По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Vasia Oblomovas

Сб 23.12. 2017 20:00
Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius
Dėmesio!

Pranešame, kad renginys Vasia Oblomovas, kuris turėjo įvykti gruodžio 23 d. Vilniuje yra atšauktas.
Grąžinimai atliekami nuo lapkričio 13 iki gruodžio 29 d.
Pirkę kasose arba internetu ir atsiskaitę kreditine kortele, Nordea, Šiaulių banko sąskaita, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: www.bilietai.lt/file/id/34593
Bilietus įsigijusiems internetu (išskyrus kreditine kortele, Nordea, Šiaulių) pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2017 metų lapkričio 27 dienos.

Bilietai taip pat gali būti grąžinami šiose BILIETAI.LT kasose (kasos darbuotojui privalote pateikti užpildytą pinigų grąžinimo prašymą, kurią rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34883 ) nuo lapkričio 13 d.:
1. „Forum Cinemas Vingis”, „Domino“ teatras, Savanorių pr. 7, Vilnius
2. VCUP, informacijos skyrius pirmame aukšte, Upės g. 9, Vilnius
3. Vilniaus mažasis teatras, Gedimino pr. 22, Vilnius
4. "Girstutis", Kultūros ir sporto centras, Kovo 11-osios g. 26
5. „Švyturio” arena, BILIETAI.LT kasa, Dubysos g. 10, Klaipėda
6. „Akropolis”, „Vakarų ekspresas“, Taikos pr. 61, Klaipėda
7. Miltinio dramos teatras, Laisvės a. 5, Panevėžys
8. Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1B, Alytus
9. Marijampolės kultūros centras, Vilkaviškio g. 2, Marijampolė
10. Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“, Tilžės g. 140, Šiauliai

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.Vasia Oblomovas

Ironija persmelkti aštrūs tekstai, kritikuojantys Rusijos valdžią – tokia yra vizitinė reperio, poeto ir muzikanto Vasios Oblomovo, kuris gruodžio 23d. pasirodys sostinės klube „Legendos“, kortelė.


Vasios Oblomovo slapyvardį naudojantį Vasilijų Gonhrovą išpopuliarino į „Youtube“ įkelta daina „Einu į Magadaną“ (rus. «Магадан»), kurioje išjuokta Rusijos masinė kultūra. Vėliau ją pradėjo groti radijo stotys, kritiškų tekstų autorius ir atlikėjas sulaukė didžiulio žiniasklaidos ir muzikos gerbėjų dėmesio, o kūrinys buvo išrinktas „Metų daina“.

Po debiuto sekė kvietimai koncertuoti, pasirodymai televizijoje bei du sėkmingi vienas po kito pasirodę albumai, kurių dainos lydėjo tuo metu vykusius rusų protestus prieš Vladimiro Putino režimą. Politinės satyros meistru vadinimas Vasia Oblomovas šalies lyderiui skyrė dainą „VVP“. Joje jis kartu prezidento krikšto dukra, opozicijos aktyviste Ksenija Sobčiak ir Leonidu Parfionovu repuoja apie tariamą palaikymą ką tik inauguruotam Rusijos vedliui ir bando įspėti apie esą tykančius pavojus. Atlikėjo dėmesio neišvengė ir Dmitrijus Medvedevas, kuris taip pat turi jam skirtą kūrinį, savo požiūrį į „Pussy Riot“ suėmimą jis išreiškė dainoje „Punk Moleben”.

V. Oblomovas yra itin produktyvus ir beveik kasmet išleidžia po vieną albumą, kurie tapo savotiškais Rusijos gyvenimo almanachais. Pagal jo dainas galima suprasti pastarųjų metų Rusijos pagrindinius socialinius ir politinius procesus. Šiemet pasirodė jau šeštasis studijinis darbas „Ilgas ir nelaimingas gyvenimas“ (rus. «Долгая и несчастливая жизнь»), kuriame muzikantas toliau laikosi savo aštrios ir kritiškos linijos. 

Gebėjimas tiksliai atspindėti šių dienų nuotaiką ir drąsa išsakyti savo nuomonę Vasiai Oblomovui garantavo daugiatūkstantinę kritiškai mąstančių gerbėjų minią. Gruodžio 23 d. klube „Legendos“ reperis pakvies intelektualiam pokalbiui apie šiuolaikinės Rusijos dabartį ir ateitį.

Vasia Oblomovo dainos:
„VVP“ https://youtu.be/pDfxmDgH5Ew
„UG“ https://youtu.be/8P7tW9-_Fck
„Magadan“ https://youtu.be/sIRTrsabL_M
„Poka“ https://youtu.be/qadyVt9wUzk
Показать большеПоказать меньше
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Организатор
Bravo events, UAB
Upės g. 6 Vilnius
Рег. № 302711794
НСО LT100006600811