По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Teatralizuota edukacinė muzikinė pasaka ''Trimito miestas''

Вт 12.11.2019 10:00
7.00
Описание событияСкрыть описание

Teatralizuota edukacinė muzikinė pasaka „Trimito miestas“

Spalio 9 d., trečiadienį, 10 val.

Šalčininkų Jašiūnų „Aušros“ gimnazijoje, Jono Sniadeckio g. 8, Jašiūnuose

Spalio 14 d., pirmadienį, 10 val.

Kauno valstybinėje filharmonijoje, E. Ožeškienės g. 12, Kaune

Spalio 24 d., ketvirtadienį, 10 val.

Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijoje, Birutės g. 48, Trakuose

Spalio 25 d., penktadienį, 9 val.

„Trimito“ koncertų salėje, T. Ševčenkos 19A, Vilniuje

Lapkričio 12 d., antradienį, 10 val. ir 12 val.

Ukmergės kultūros centre, Kauno g. 8, Ukmergėje

Teatralizuotoje edukacinėje muzikinėje pasakoje „Trimito miestas“ vaikai bus supažindinami su orkestro muzikos instrumentais, jų žmogiškaisiais „charakteriais“, sužinos, už ką dažniausiai būna atsakingas dirigentas, kiti orkestro nariai, o vyresni žiūrovai atras tik jiems skirtą dėmenį – švelniai ironišką paralelę su valstybei ir visuomenei būdingomis aktualijomis. „Trimito mieste“ kiekviena orkestro instrumentų grupė metaforiškai atspindi mūsų visuomenę. Dirigentas taps eismo reguliuotoju, klarnetai bus eiliniais miestelėnais, saksofonų grupė atstovaus miesto mušeikoms, o tūbos gins turtuolių interesus. Svarbiausias muzikinės kelionės po „Trimito miestą“ keliamas klausimas: ar gali labai skirtingi žmonės darniai sugyventi dėl bendro tikslo – muzikos ir harmonijos?

Gal norite paspausti ranką diriguojančiam ir visada rimtam Eismo reguliuo­tojui, išgirsti bankininkų iš Tūbų klubo paslaptis, prisijungti prie miesto mu­šeikų Saksofonų? O gal trokštate kartu su muzikantais sukelti tikrą streiką ir iš visų plaučių pašūkauti: Mes norim gyventi kaip norim! Mes norim groti kaip norim! Mes norim – kaip norim! Mes norim – kaip norim! Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ kviečia į muzikinę pasaką „Trimito miestas“. Rekomenduojama 6–14 metų vaikams.

Pastatymo kūrybinė komanda: režisierė ir scenarijaus autorė Birutė Mar, dailininkė Indrė Pačėsaitė, vaizdo projekcijų autorius Karolis Bratkauskas, šviesų dailininkas Rimas Petrauskas, dizaineriai Asta Puikienė, Martynas Latušinskas.

2019 m. spalio mėn. Kauno valstybinėje filharmonijoje, Šalčininkų, Visagino ir Trakų kultūros centruose, lapkričio mėn. Ukmergės ir Širvintų kultūros centruose. Rugsėjo–gruodžio mėn. muzikinė pasaka bus rodoma ir Vilniu­je. Platesnės informacijos ir datų ieškokite www.trimitas.lt

Dėl užsakymų grupėms kreiptis el. paštu

edukacija@trimitas.lt arba telefonu +370 686 30727

Muzikinė pasaka „Trimito miestas“ yra įtraukta į Kultūros paso paslaugų rinkinį.

 
События
Мероприятия не были найдены
Загрузка...
Перезагрузить