По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Svetlanos Kopylovos koncertas | Klaipėda

Вт 18.02.2020 19:00
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
11.00 - 19.00

Sutikime!

Autorės-atlikėjos Svetlanos Kopylovos koncertas visada yra nepakartojamas, net jei jame skamba seni ir garsūs hitai. Alegorinės dainos - tiesiogiai su jos vardu susijęs žanras, kuris yra populiarus tarp Svetlanos kūrybos gerbėjų. Šios autorės dainos yra tokios gyvenimiškos ir prasmingos, o atlikimas yra toks nuoširdus, kad daugelis pradeda verkti net prieš savo valią, atpažindami save tam tikruose personažuose ar situacijose, apie kurias ji pasakoja savo dainų siužetuose. Jos kūryboje svarbiausia yra moralinė pusė. O šiais laikais tai labai sunku rasti! Štai kodėl žmonės, kurie trokšta kažko gryno ir dvasingo, gilinasi į Svetlanos darbą kaip į gyvybę teikiantį šaltinį.

Per 15 metų ji surengė apie 1000 koncertų ir išleido 18 albumų. Repertuaras yra didžiulis - 2,5 valandos, skirtos koncertui, akimirksniu pralekia ir niekas nenori išeiti iš salės. Ir ji ne bėga nuo žmonių - po spektaklio visada vyksta autografų sesija, žmonės nori kalbėtis ir fotografuotis. Kas niekada nėra buvęs Svetlanos Kopylovos koncerte, bus nustebęs, ne kiekvienas žmogus jos dainose galės rasti dalelę savęs.

Svetlana Kopylova baigė Shchukino Teatro mokyklą Maskvoje, vaidino filmuose, įskaitant „Mano vardas Arlekino“, „Šokėjo laikas“ ir kitus. Ji parašė dainas pop daininkams: Kristinai Orbakaitei, Vičeslavui Malezhikui, Igoriui Surahanovui, Valentinai Tolkunovai ir kitiems. Iki šiol Svetlana yra išleidusi 18 dainų albumų, dvi muzikos kolekcijas ir autobiografinę knygą „Nėra tokio adreso“, kurios tiražas buvo išpirktas per 2 metus. Tačiau taip pat yra audio knyga, įrašyta Svetlanos balsu kartu su gitaristu Michailu Olenchenko. Koncerte antrąją gitaros dalį atlieka virtuozas Dmitrijus Koltakovas.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Svetlanos Kopylovos koncertas | Klaipėda Вт 18.02.2020 19:00 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 11.00 - 19.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:15
Renginio trukmė: 2 val. + 30 min. pertrauka
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
N-6
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Klaipėdos koncertų salė
Šaulių g. 36 Klaipėda Литва
Организатор
Jaunimo kelias, Všį
J. Savickio g. 4, Vilnius
dejvidzajcev@gmail.com/+37065209888
Рег. №: 302857062
Тот же организатор То же место проведения
Купить билет Svetlanos Kopylovos koncertas | Vilnius Svetlanos Kopylovos koncertas | Vilnius VILNIAUS LENKŲ KULTŪROS NAMAI, Vilnius 14.00 - 21.00
Сохрани природу – выбери цифровой СмартБилет! 
СмартБилет – когда все билеты на мероприятия всегда в твоем телефоне.
Читай подробней здесь!