniūnija Ignalina Литва
Организатор