logo
Корзина: 0
logo
Выбрать период:
Корзина: 0
По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

VAIDAS BAUMILA

Чт 02.06.2022 19:00
CIDO Arena, Panevėžys
14.20 - 30.00

Vienas garsiausių Lietuvos atlikėjų Vaidas Baumila vasarą pasitiks Panevėžyje, kur birželio 2 dieną nudžiugins savo klausytojus įspūdingu koncertu „Cido“ arenoje.

Nors V. Baumila scenoje jau daugiau, nei 17 metų, pastarieji metai jam – vieni sėkmingiausių karjeroje. Atlikėjas ne tik įsitraukė į daug naujų projektų, bet ir pristatė puikių naujų dainų, tarp kurių – milžiniško populiarumo sulaukęs vasariškas hitas „Kunigunda“.

Populiariausia Lietuvos vasaros daina tapusios „Kunigundos“ vaizdo klipas šiandien „Youtube“ platformoje yra peržiūrėtas virš 8,3 milijono kartų, o pats kūrinys M.A.M.A. apdovanojimuose pripažintas geriausia metų daina.

Vaidas Baumila – „Kunigunda”

https://www.youtube.com/watch?v=pU_sba-Nti8

Sėkmė atlikėją lydi ne tik scenoje, bet ir jos ribų. Šiemet V. Baumila padėjo atsiskleisti merginų grupei „Hey Mix“, kurios kovo mėnesį triumfavo projekte „Lietuvos Balsas. Kartos“. Tiesa, iki projekto finalo nužygiavo ir kiti V. Baumilos auklėtiniai – vos septynerių Raigardo ir aštuonerių Eglės duetas.

Po milžiniškos „Kunigundos“ sėkmės, šių metų pradžioje V. Baumila savo gerbėjus nustebino nauja su lyriška daina „Tavo Veidas“, kuri „Youtube“ platformoje jau perklausyta beveik 400 tūkst. kartų. Net nėra abejonės, kad birželio 2 dieną „Cido“ arenoje susirinkę žiūrovai išgirs abi šias dainas.

Vaidas Baumila – „Tavo Veidas“

https://youtu.be/UThTdIDC8Lk

„Džiaugiamės, kad vasarą Panevėžyje pasitiksime tokio puikaus atlikėjo pasirodymu. Čia, kaip ir visoje Lietuvoje, gausu ištikimų Vaido Baumilos gerbėjų, o bilietų kiekis ribotas, todėl raginu fanus nesnausti ir pasitikti vasarą su trenksmu“, – teigia Panevėžio „Cido“ arenos Tomas Inčikas.

V. Baumilos pasirodymo bilietus platina Bilietai.lt, o koncertą organizuoja gausią tarptautinių renginių patirtį turinti „Seven Live“ komanda, kuri šią vasarą taip pat kvies žiūrovus į Vilniaus miesto festivalį „Vilnius ORE“, Pasaulio lietuvių sporto žaidynes Druskininkuose bei garsiausios pasaulio cirko trupės „Cirque du Soleil“ šou.

Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
VAIDAS BAUMILA Чт 02.06.2022 19:00 CIDO Arena, Panevėžys 14.20 - 30.00
Полезная информация

 

Perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt

 

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: nėra
Renginio kalba: lietuvių
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus imtinai (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Организатор мероприятия берет на себя ответственность за мероприятие и его качество. Возврат билетов осуществляется только в случае отмены или переноса мероприятия. Дистрибьютор выступает в роли посредника, не связанного обязательствами. Для получения подробной информации о возврате билетов, пожалуйста, ознакомьтесь с "Потребительской политикой" здесь.
Место проведения
CIDO Arena
Parko g. 12 Panevėžys Литва
Организатор
Panevėžio arena, UAB
Parko g. 12, Panevėžys
buhalterija@cidoarena.lt / 8 45 440252
Рег. №: 300670950
НСО LT100003148212