По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Tylos garsai | Agnė STANČIKAITĖ (sopranas) / Raimonds UNGURS (akordeonas)

Ср 26.12.2018 18:00
Trakų Vokės dvaras, Vilnius
9.80 - 12.00
V Festivalis “KALĖDINIS VILNIUS”

“TYLOS GARSAI”

Agnė STANČIKAITĖ, sopranas
Raimonds UNGURS, akordeonas
Koncerto vedėja: Irena Žilinskienė

Programoje: A.Vivaldi, J.Jurkūnas, A.Belazaras, R.Ungurs, G.Gimenez ir kt.

Kas gali būti gražiau nei jaukus koncertas, kuriame skamba muzika apie gyvenimą ir apie meilę? Tokį jausmingą vakarą dovanoja atlikėjai: Lietuvoje gyvenantis latvių akordeonistas  Raimonds Ungurs ir operos solistė, sopranas Agnė Stančikaitė. Kartu jie - unikalus duetas, kurių programoje apstu poezijos gylio, vilties ir šviesos. Tai muzika, sukurta iš širdies į širdį.

Agnė STANČIKAITĖ - aksominio balso savininkė, užtikrintai kylanti į operos olimpą. Atlikėja aktyviai koncertuoja, yra dainavusi su Lietuvos kameriniu, Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestrais, dalyvauja įvairiuose meniniuose projektuose. Ji koncertuoja solo ir su kameriniais ansambliais ne tik didžiosiose Lietuvos scenose, bet ir Latvijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Baltarusijoje bei Rusijoje. Solistės repertuare vyrauja operos, oratorijos, kantatos ir dainos žanrai, yra sukūrusi Miuzetės, Mimi (G. Puccini „La Bohème“), Siuzanos (W.A. Mozart „Figaro vedybos“) vaidmenis. 2018 metais LNOBT premjeroje – Gintaro Sodeikos operoje „Post futurum“, solistė dainavo Jono Basanavičiaus žmonos Gabrielės Eleonoros partiją. Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre, režisierės statytojos Dalios Ibelhauptaitės spektaklyje A. Stančikaitė yra sukūrusi Mimi vaidmenį (G. Puccini „La Bohème“).

Akordeonistas ir kūrėjas Raimomds UNGURS gimė Latvijoje, tačiau nuo 2011m. gyvena Lietuvoje. Raimonds studijavo atlikėjo specialybę Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, profesoriaus Eduardo Gabnio klasėje.  Akordeonistas savo grojimo įgudžius tobulino Varšuvos Frederiko Šopeno muzikos universitete (prof. Klaudiusz Baran). Yra dirbęs su garsiais dėstytojais ir atlikėjais, tokiais kaip: Geir Draugsvoll (Danija), Elsbeth Moser (Vokietija), Mika Vayranen (Somija), Giorgio Dellarole (Italija), Sergej Osokin (Rusija), Inaki Alberdi (Ispanija) ir kt. Būdamas daugelio tarptautinių konkursų laureatu Raimonds Ungurs aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose ir festivaliuose, yra ansamblių: AXOS (meno vadovas Martynas Levickis), „Magnus Quadrum“, profesionalus Vilniaus miesto mokytojų akordeonų orkestro „Consona“ (meno vadovas Ričardas Sviackevičius) narys.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Tylos garsai | Agnė STANČIKAITĖ (sopranas) / Raimonds UNGURS (akordeonas) Ср 26.12.2018 18:00 Trakų Vokės dvaras, Vilnius 9.80 - 12.00
Полезная информация
Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos:
- 20 % studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 10% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 10% su Omni ID kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.
Место проведения
Žalioji a. 2A Vilnius Литва
Организатор
Ars Lituanica, VšĮ
Karklėnų g. 15-28 Vilnius